Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
çok ilginç. bizim burada doktorlar kan alıyor ve bir aksilik vs cıkarsa seni arıyorlar. benim de 7. gün kan almışlardı, ne arayan var ne soran...

Bende Almanyadayim canim tahmin ettim sizi arariz dediler ama ben aradim öyle dediler oglumda 2 gün kala ögrenmistim 152 ydi degerim gerisini hatirlamiyorum ne yasadim ne yaptim ondada tedaviyr baslayacakken hamile kalmistim sanirim bundada ayni seyi istedigimden beynim benle oyun oynuyo

Kimyasal düşük geçirdikten sonra sebeplerinin ne olacagi konusunda hiç araştırma yapmismiydiniz? Bende 1 kez kimyasal düşük gecirdim daha sonra bir genetik testi yaptırdım ve kanda pihtilasma sorunum olduğunu tespit etmistik.

Canım benimde agrım çöktü halada var adetle birebir aynı bir tek göğsüm ağrımıyor
Gogus agrim var ama aman aman degil ilk defa uclari kasiniyor ama psikolojik mi acaba diye de dusunmuyor degilim gecen ay cok dinled kendimi bu ay hic yapmamam gerekiyor diye dusunuyorum . Grip olacak gibi de hissediyorum. Sabaha karsi bir sitma tuttu kendime gelemedim

Canim mide bulantisi hamilelik belli olduktan sonra oluyormus genelde . Ama bence cok erken adetini bekle . Belki gec dolleniyordur.

15 Şubat
31 yaş
Herhangi birşey kullanmıyorum
Laobi.
2 ay
Kan pıhtılaşmasi

Canim mide bulantisi hamilelik belli olduktan sonra oluyormus genelde . Ama bence cok erken adetini bekle . Belki gec dolleniyordur.
Valla bilmiyorumki oglumda asla bisey hatirlamiyorum bi hatirladigim yerken pizzadan tiksinmistim adetime 10 gün falan vardi 28 gün döngüm spnrasinda bulanti belirti nedir bilmem bu son 4 gündür midem bi garip bulanti desen degil yaniyo agriyo yükseliyo iniyo doktor 1 cm kist var demisti ama önemli degil dedi o yaparmiki böyle acaba son 1 haftam var kendimi oyalayacak bisey bulmam lazim belkidr kafama taktikca stres olup bulanti yapiyoda olabilir artik öyle yapay belirtiler yasiyoruz ki hamilr olmadan insan olsada acabamo diyo

Ya benimde böyle oluyor hiç pik olmuyor ama döngüm 28 gün anlamadımben mi kaçırıyorum
Canim benimde öyleydi aylardir pik göremedim ben bu ay Bir gebenin günlügü youtube dan adetliyken yapilan yumurtlama tetikleyici masajini yaptim bak aylar sonra pik gördüm mutlaka tavsiye ederim

Eklentiler

• Screenshot_20210201-170719_Instagram.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_20210201-170731_Instagram.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 47
Ya benimde böyle oluyor hiç pik olmuyor ama döngüm 28 gün anlamadımben mi kaçırıyorum
Canim regl bitince hemen basliyor musun testlere? Adet biter bitmez yumurtlaman oluyor ise kacirma ihtimali var hatta regline 1 gun kala bile yumurtlayan var. Sivi alimi vs dikkat ediyorsan regl bitince ertesi gun basla benimde bugun 18. gun oldu daha yeni yumurtladim mesela resmen sans eseri akintimi gorupte test yapayim dedim gordum. Her ayda yumurta gelisiyor diye bir kuralda yokmus malesef ama sanada masaji oneririm bende yaptim bu ay☺

Bemcede katiliyorum. Bende gecen aya kadar her seyi buna yoruyordum. Ama bu ay butun agrilarimi baska seylere yoruyorum korkuyorum hayallkirikligi yasamaktan. Bu arada o yumurtlama masajini bende bu ay yaptim cok faydasini gordum. Erken bile yumurtladim. Doktor da sasirdi. Ama bugun yarin adet olurum heralde ben adet olacagim zamanki gibi agrim var. bakalim 2 gune olmazsam test yapicam zor bekliyorum belirsizlik. Okadar kotu ki

Bende clife kullandım çikolata kistim vardı 5cm gitti gebelik olmadı ama kistim gitti .

Evet öyle zorki insan kendini baska yerede veremiyor yemek yapiyorum aklimda ev temizliyorim aklimda oglumla oyun oynuyoruu aklimda ayy insallav süpriz olur hepimize öyle zorki ben oglumdada 2 yil bekledim o yoldaki ugras caba insani yipratiyo tam tedaviye gittik doktor tüp bebek dedi sonraki ay gidecegimit randebu ovulasyon günüme denk gelince erteledim bi sonraki aya meger o ay kalmisim hamile nasil mucizeydi benim yumurtlamadan buyana adet sancilarim var bel agrim inanilmaz cok yani adet ha oldum ha olucam 10 gündür beyaz akintim var bide ama diyorum ya yormaya korkuyorum artik sonu hüsran oluyo cünkü

Arkadaşlar bu masaj nedir, instagram gönderisi falansa link atar mısınız?

Bu ay aslında adet bitince 3gün sonra başladım telefondaki uygulamaya göre olası günlere kadar da yaptım ama baktım pik olmuyor. o Arada il dışına çıktım yani full test yapamadım. Ama bu ay gebe değilsem adet biter bitmez başlayacağım testlere. Aynı zamanda rahim filmi çekilecek regl sonrasında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…