Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bhcg testlerde kaç olunca görünüyor acaba testte bilen varmı
20 Ml den sonrası gözükmeye başlıyor erken gebelik testlerinde canım.
Kızlar sizce dün mü daha koyu bugün mü 😥 çok özür dilerim çok soru soruyorum ama sizden başka danışacak kimsem yok 😔
canım alttan 4.testte yumurtlamışsın.
Tesekkur ederim ama acaba bu idrar kacirma gebelik belirtisi olabilirmi az once yine hic tuvaletim yokken ayaga kalktim mutfaga gittim bi anda asiri sekilde sıkıştım normal oldugunu dusunmuyorum aniden bu kadar sıkışirmi insan 🤦‍♀️🤦‍♀️
yok caanım olamaz. O kadar da değil :)

Kızzzlaaar Günaydınnnn, Hayırlı cumalar olsun inşallah :) Bugün listemiz epey kalabalık inşallah güzel haberi olanlar vardır aranızda :) :)

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim

05.02.202130Folbiol-YENİ BAŞLIYOR-

Mevacaa Mevacaa

05.02.202127Promotilİnnovita9 AY-

B berguzar34

05.02.202126Folactive
Femara
-6 AY-

Gunes070920 Gunes070920

05.02.202124Folikasit
Clife
3 YIL

H Hayyee

05.02.202129Folidoce-6 AY-

F fiuona

05.02.202126Eutrox ve aspirinLaboquick2 YILPKO:anneadayı:

Afitap_34 Afitap_34

05.02.202125FolikasitSurelab2 AY:anneadayı:

Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Can Canım sadece adet olacakmisim gibi sancı old Can Canım sadece adet olacakmisim gibi sancı oldu benim Reglin yaklaştığında mı yoksa yumurtlamadan sonra hep oldu mu?
www.kadinlarkulubu.com
www.kadinlarkulubu.com

Zenna Zenna

05.02.2021Ocean Mumy1,5 YIL

Y yugi30

05.02.202130Folidays-YENİ BAŞLIYORKan Pıhtılaşması

Y yakamoz-91

05.02.202129Folbiol-2 AY

Hepinize günaydın. Hayırlı Cumalar. Bu kadar belirtiye mübarek günde test yapayım dedim, bırakın hayalet çizgiyi o kadar net negatif çıktı ki. Yine bana hüsran her daim. Demekki hepsi psikolojikmiş, hepsi benim kuruntummuş. 6 aydır deniyoruz ve ilk defa bu ay test yapacak kadar umutlanmıştım. Nasip, kısmet böyleymiş ne yapalım sağlık olsun demekten başka. İnşallah müjdeli haberi alan arkadaşlar sağlıkla miniklerine kavuşur. 🙏🏻

Kızzzlaaar Günaydınnnn, Hayırlı cumalar olsun inşallah :) Bugün listemiz epey kalabalık inşallah güzel haberi olanlar vardır aranızda :) :)

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim

05.02.202130Folbiol-YENİ BAŞLIYOR-

Mevacaa Mevacaa

05.02.202127Promotilİnnovita9 AY-

B berguzar34

05.02.202126Folactive
Femara
-6 AY-

Gunes070920 Gunes070920

05.02.202124Folikasit
Clife
3 YIL

H Hayyee

05.02.202129Folidoce-6 AY-

F fiuona

05.02.202126Eutrox ve aspirinLaboquick2 YILPKO:anneadayı:

Afitap_34 Afitap_34

05.02.202125FolikasitSurelab2 AY:anneadayı:

Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Can Canım sadece adet olacakmisim gibi sancı old Can Canım sadece adet olacakmisim gibi sancı oldu benim Reglin yaklaştığında mı yoksa yumurtlamadan sonra hep oldu mu?
www.kadinlarkulubu.com
www.kadinlarkulubu.com

