Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Testinizi atar mısınız

Ya yumurtlama döneminde belirtiler şeffaf akıntı kaşık ağrısı vücut ısısında artış ve psikolojik olarak kadınlar kendilerini daha güzel hissederlermiş

Aaa yine şaşırdım.. o zaman ben mi aramalıyım? buradaki ileişim sistemini gerçekten beğenmiyorum. Tr de test yaptır en geç öğlenden sonra sonuc elinde..
Canım yapma üzülme, bak daha önce hamile kalmışsın yine olur, moralini yüksek tut lütfen

Rahim filmi sonrasi kanallar darsa acilma oluyormus cogu kisi bu rahim filmi sonrasi gebe kalmis canim

Yumurtlama zamanı akıntı nasıl oluyo ordan da takip edeyim ve yumurtlama öncesi kasıkta acı ağrı olur mu vücudumu hiç böyle dinlemezdim yeni yeni öğreniyorum
Evet canim kasıklarda ağri oluyor anlarsin birde vucut sicakligin durduk yere artar ben yanarim yani o derece. Akıntıda seffaf yapida oluyor yada kremsi kivamda. Benim gecen ay seffaf yapidaydi bu ayda daha kremsi kivamdaydi tabi pecetede denk geldigimi soyluyorum☺ Camasirima gunluk ped falan kullanamadan koyu renk giyiyorum ki wc gittigimde akintimin geldigini biraktigi beyaz izlerden anliyorum birde camasir islakligindan☺

O zaman yumurtlama zamanı yavaş yavaş geliyo çünkü şeffaf akıntı yeni başladı kasık ağrısıda dün hafif bugün şiddetli ovülasyonda 3 gündür aynı renk görüyorum koyulaşır belki yarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…