Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende 10 kilo aldim gecen ay 53. Gunde adet oldum oda tarslusalla bende diyete ve spora basladim ise yarar umarim
Yarıyooo inanın bende yaradı yani özellikle bacak hareketleri de yaptım bn 7kilo verince beklemiyodum da baktım 32.günde adetim geldi düzene girdim yani... kilo hem hormonları dengesizleştiriyo hemde yumurta tembelliğe neden oluyormuş kilo vermeye başlayın vucüdunuz eski formuna dönüyo

Tesekkur ederim cok sagolun

Çok çok zor bu durum tekrarlıyorsa ara ara eşinizden size geçen bişey de olabilir. Geçmiş olsun. Zeytinyağı tahrişlere iyi gelir ama bilemedim

Travazol krem al canim kesin ve net çözüm. Az önce kremini adini yanlış söylemişim.
Tesekkur ederim ama acaba bu idrar kacirma gebelik belirtisi olabilirmi az once yine hic tuvaletim yokken ayaga kalktim mutfaga gittim bi anda asiri sekilde sıkıştım normal oldugunu dusunmuyorum aniden bu kadar sıkışirmi insan

Tesekkur ederim ama acaba bu idrar kacirma gebelik belirtisi olabilirmi az once yine hic tuvaletim yokken ayaga kalktim mutfaga gittim bi anda asiri sekilde sıkıştım normal oldugunu dusunmuyorum aniden bu kadar sıkışirmi insan
Enfeksiyon olabilir canim ben yillarca yasadim ayni seyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…