Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar dün biliyorsunuz test yaptırdım sabah 12.34 çıkmisti yarın bir daha vereceğim ama dün akşam kasığım çok ağrıdı ve hafif kahverengi akıntım olduğu için acile gittim ordada beta hcg yaptılar 11.4 du hastane ve laboratuvar farkından olmuş olabilir mi ? Kasık ağrılarım hala devam ediyor bu sabah yine yaptım normal kaset test tekrar silik çıktı diğer günlerden daha belirgindi sizce normal mi kasık ağrısı şu dönemde ? Batma şeklinde oluyor

Eklentiler

• IMG_20210203_080047.jpg
    IMG_20210203_080047.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 60
Kizlar adet oncesi hep sivilcelerim. Yine çıkmış. Adet gelecek diye uzuldum acaba gebelik de varsa değişen hormonlar sivilce yapar mı ortak belirtileri mi bu bilen var mi
benim yapti.kac aydir bir tane bile cikmadi sivilcem.suan cenem doldu bide icerde cikiyor nohut gibi cok kotu.dun kan verdim 44 cikti bugun sivilcelerim artmis

Ben de öğretmenim , aşı olacak mısınız?
Ben olmayi düşünmüyorum açıkçası. Olanlara 3 ay kadar hamilelik düşünmeyin demisler . Subat ayında öğretmenlerin aşılanması baslayacak dedi bakan dun ama ya hamileysek o süreçte. Aşının öncesini sonrasını bilmiyorum ama olmicam.

Kızlar dün biliyorsunuz test yaptırdım sabah 12.34 çıkmisti yarın bir daha vereceğim ama dün akşam kasığım çok ağrıdı ve hafif kahverengi akıntım olduğu için acile gittim ordada beta hcg yaptılar 11.4 du hastane ve laboratuvar farkından olmuş olabilir mi ? Kasık ağrılarım hala devam ediyor bu sabah yine yaptım normal kaset test tekrar silik çıktı diğer günlerden daha belirgindi sizce normal mi kasık ağrısı şu dönemde ? Batma şeklinde oluyor
canım inşallah kimyasal değildir :KK43:

canım aklıma kimyasal gebelik geliyor:KK43:inşallah yanılıyorumdur

Benimde batma şeklinde oluyor insaAllah kimyasal değildir yarın ilk idrarla tekrar yapın bakalım koyulaşma varmi benim 164 çıktı bende 2 günde bir idrarla koyulasmaya takip ediyorum

Buda 10 dakka sonraki hali siz bisey görüyomusunuz benim gözlerimde bozuk net göremiyorum gözlüklerle 🤭 adete 5 gün kala yaptim yumurtlamanin 14. Günü

Eklentiler

• 20210203_092846.jpg
    20210203_092846.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 77
Benimde batma şeklinde oluyor insaAllah kimyasal değildir yarın ilk idrarla tekrar yapın bakalım koyulaşma varmi benim 164 çıktı bende 2 günde bir idrarla koyulasmaya takip ediyorum
Yarın sabahtan kan vericem kuzum doktor 2 günde bir kanda takip edelim dedi de bakalım🤲

merhaba benim bat 7 subat.dun kanama yasadim enfeksiyondur dedim ama idrar ve kan tahlili temiz cikti.beta hcg de verdik 44 cikti. son 1 haftadir ayak usumesi yorgunluk gaz sancisi kasik agrisi ve akinti yasiyorum.kan verin isterseniz sizde
Benm de bat 7 şubat kuzum bugün yaptm kaset testle ama yok gibi bi gölge var gibi

Kızlar kan testim çok şükür değerim 500 çıktı, Allah burda bekleyen Herkese nasip etsin, soğan kürü yapmıştım iki günde bir ama, çok fazla akıntım olmuştu o hamile kalmama sebep vermiş olabilir, bence soğan kürüne şans verin derim ❤️ birde yumurtlama masajı iyi geldiğini düşünüyorum. İnstagram da birgebeningunluğu diye sayfa var takip etmenizi öneririm.

Kızlar kan testim çok şükür değerim 500 çıktı, Allah burda bekleyen Herkese nasip etsin, soğan kürü yapmıştım iki günde bir ama, çok fazla akıntım olmuştu o hamile kalmama sebep vermiş olabilir, bence soğan kürüne şans verin derim ❤️ birde yumurtlama masajı iyi geldiğini düşünüyorum. İnstagram da birgebeningunluğu diye sayfa var takip etmenizi öneririm.
güzel anne sende ilk sayfadaki soruları cevaplar mısın soru cevap kısmına ekliyim seninde yorumlarını :)

Hadi inşallah 😊
08.02.2021
32 yaşındayım
Folbiol kullanıyorum.
Herhangi bir sağlık sorunum yok. Doktora da gittim tam yumurtlama gunu gitmişim hatta değerlendirin çok sağlıklısın dedi bakalım :) bu ay kalırsın inşallah dedi

Canim kür falan denemeden direk doktora bir genel muayene gibi git tabiki. Kürler sen bilmeden hormonlarini yukseltir iyice karmasık hal almasin. Ben aralik ayinda doktora gittigimde dedigim sey gebelik dusunuyoruz saglikli bir gebelik istedigim icin muayene olmak istedim birde ilac takviyesi istiyorum dedim. Adetim biteli 4 gun olmustu yani 9.gun hem yumurtalarima bakti gelisiyor mu diye hem folik asit verdi eger 1 sene olmadiysa normal yoldan deneyin, 1 seneyi asarsa gerekli testlerin yapilmasini isteriz dedi. Once iyi bir doktor canim☺ Reglken masaj yaptim sonrasinda da yaptim sayet bu ay tutarsa etkisi var demek ki. Masajida anlatirim canim istersen
Masaj ne masajı yaptin canim

X