Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim benimde öyleydi aylardir pik göremedim ben bu ay Bir gebenin günlügü youtube dan adetliyken yapilan yumurtlama tetikleyici masajini yaptim bak aylar sonra pik gördüm mutlaka tavsiye ederim
Mutlaka bakacağım o masaja hiç duymamıştım çok teşekkür ederim

Kızlar bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım test yaptım negatif iki gün kala yapmıştım gözle zor görürlür bi şekilde negatifti valla artık ne yapacam bilmiyorum 1 yıllık evli olacağım ama maalesef olmuyor

Geçen yıl eylülde hamile oldum ama oda boş geblikmil kürtaj oldum 1aralıkta 1 ocakta da adet bugünde regl günüm yok ama

Kızlar siz ne denediniz bana akıl verin doğal yollarla ama bir şey suyu felan bahsedenler var ama ne nedir bilmiyorum deneyenler yazabilirmsnz

Kızlar siz ne denediniz bana akıl verin doğal yollarla ama bir şey suyu felan bahsedenler var ama ne nedir bilmiyorum deneyenler yazabilirmsnz
Ben su caksir koku suyunu kullandim sabahlari ictim ac karnina adetin 4-5. Gunu bir de o yumurtlma masajini yaptin. Guzelce beslendim yumurtlama bu ay erken oldu mesela. Ama gebelik icin henuz bisey belli degil.

Valla çok anlamıyorum ovülasyonu ilk defa kullandım bu ay ama 13 gün var adetime daha görürüm heralde pik inşallah şimdi de sağ kasığım keskin acı girip çıkıp bıçak saplanır gibi yumurtlama öncesi olur mu böyle
Ya benimde böyle oluyor hiç pik olmuyor ama döngüm 28 gün anlamadımben mi kaçırıyorum

Doktorum bana 4 ay boyunca dil doktu. Tup bebege baslayalim diye. Ben ve ozellikle esim bekleyelim dedik. Ben sunlari yaptim kardesim;
1. Gunasiri avokado yedim. Evet cok pahali ama icerigi cok zengin bir meyve.
2. Gunluk ceviz yedim.
3. Haftada 2 gun bim den dondurulmus uskumru alip firinlayip yedik esimle.
4. Ilac olarak biosteron, folik asitve solgar koenzim q10 ictim.
5. Ovulasyin testin iyi olmali. Bir gebenin gunlugunden aldm ben. Cok net cikardi hep cizgiyu. Aklimda hic acaba ya yer birakmadi.
6. Ne icersem iceyim hep " ya şafi" diyerek ictim. Rabbim dermanim senden dedim.
7 . iliski sonrasi 40 dk boyunca bildigin amuda kalkmak seklinde durdum.
8. Ovulasyon icin genel kural olan 14 gun kuralini unut. Bak ben adet bitimi yumurtladm hemen.

Yumurtlama zamanı akıntı nasıl oluyo ordan da takip edeyim ve yumurtlama öncesi kasıkta acı ağrı olur mu vücudumu hiç böyle dinlemezdim yeni yeni öğreniyorum

Canım benm çok sağol dediklerini uygulayacağım Allah izniyle inşallah ümidimi yitirmek istemiyorum.
Senin durum nedir şimdi canım hamiş misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…