Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşım allah en kısa zamanda nasip eder inşallah. 17. Ay oldu bekliyoruz ve hiç bir sorun yok çok şükür. Şimdi sana çikolata kisti ile şunu söylemek istiyorum. Benim ablamda 8cm çikolata kisti vardı ve ona rağmen gebe kaldı gebeliği boyunca da kisti durdu doğumda aldılar. Benim de 5 cm çikolata kistim vardı. Clife macun kullandım ve o macun sayesinde kistimin gittiğini düşünüyorum. İnstagramda clife yaz çıkar sayfa whatsap numaraları var görüşüp temin edebilirsin zaten gebelik için de çok faydalı bir macun. onun dışında da zaten kilo için vs atman gereken adımı atmışsın. Eşim keçiboynuzu pekmezi kullanıyor tavsiye ederim en azımdan zararı olmayan birşey. Çakşır suyu aldım bende ama eşim içemedi tadı çok kötü diye bu ay ısrar edeceğim içsin diye. masajı da burda duydum bende ilk defa bu ay deneyeceğim inşallah faydasını alırız. Canını sıkma

Evet bende bu yüzden çok sukunetteyim Rabbim kimseyi evlatla sınamasın Rahim filmi vesaire diyorlardı onlara gerek kalmayacak belkide bilemiyorum ki bakalım kuzum
Çok şükür canım pozitif olman da yarar var zaten Ama ben peçeteye gelen den bişe olmuyor diye duymuştum asıl WC de akıntı oluyosa sıkıntı demişlerdi.

Canim insallah sanada tez vakitte nasip olsun hep icimden geciririm Allahim senelerdir isteyenler var biz 2 3 ay olmayinca karalari bagliyoruz. Tup bebek denediniz mi peki? insallahhh nasip olur icten soyluyorum inan
Amiiin çok teşekkürler bir oğlum var 8 yaşında daha sonra olmadı hiç bir sorunda yok dıyor dr bakalım hayırlısı ile inşaallah

Canimmm Rabbim inşallah yavrunuz bağışlamıştır sana :) bir kaç gün bekle öyle kan ver ama tavsiye :))
Aminnn kuuzumm cümlemizeee rabbim hakeden gönülden isteyen herkese anneligi tattirsin insallah kan isi zor burda ama adet agrilaril var hala devam ediyo 2 gün daha sabredersem kanama gelmezse yine test yaparim insallaj

Çok şükür canım pozitif olman da yarar var zaten Ama ben peçeteye gelen den bişe olmuyor diye duymuştum asıl WC de akıntı oluyosa sıkıntı demişlerdi.
Canım inşallah öyledir ama her iki sonuca da hazırlıklıyım ne yapalım Rabbimin daha iyi bir planı vardır mutlaka
Aminnn kuuzumm cümlemizeee rabbim hakeden gönülden isteyen herkese anneligi tattirsin insallah kan isi zor burda ama adet agrilaril var hala devam ediyo 2 gün daha sabredersem kanama gelmezse yine test yaparim insallaj
Evet malesef kuzum inşallah hiç gelmesin

Ben geçen ay soğan kürü yapmıştım, sonrasında adet oldum tabi. Ama soğan kürü yapanların diğer ay hamile kaldıklarını birçok topikte okudum. Siz de umut oldunuz açıkçası. Bat'a 4 gün kaldı. Ara ara eşlik eden kasık ve bel ağrısı mevcut. Bazı günler hiç olmuyor bazı günler kendini çok belli ediyor. Ve bugün aşırı halsiz hissediyorum kendimi. Bunun dışında belirtilerim yok.

Kizlar özellikle gebe kalanlar bu ay ilişkinizde kayganlastirici olarak bir şey kullandınız mı,
biz arada kullanıyoruz o mu öldürüyor acaba hatayı nerede yaoiyoruz bilelim :)

Kizlar özellikle gebe kalanlar bu ay ilişkinizde kayganlastirici olarak bir şey kullandınız mı,
Dr lar önermiyor asla ne hangi marka kullanıyorsunuz bilmiyorum ama, şöyle düşünün semen testi verirken bile kayganlaştırıcı falan asla kullanılmaması gerekiyor yazıyor hatta elinizi kabın içine dahi sürmeyın dışından tutun dıyor

Ben bildigim bir hastaligim yok demistim ama pco oldugumu ogrendim

oral s..xs falan filan tükrük bile ciddi anlamda spermleri öldürüyormuş.

Biz korunurken kullanıyorduk, bebek düşünmüyorken. Özellikle evliliğimizin ilk zamanları. Korunmayı bıraktığımızdan beri hiç kullanmadık. Kullanmasan daha iyi canım, zararlı olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…