Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İkisi arasındaki hangi vitaminler farklı acaba hiç baktın mı içeriği göremedim ben ama arada çok fiyat farkı var aynıysa

Sipariş verdim ama ikili olanı değil sanırım hamile ilken kullanılacak olanını bişi olur mu iptal mi edeyim

Ben dün buraya test fotoğrafı atmıştım 2 gün sonra yapacaktım dayanamdım şuan adete 5 6 gün var artık garantidir dimi bugün ki çizgi daha belli gibi geldi üstteki dünkü alt bugün yaptığım ikiside 5 dk çıktı ilk idrar değil, acaba ben mi net görmek istediğim bu kadar belli geliyor çizgiler

Sipariş verdim ama ikili olanı değil sanırım hamile ilken kullanılacak olanını bişi olur mu iptal mi edeyim
Baktım içeriğine , çok büyük bir fark yok ikisi arasında kullanabilirsin onu da , inositol içermiyor sadece senin aldığın

Tamam canım teşekkur ederim o kadar fark vermeye gerek yok az kaldı bat 10 inş hamileyimdir hayırlısı

Evet hamilesiniz hayırlı olsun silikte olsa var ne güzel Allah tamamına erdirsin çok sevindim adınıza darısı bizim başımıza inş

var canım tebrik ederim. Allah kuağına da almak nasip etsin inşallah.

İnnositol polikistik over olanların tedavisine iyi geliyormuş bu arada böyle sorunu olan kullanabilir hamile kalmak için

Kesinlikle çizgi belirginleşmiş, hamilesiiiin Rabbim sağlıkla kavuşmayı da nasip etsin inşallah

çok iyimiş

Bence kan verseniz daha iyi çünkü önemli olan artışı değil ikiye katlanması

Teste bakıyorum her gün koyulaşıyormu diyen arkadaşım size yazmıştım hayırlısı olsun tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…