Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısıyla devam eder kuzum endişe etme benim de tam tersiydi oğlumda bat a 5 gün kala kanda bile 0 dı bat günü 100 bta hcg ile öğrendim

Dün sabah lekelenme olmuştu. Bu sabah yine olmuş. Battan önce öğrenenleri görünce ben de denemek istemiştim sadece. Son ilişkinin ve yumurtlamanın üzerinden de 14 gün geçince yapayım dedim ama yok.
Hayırlısı olsun .ama yapıyla alakalı sanırım annemler adetleri 15gün gecince ögrenirmiş ben yumurtlamam 12-13gün gecince öğrendim .insallah sizlerede nasip olur canını sıkma takma.ben kızımda 7/24rüyalarımda bile düşünürdüm tuttumu tuttumu diye sürekli test yapardım sonra niesime galiba basbasa yaslanacagız dedim saldım tutmus .vücut bebegi mikrop sanarmıs atmaya calısırmıs hemen psikolojik olarak olumsuzu cagırınca vücutta harekete gecip dusururmus ben öyle okudum buyuzden zamanını bekle

Hayırlısıyla devam eder kuzum endişe etme benim de tam tersiydi oğlumda bat a 5 gün kala kanda bile 0 dı bat günü 100 bta hcg ile öğrendim
Ay insallah. Valla endişeliyim pazar aksam kan vericem umarım saglıklıdır herkesin evladı insallah olmayanada nasip olsun sizlerede hep duamdasınız

Geçmesini 1 hafta bekleyemem ya 10 unda yaparım testi bende 2 aydır deniyorum benimde çok düZenli geçen ay 4 gün geciktim olmadı kısmet bu aya inşallah ilkkez yaşadığım belirti diyebileceğim şeyler var ondan umutluyum .olmasa da yapabileceğim bişey yok hayırlısı diyip önümüze bakcaz.inşallah güzel haberler veririz

Birkaç gün önce rüyamda gebelik testi yaptığımı ve pozitif çıktığını görmüştüm. Bilinçaltı fena. Şaka bir yana benim rüyaların da hep tersi çıkar. Sonra böyle rüyasında görüp sonra hamile olduğunu öğrenen o kadar çokmuş ki. Dün sabah tırnak ucu kadar leke oldu. Ped kullandım ki devamı olacak mı diye. Gün içerisinde bi daha olmadı. Bu sabah yine öyle pede az sürülmüş leke şeklinde kahverengi. Adet olacağım diyeceğim en kötü 1 gün oynar benim adetler, işte dün daha 3 gün var bu neyin nesi deyince. İnsan bu kadar belirtiye bir arada görünce kendine engel olamıyor işte. Duamda hep Allahım sen mucizelere kadirsin, bir işaret gönder deyip durdum. Bunları işaret olarak görmek istedim herhalde. Nasip kısmet tabi ki. Allah her şeyin en güzel vaktini bilendir.

İnşallah vardır canımmm. Ben 3 gün önce test yapmıştım tertemiz negatif görmüştüm. Suan hala hasta olmadım inş olmamm umudum var bilmiyorum belim de ağrıyor ama hasta olmadan önce gelen bi akıntı filan da yok..

Genelde sabah ilk idrarla gebelik testi yapılır . Ovulasyon testi ilk dirarla yapılmaz, öğle vakitlerinde sıvı alımını kestikten en az 1saat sonra yapılır.
Yerleşme kanaması mı yaşıyorum yoksa adet başlangıcı mı bilmiyorum pedim temiz ama peçeteye açık kırmızı kan bulaşıyor birde afedersin idrarımı yaptıktan sonra damla şeklinde oluyo geçen ay direk pembe leke geldi ama adetim oldu ömrümde böyle şeyler yasamafim artık vücudum böyle adete hazırlıyor kendini diyorum çünkü geçen ayda böyle oldu

Günaydın cnm ben halen beklyrm regl olmadım

20 Ml den sonrası gözükmeye başlıyor erken gebelik testlerinde canım.

canım alttan 4.testte yumurtlamışsın.

yok caanım olamaz. O kadar da değil :)
Kuzum ilginçtir ki benim hcg 12 çıktığında normal gebelik testinde silik görmüştüm nasıl oluyor anlam veremedim

Canım yerlesme kanaması bende yaşadım adetten çok farklı 2 damla pembe kan geldi ertesi günde toplu iğne ucu kadar birde peçeteye geliyordu iç çamaşırımda falan görmemiştim , insansan insana değişiyor ama inşallah vardır gebelik

Kızlar nolur bi yardımcı olun yerleşme kanaması mı bu aanlamadım pedime pembe leke gelmiş dünde kahven rengi gelmişti midem de bi bulantı var hafiften bide peceteye sildiğimde goruyorum o lekeyi Kızlar benim adet başlangıcım adetime bi gün kala kahverengi yoğun bi akıntım olur ertesi güne adetim olur kırmızı görürdüm ne oluyo anlam veremiyorum test yapsam mı

Kuzum pembe oluşmuş pedime bi iki damla kadar dün kahveydi test yapsam mı

Kuzum pembe oluşmuş pedime bi iki damla kadar dün kahveydi test yapsam mı
Hayır kuzum yapma yerleşme kanaması ise kanamadan 5 gün sonra kana 10 gün sonra idrara geçiyormuş ancak ki bende yapmıştım çıkmamıştı bı kaç arkadaş da öyle yazmıştı bir kaç gün daha sık dişini

Şuan büyüyen hiç yumurta yokmuş. Henüz erken zaten dedi seni erken çağırmamın sebebı ilk kullananlarda bazen cok hızlı buyuyor gormem lazımdı dedi. Pazartesi gel dedi pazartesi olcak enaz 20cm lazım dedi. İyide suan neden bir iki cm bile yok ki acaba. Pazartesiye kadar ilaçta vermedi takip edicez dedi. Alttan baktı bide Normalde zaten yarın giriyordum yumurtlama haftama takvıme gore

Kzlar adet öncesi negatif görüp sonradan pozitif olan vardı diye hatırlıyorum.. nasip olur mu acaba olacakmısım gibi ama olmadı akşam yada gece mi olur ki
Ben adetime 5 gün kala,3 gün kala adet günümde ve 3 gün gecikince yaptim.Negatif.13 gün gecikmede pozitifi gördüm .Doktor geç döllenme demişti ..

Kuzum ilginçtir ki benim hcg 12 çıktığında normal gebelik testinde silik görmüştüm nasıl oluyor anlam veremedim
Bazı testler özellikle laboquick testi cok hassas canım benim 4.97 beta da silik çıkmıştı o test
Hcg hassaslığıyla ilgili o kimi 20 nin üstünü okuyo kimi 5 in kutuda yazıyo zaten benimde basıma gelmişti o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…