Zenna Zenna

05.02.2021Ocean Mumy1,5 YIL

Y yugi30

05.02.202130Folidays-YENİ BAŞLIYORKan Pıhtılaşması

Y yakamoz-91

05.02.202129Folbiol-2 AY
günaydın kızlarr
maalesef canım ben hastanladım :KK43:

Evet canım işk iğne
1 sene önce bir kaybım var
Şuan ilk. Defa oluvam
3 aydır yum kiste dönüştü. Çatlamadı
Bu ay iğne olduk bakalım artık çok yoruldum gerçekten
Benim de yumurta kendiliğinden catlamıyor kiste dönüşüyor sonra da kistin gitmesi için uğraşıyorum skıldım artık ben de 😏 bu ay klomen+çatlatma iğnesi oldm ilk kez bekliyorum bakalım hayırlısı..

Hepinize günaydın. Hayırlı Cumalar. Bu kadar belirtiye mübarek günde test yapayım dedim, bırakın hayalet çizgiyi o kadar net negatif çıktı ki. Yine bana hüsran her daim. Demekki hepsi psikolojikmiş, hepsi benim kuruntummuş. 6 aydır deniyoruz ve ilk defa bu ay test yapacak kadar umutlanmıştım. Nasip, kısmet böyleymiş ne yapalım sağlık olsun demekten başka. İnşallah müjdeli haberi alan arkadaşlar sağlıkla miniklerine kavuşur. 🙏🏻
canım günaydın ama senin bata 2 gün var daha bence bat günü bi dhaa yap istersen.

canım günaydın ama senin bata 2 gün var daha bence bat günü bi dhaa yap istersen.
Dün sabah lekelenme olmuştu. Bu sabah yine olmuş. Battan önce öğrenenleri görünce ben de denemek istemiştim sadece. Son ilişkinin ve yumurtlamanın üzerinden de 14 gün geçince yapayım dedim ama yok. 🤷🏻‍♀️

Ozgurkus Ozgurkus canım selam bat larımız yakın 1 gün var aramızda sen epey erken öğrenmişsin 10unda benim. İdrarda mı öğrendin merak ettim. Hayırlı olsun ❤️
Benimde 10 unda hayırlısıyla çizg çizgi görürüz inşallah 😊 erken öğrenenleri görünce test yapayım diyorum negatif adet gününü bekliycez artık 🙂

Benimde 10 unda hayırlısıyla çizg çizgi görürüz inşallah 😊 erken öğrenenleri görünce test yapayım diyorum negatif adet gününü bekliycez artık 🙂
Evet evet, bence de sabırla bekleyin, ben ettim siz etmeyin. Ben 6 aydır deniyorum ama adetlerim o kadar düzenli ki gecikmeyi bırakın gününü saatini şaşmaz. İlk kez bu ay belirtilerim de var diye, topikte de erken haber alanları görünce aşırı gaza gelmiş olmalıyım ama sonuç hüsran tabi. Bana da ders oldu artık. Şöyle adetin 1 hafta filan gecikecek ki ondan sonra test yapcam artık. 🙈

Ozgurkus Ozgurkus canım selam bat larımız yakın 1 gün var aramızda sen epey erken öğrenmişsin 10unda benim. İdrarda mı öğrendin merak ettim. Hayırlı olsun ❤️
Tesekkur ederim darısı sana insallah😊Evet ben 31inde ögrendim .benim adetim cok duzensiz 22-28-30-33 son 4aylık adet çizelgem 🙄🙄bu yuzden ben 30 güne bir diye hesaplayınca 7-8 şubata denk geliyo.sat 9 ocak yumurtlamam 17-24 ocak arasıydı ben tahmini 18inde 19unda dollendıgını dusunuyorum .31indede idrarda cıktı ama cook silikti benim idrara hemen geciyo sanırım kızımda da öyleydi umarım saglıklıdır biraz süpheliyim degerğm hızlı yukseldi falan 🤲🏻

X