Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hafif hayalet bir çizgi gördüm sanki canım ben. İnşallah vardır :) 🤲♥️🌼
Kuzummm buda kurumis haliii simdi gördüm böyle olmus 10 dakka sonra😍 2 yildor hayalet cizgi bile olmadi bendeee

Eklentiler

• 20210203_095654_001.jpg
    20210203_095654_001.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 61
Kizlar sanki ikinci.cizgi var hayalet ne diyosunuzzz bi bakarmisiniz😍
kuzum seni üzmek istemem ama hiç bişey yok bu testte yani. dünde atmıştın bence biraz daha beklemende fayda var. Ayrıca önce kana geçtiği için içinin rahat etmesi açısından istersen git kan ver.

Canım benim 7 şubat adet olacak gibi sancı giriyor arada 1 haftaya yakın böyle oldu bi iki günde göğüs uçlarım aşırı derece belirgin oldu onun dışında sık idrarim var ama enfeksiyondan olabilir bide sanki arada bi iç bulantim oluyo gibi hissediyorum akıntı da normal işte hayırlısı bakalım nasip
Benim de adetime altı gün var dokuz gün varken erken gebelik testi yaptım negatif uzuldum keşke yapmasaydimım diye ama erken mı davrandım diye kendimi umitlendiriyorym😂sizdeki bi belirti bende de oluyor gece lavaboya giderken öyle bi midem bulanıyor için bulanıyor ki anlatamam acaba o da bi belirti mı 😃😇inşallah rabim bizede nasip etsin negatiften sonra hala çok umitliyim😌

kuzum seni üzmek istemem ama hiç bişey yok bu testte yani. dünde atmıştın bence biraz daha beklemende fayda var. Ayrıca önce kana geçtiği için içinin rahat etmesi açısından istersen git kan ver.
Yaaa ne bilimm bana sanki öyle geldi rahatta göremiyorum eminde olamiyorumm burda adetin gecmedeb hayatta kan almazlarkii😔 suan tek carem test zaten adete 5 var daha oglumda adete 2 kala ovulasyonla ögrenmistim cok adet sancim var bu ay ya ondan ümitlendim birazz

Benim de adetime altı gün var dokuz gün varken erken gebelik testi yaptım negatif uzuldum keşke yapmasaydimım diye ama erken mı davrandım diye kendimi umitlendiriyorym😂sizdeki bi belirti bende de oluyor gece lavaboya giderken öyle bi midem bulanıyor için bulanıyor ki anlatamam acaba o da bi belirti mı 😃😇inşallah rabim bizede nasip etsin negatiften sonra hala çok umitliyim😌
Kuzum İnşallah Rabbım bizlere de nasip eder🙏 bak şuna bende dikkat ettim o iç bulaştım gece oluyo benimde hafiften bilmiyorum az kaldı bakalım ne olacak

Kızlar kan testim çok şükür değerim 500 çıktı, Allah burda bekleyen Herkese nasip etsin, soğan kürü yapmıştım iki günde bir ama, çok fazla akıntım olmuştu o hamile kalmama sebep vermiş olabilir, bence soğan kürüne şans verin derim ❤️ birde yumurtlama masajı iyi geldiğini düşünüyorum. İnstagram da birgebeningunluğu diye sayfa var takip etmenizi öneririm.
Çok şükür canım gözünaydın sağlıkla ilerlesin inş❤️ Soğan kürünü nasıl kullandın canım sabah akşam mı

Hmmm ama hemen korkutma kendini bazı durumlarda olabiliyor gebeliklerde yarın mi kan vereceksin tekrar
Kırmızı ya da pembe olursa sorun olur diye duymuştum ondan korktum, şimdi tekrar çıktım lavoboya idrardan sonra gelmedi idrarimda bembeyazdı ama kasıklarım ağrıyor hala

Hastaneye gittim erken gebelik negatif gordum diye doktor dedi erken gebelik testine cok erken yapmissin yinede adetini bekliyelim kanda bile 10 gunden sonra cikar cuma gunu gel kan ver erken gebelik testinde negatif gorenler adet gununu gormeden yok var demeyin testlere inanarak

Ben diyete başladım 68 kiloyum bi 60 olsam sanki herşey daha kolay olacak gibi doktor kilo alma dikkat et demişti ama evlendim saldım kendimi şekeri kesiyorum bugünden itibaren abur cuburuda kendi çabamla 12 kiloya yakın verdim teknikleri biliyorum bugün ya Allah dedim tekrar nasip bakalım bebeğim olsun çok istiyorum anne olmayı çok istiyorum ❤

Hastaneye gittim erken gebelik negatif gordum diye doktor dedi erken gebelik testine cok erken yapmissin yinede adetini bekliyelim kanda bile 10 gunden sonra cikar cuma gunu gel kan ver erken gebelik testinde negatif gorenler adet gununu gormeden yok var demeyin testlere inanarak
Nasıl 10 günden sonra çıkar kuzu orayı anlamadım

Kuzum İnşallah Rabbım bizlere de nasip eder🙏 bak şuna bende dikkat ettim o iç bulaştım gece oluyo benimde hafiften bilmiyorum az kaldı bakalım ne olacak
Ay hayırlısı inşallah bu ay güzel haber alırız rabim sağlıkla hayırlı zamanda bize de nasip etsin🥰

Özel o şekilde bakar mı kuzum ben devlet hastanesine gidiyorum bide bizimkiler hormon testi almıyor aile hekimleri
Ben muayeneye ozele gittim yakinda bir yerdi diye. Reglim biteli 4 gun olmustu yani 9.gun gittim ultrasonla bakti yumurtaliklara rahime falan. Testlerde cok sey istedi en basta bakacagi seyleri isaretledi kagit verdi ama 6 ay gebelik olmazsa aile hekiminden yaptir tahlilleri ozelde cok tutar dedi. Birde folik asit verdi bazi sorulari soruyor o kadar canim

Yaaa canım çok şaşkınım suan adet günü mü öğrendin gebeliği? Geçmiş olsun mu denir ne denir. Ama canını sıkma kimyasal bile görmeyenler var çok şükür ki hamile kalabiliyosun
Evet bende bu yüzden çok sukunetteyim Rabbim kimseyi evlatla sınamasın Rahim filmi vesaire diyorlardı onlara gerek kalmayacak belkide bilemiyorum ki bakalım kuzum

merhaba benim bat 7 subat.dun kanama yasadim enfeksiyondur dedim ama idrar ve kan tahlili temiz cikti.beta hcg de verdik 44 cikti. son 1 haftadir ayak usumesi yorgunluk gaz sancisi kasik agrisi ve akinti yasiyorum.kan verin isterseniz sizde
Şu ayak üşümesi bir bana oluyor sanıyordum he. 🙈 Benim de bat 7 Şubat bu arada Beta HCG'niz de katlanarak artsın inşallah. 🙏🏻❤️

X