Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdiden stres yapma canım daha zararlı inşaallah en yakın zamanda alırsın kucağını,ben ne yapayım 8 yıl oldu
Canim insallah sanada tez vakitte nasip olsun hep icimden geciririm Allahim senelerdir isteyenler var biz 2 3 ay olmayinca karalari bagliyoruz. Tup bebek denediniz mi peki? insallahhh nasip olur icten soyluyorum inan

Aynen canım bende öyle yasadim
Ben idrarda öğrenmeden önce çok nefesim daraliyordu gerçi yine öyle ama az bide gece resmen ateşim çıkıyor gibi yanıyor vücudum özellikle göğüslerim mastıt olmuş gibi oluyor
Canım adet gecincemi değerin 500 cıktı benim adete bir gun kala 220 cıktı

Bende o şekilde gideyim demi doktora kist var doktorun biri 6 aya kendiliğinden olmazsa gel dedi bide hormon testi falan vermeyeli uzun zaman oldu bende bi baktirayim canım senin gibi söyleyim doktora şu folik asidi her yerde duyuyorum belki bana da verirse

Bütün hormonlara baktırın alttan muayene olun âdetin 3. Günü gidin doktora. Eşinize sperm testi versin bencr.. Ebru Ceylan diye bir ebe var Instagram da onun yumurtlama masajı var ben bu ay denedim sizde deneyin derim
Evet onu yapcam kuzu adetim olursa şayet gitcem işte canım gerekli muayeneyi olurum inşallah ki adetim olmaz

Masaj ne masajı yaptin canim
Canim youtube arama kismina dogurganlik masaji yazinca ebru ceylana ait video cikiyor regl sonrasi yumurtlamaya kadar gunluk 15 dk yapilan onu yaptim ama her gun devam edemedim. Birde reglken yapilan masaji var onu yapmistim hem sokturucu hem yumurtlama tetikleyici izlerseniz ikiside var ☺

Tabi canim folik asit onemli benim 2.kutum oluyor neticede bebegin sagligi icin kullaniliyor. Ozele gidiyorsan testlerini aile hekiminde yaptir bence benim ki ozel pahali oluyor aile hekiminden yaptirirsin 6 ay gebelik olmazsa demisti. Hemde genel bir muayene yaptirirsin

Canım benim 7 şubat adet olacak gibi sancı giriyor arada 1 haftaya yakın böyle oldu bi iki günde göğüs uçlarım aşırı derece belirgin oldu onun dışında sık idrarim var ama enfeksiyondan olabilir bide sanki arada bi iç bulantim oluyo gibi hissediyorum akıntı da normal işte hayırlısı bakalım nasip

Özel o şekilde bakar mı kuzum ben devlet hastanesine gidiyorum bide bizimkiler hormon testi almıyor aile hekimleri

Kizlar sanki ikinci.cizgi var hayalet ne diyosunuzzz bi bakarmisiniz

Eklentiler

• 20210203_095654_001.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 62
Aa ilk defa duydum tesekkurler canim bakayim.ben de hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…