Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende netten baktim minik kistler pco oluyomus pco var kesin bende moduna girdim bilmiyorum bsiilerden emin olmak istiyorum ahh o ovulasyon testelri bende hep pik gosteriyo
Evet kuzum ama pco li olanların gebe kalması zor değilmis aslında daha kolay daha fazla yumurta daha çok ihtimal

Canım benim 12 günde biri 14 15 di 14 gunu iğne yaptı

Evet bende beklyrm varsa cikar yoksada adet olurum nasip belki gec doenme fan olur 1 ihtimal
hepsını okuyamıyorum yazıların işteyım :) eğer olduysa 28/31-01 bu ıkı tarıhden bırınde tutmus olmalı tahmını soyluyorum pazar gunu erken gebelik yapsam cıkarmı 11 ınde regl olmam lazım

Umudumu kaybetmek istemiyorum, çok üzüldüm ama hâlâ umut arıyorum. Bu yerleşme kanaması dedikleri ağrı sancı yapıyor mu? Uzanınca hafifleyen kasık ağrım mevcut. Eğer bunu yerleşme kanaması olarak var sayarsak idrar testini ne zaman tekrarlamalıyım? Bu sabah ilk idrarla yaptım, normal kaset test, negatifti. Bat 7 Şubat. Zaten kullandığım testte idrarda 20mlU/ml hcg değeri saptayabilir yazıyor.

hepsını okuyamıyorum yazıların işteyım :) eğer olduysa 28/31-01 bu ıkı tarıhden bırınde tutmus olmalı tahmını soyluyorum pazar gunu erken gebelik yapsam cıkarmı 11 ınde regl olmam lazım
Sanmiyorum ama dene bi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…