Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün kan tahlil sonucum 0.41 çıktı, bat 7 şubat. Hiç muayene olmadım o yğzden bu ay için değerlerime vs baktırmak istiyorum. Bunun için belli bir döbem mi olması gerekiyor, adet dönemi mi sonrası mı?

Hormon testi icin adetin 2. Yada 3 . Gunu cagiriyorlar

Kızlar Günaydın,

Var mmı güzel haberiniz :)

Galadriellll

04.02.202128Folidoce
Dostinex
YENİ BAŞLIYOR

@Babytu

04.02.202122--1,5 YILPKO
Enfeksiyon

@yncmst

04.02.202125Folidoce-1,5 YILSperm azlığı
Ay ben sanırım olayı biraz yanlış anladim. Ben suan reglim subatta adetim bittikten sonra ilk denemeyi yapacaktim

Merhaba kızlar bugün kahve leke geldi tırnak üstü kadar adetime 2 gün kaldı adet başlangıcı olabilir mi sizce bide eşim ilişki esnasında beyaz leke gibi bisey geldiğini söylüyor nedir bu sizce enfeksiyon falan mı yoksa kadınsal bi sıvı mı sizce

O beyaz sivi hep geliyor diye biliyorum ama

benim de beyaz akinti geldi biraz sertti akintiya gore.2 gun sonra yerlesme kanamasi yasasim.enfeksiyon die gittim deilmis

Tebrik ederim inşallah güzel güzel yukselir yumurtlama tarihinizi hatırlıyor musunuz
Yumurtlama tarihim 16 ile 23 ocak arasıydı canim 13 de adetim bitti ama biz 14ünde bi başladık 2 subata kadar adet tarihime kadar devam ettik ilişkiye sonunda tuttu..

Kist vs bakmak için de adetin 2. Günü çağırmıştı beni.

Yerleşme kanamasıda olabilir az geldiyse , diğer akıntı ise normal bizdede oluyordu. Enfeksiyon olsa hergun artarak şiddetli agrilara maruz kalırdın bence sızlardı yani o yuzden enfeksiyon değildir

benim de beyaz akinti geldi biraz sertti akintiya gore.2 gun sonra yerlesme kanamasi yasasim.enfeksiyon die gittim deilmis
Ya bende bu tarz akıntıdan daha katı afedersiniz balgam gibi kıvamlı bişey geldi ama çok çok azdı. ilk defa böyle birşey gördüm bat 6 şubat bir kaç gün önce gördüm. Yerleşme kanaması vs. Yok. Acaba aynı şey miydi

Benim de 1 Şubat ve 7 Şubat arası görünüyor yumurtlama .Takvimden takip ediyorum ama daha akıntım yok .Ben de akıntı takip ediyorum .Ovulasyon testi almadım ..inşallah bana da nasip olur ..
Merhaba benimde 10 şubat gosterıyor takvım ovulasyon testıde aldım onlada takıp edıyorum ınsallah bu ay olur sizinde aynı sekılde. Rabbım ısteyen herkese nasip etsin

Bende bugun mesela kan testinden sonra bir akıntı geldi cok fazlaydı bembeyazdı , adete yaklasırken akıntı baslıyor zaten

benim bat 7 subat canim.sanirim gecen pazardi o akinti desigim sey.bide ben erken yumurtlamistim iliskiyi takvime gore cok erken yasadim tutmaz diodum ama supriz oldu.salida kanama yasadim 44 cikti.simdi hastaneden geliyorum 107 olmus

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…