Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy ayni ben benimde ilk bu ay pcos goruntusu var kafami alamiyorum hic olmicak gibi geliyo
Pcoslu ilk denemede hatta yanlışlıkla hamile kalanı da duydum yıllarca uğraşıp olmayanı da. Aslında en güzeli düşünmeyip rahat bırakmak, stres de hormonlara iyi gelmiyo ama söylemesi kolay tabi

Allah herseyı hayırlısını versin hep öyle derim ilk önce , sen umudunu kesme dedigin gibi kisa süreler beraber olmussunuz daha yolunuz cok uzun pepap programı var indir orda adet tarihin bitinin yumurtlaman hersey var yumurtlamaya başladığın zaman hergun devamlı yap ben 15 gun adete kadar yaptım çok sükür tuttu insallah bir kaç ay icinde sende hayırlı haber alırsın.. Rabbim gönlüne göre versin canim

+B12 var icerisinde canim
Bir tablet için besinler

İnositol 50 mg
Co-Q10 20 mg
N-Asetil sistein 50 mg Beta-karoten 3 mg
E vitamini (DL-alfa tokoferil asetat) 4 mg
D3 vitamini (kolekalsiferol) 15 mcg
C vitamini (L-askorbik asit) 90 mg
B1 vitamini (tiamin nitrat) 8 mg
B2 vitamini (riboflavin) 5 mg
B3 vitamini (nikotinamid) 20 mg
B6 vitamini (piridoksin hidroklorür) 10 mg
Folik asit 400 mcg
B12 Vitamini (siyanokobalamin) 20 mcg
Pantotenik asit 6 mcg
Biyotin 150 mcg
Demir 14 mg
Selenyum 50 mcg
Magnezyum oksit 60 mg
Çinko sülfat 15 mg
İyot 150 mcg
Bal sülfat
Canım benim kullandığımın içeriği bu şekilde ben bulgaristanda yaşıyorum üzerinde Türkçe yazmadığı için ben yazmak istedim , fotoğrafını gönderirim sana aynısı Türkiye’de de varmış

Pcoslu ilk denemede hatta yanlışlıkla hamile kalanı da duydum yıllarca uğraşıp olmayanı da. Aslında en güzeli düşünmeyip rahat bırakmak, stres de hormonlara iyi gelmiyo ama söylemesi kolay tabi
Benim hormonlarımi cok etkilemiyo Allah'tan sadece ultrasonda gorunuyor umarim olur sıkma canını

n sonra oldu ve öyle arayla devam etti bazen 1 gün ara bazen 2 gün tam hatırlayabilsrm dah

bende gördüm ama inşallah vardır sizi yanıltmak istemem ama adete çok yakın test yaptım be bu sekılde sılık cıktı gecen ay bende sonra adet oldum ama sızınkı daha belırgın benım az belırgındı

İnşallah canım hayırlısı bende bu kadar erken yapmazdım ama yumurtlama erken olduğu için yaptım ve ilkinde yarım saatte belirdi 2 gün sonra 5 dk da belirdi ondan umutlandım yarın sabah idrarıyla tekrarlıycam, hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

aminnn erken gebelik mi yapıyorsun normal mi?

Bu kullandığınız tablet nedir acaba Bilgi verebilir misiniz

Evet var gibi çizgi ama çok erken yapmışsın, hayal kırıklıkları olabiliyor. Tekrarla tabii testlerini, inşallah koyulaşır, inşallah vardır

Amin inşallah belirtiye takılma, arkadaşım hiç belirti görmeden adeti gecikti diye test yaptı 5 haftalık hamileymiş meger umut her zaman var inanıyorum

Amin canım inşallah benim eşimin işinden dolayı 1 ya da 2 günü boş geçmek durumunda kalabiliyoruz bazen nöbet vardiya derken ama bu ay yumurtlamaya denk getirdim hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah sen de sağ salim kucağına alırsın yavrunu

Bende acaba ben gormek istedigim icin mi goruyorym diye dusundum
Regl olacakmisim gibi agrilar vardi ama son 1 gundur belirti kalmadi kasik agrisi filan hic yok bugun .
Göğüs hassasiyeti yasiyorum sadece.
Daha cok erken test icin artik bati bekleyeyim.
İnsallah senin icinde en hayırlısı olur canım

Evet var gibi çizgi ama çok erken yapmışsın, hayal kırıklıkları olabiliyor. Tekrarla tabii testlerini, inşallah koyulaşır, inşallah vardır
Yaa ben mi öyle görüyorum acba diye dusundum
Cift cizgi gormek istedigim icin mi öyle diye.
İnsallah dediginiz gibi olur .
Evet dogru diyorsunuz daha erken aslinda insallah koyulasma görürüm

haklısın ben de bir kaç gün bunalım takıldım baktım olmuyor iş güç beni bekliyor:) alzehımer hastası annem var onun için toparlanmak zorundaydım :) ALLAHa şükür ki bugün daha iiyiiyim . sen de bırakma kendini olucak elbette ALLAH şükür ki bir sağlıklısınız

Ooo epey zengin icerigi bekliyorum canim tesekkur ederim

Yaaaa o kadar sevindim kii anlatamam herşeyimi aynıydı seninle, kendimi teyze oldum sanıyorum tamam mııı? Allahım inşallah saglıkla hcg yükselir bebiş tutunur keseyi de kalp atısı ı da görürüz

Benimde öyleydi işte ilkini hatırlamıyorum hic ama benimde belirtiler öyle başladı benimde 2 ci hamileliğim , devam et umudunu yitirme ben adetime 2 saat kalaya kadar ilişki bilr yaşadım boş geçmedim
Benim de 2.cocuk bat tarihiniz nedir gozume siz ilistiniz beraber bekleyelim benimki subat 12

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…