Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu kullandığınız tablet nedir acaba Bilgi verebilir misiniz
vitabiotics pregnacare ismi. Birkaç farklı türü var, hamilelik öncesi , hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanmak için . Ben hamilelik öncesi kullanıyorum . Yaşadığım ülkede çok yaygın kullanılıyor , araştırdığım kadarıyla Türkiye’de de var ama ordaki versiyonunu eşlerin ikisi de kullanıyor . Yani 1 kutuda kadın için ayrı bir film var erkek için ayrı . Her ikisinin de bu dönemde kullanması gereken vitaminler mevcut içeriğinde. Kullandığım bitince ben de ona dönücem eşimle beraber kullanıcaz . Benim zayıf bi bünyem var çoğu zaman halsiz hissederim kendimi, yoğun bi iş tempom var özellikle de kış dönemlerinde çok sarsılırım. Hamileliğe karar verir vermez buna başladım başladığımdan beri de çok şükür iyiyim tavsiye ederim size de .

Öyle canım çok şükür. Rabbim annene de sağlık versin sana da sağlık, sabır, güç versin

Arastirdim simdi canim fiyati yuksek fakat biraz daha arastirip denenebilir gibi ☺

Kızlar bir de şey soracağım size şimdi ben yumurtlamayı gördüm ovulasyonda o güne kadar gün aşırı ilişki oldu yumurtlama ve çatlamada da arka arkaya. Yumurtlama geçince iliskiliyi 2 gün boş 3. Gün ilişki şeklinde yapıyoruz acaba yine gün aşırı mi devam etmeliydik hala döllenme şansı var mıdır

Balkiz biktik biliyorum ama Allah ne verdiyse devam

Yumurtlama gunumuz aynıymış inşallah vardır canim

iyi günler beni de ekler misiniz bat 03.03.2021

1)Bat 3 Mart
2)Yaş 30
3)folbiol folik asit kullanıyorum
4)Ovülasyon testi kullanacağım bu ay
5)6 aydır deniyoruz
6)bende pıhtılaşma var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…