Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1 sene olmuş üye olalı yani 1 senedir çocuk düşünüyorum ama bu 1 sene içinde iş şehir değişiklikleri yüzünden sadece 2 ya da 3 kere deneyebildik onlar da olmadı. Geçen ay ovulasyonda yumurtlama görmedim ilk defa bu ay yumurtlama ve düzenli birliktelik oldu ama ben biliyorum ki yine olmadı 1 senedir istiyorum ama hayat şartları yüzünden denk gelmedi bir şey var da diyemiyorum 2-3 ay ancak denemisizdir. O kadar umitsizim ki artık kendi kendime triplere girdim yine ama yine tek çizgi göreceğim biliyorum, yoruldum

Benimde öyleydi işte ilkini hatırlamıyorum hic ama benimde belirtiler öyle başladı benimde 2 ci hamileliğim , devam et umudunu yitirme ben adetime 2 saat kalaya kadar ilişki bilr yaşadım boş geçmedim

Umudunu kaybetme rabbim hic ummadigin yerde çifter cifter doldursun kucağını

canım benim daha çok yeniymiş denemelerin . kendinde söylüyorsun 2-3 ay oldu diye zaten 35 yaş altındakilere 1 sene süre veriliyor olmazsa doktora başvurun deniliyor. kendini üzme lütfen senin için herşey yeni başlıyor

Merhaba ^^ biz de bu ay denemeye başladık ama ben ilk aydan strese girmeye başladım, kafamda sürekli bu konu var. 29 yaşındayım, pcos ve insülin direncim var. Biraz da bu yüzden beklentiye girer girmez böyle oldu sanırım. Başka bir şeyle uğraşayım diyorum bir bakmışım buradayım:))

Umudunu kaybetme rabbim hic ummadigin yerde çifter cifter doldursun kucağını
Çok teşekkür ederim canım isteyen herkese nasip etsin Rabbim kimsenin kucağı boş kalmasın inşallah
Öyle canım işte bazen umutsuzluğa kapılıyorum özellikle şu yumurtlamadan sonra adete kadar beklenen ve sonra da tek çizgi çıkan dönem çok yıpratıyor. İnşallah herkesin hakkında hayırlısı olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin çok teşekkür ederim

Ayy ayni ben benimde ilk bu ay pcos goruntusu var kafami alamiyorum hic olmicak gibi geliyo

Benimde öyleydi işte ilkini hatırlamıyorum hic ama benimde belirtiler öyle başladı benimde 2 ci hamileliğim , devam et umudunu yitirme ben adetime 2 saat kalaya kadar ilişki bilr yaşadım boş geçmedim
Yok canim regl olana kadar umut etmeye devammmGeçen hamileliğimde yumurtlamadan sonra da ağrılarım devam etti .Akıntılar ..İnşallah devam eder böyle diyorum ..

Canim sagol..haklısın belki de öyledir adet bekleme devam :) ne iyisin
Benimde öyle oldu geç döllendim 15 gun yaptim yani 3000000 milyar artık icimde dolaştı ben hic bos gecirmedim adet bitiminden adete kadar hep birliktelik yaşadık , benimde geç döllendi yani biraz daha sabır

Kizlar bata 6 gun var
Kasik agrim bel agrim vardi yumurtlamadan beri devam eden. Gogus hassasiyeti vs.
Dayanamadim test yaptım yumurtlamam 27 ocakti aslinda henuz erken biliyorm test icin ama bir bakar misiniz ben mi hayalet cizgi goruyorum gormek istedigim icin mi

Eklentiler

• IMG_20210204_133703.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 100
Yok canim regl olana kadar umut etmeye devammmGeçen hamileliğimde yumurtlamadan sonra da ağrılarım devam etti .Akıntılar ..İnşallah devam eder böyle diyorum ..
Benimde suan oyle 3 gunum adetimin olmadim sabah kan testi verdim icimde bisiler olusmaya başladı bi saga gidiyo bi sola hafif bazen agrida yapıyor hamilelikde bile adet gormedigimiz zaman bile o tarihlerde hafif adet goruyormussun gibi agrilarimiz oluyordu ben hatırlıyorum :) umudu birakmak yok yola devam..

Cok ince bir cizgi var gibi ama bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…