Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benim bat 7 subat canim.sanirim gecen pazardi.ama ben erken yumurtlamistim iliskiyi takvime gore cok erken yasadim tutmaz diodum ama supriz oldu.salida kanama yasadim 44 cikti.simdi hastaneden geliyorum 107 olmus
Tebrikleeer canım bende bugun kan testim 98 cıktı cumartesi tekrar verip doktora çıkacagım.

Bilmiyorum ki çok az kahve leke gelmiş adet başlangıcı olabilir mi ki
Takip et bakalım biraz daha yerlesme olabilir az gelip biter bir saha gelmez ,insallah öyledir canim Bende yaptirdim test 98 çıktı kan testim.. haber ver demiştin ondan yazdım ama sen morel bozma tamammı.. takipte kal

Takip et bakalım biraz daha yerlesme olabilir az gelip biter bir saha gelmez ,insallah öyledir canim Bende yaptirdim test 98 çıktı kan testim.. haber ver demiştin ondan yazdım ama sen morel bozma tamammı.. takipte kal
Rabbım sağ salim kucağına almayı nasip etsin kuzum tamam takip etcem de test yapsam çıkar mı

evet canim.2 dusuk yasadim daha once malesef.bu seferki biraz daha farkli belirtilerim cok fazla.. sali 44 ken bugun 107 bide cok mutlu oldum oncekilerde az artiyordu
Olsun onlar seni cennette karşılayacak inşallah kuzum bak ne güzel nasip etmiş Rabbım inşallah sağlıklı hayırlı evladın olur dua et de benim de adetim olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…