Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar merhaba. Prolaktin yuksekligi icin ilaci endoktronoli.mi verir yoksa kadin dogum da yazar mi? Bilginiz var mi?

kizlar merhaba aranizda promatris kullanan varmi? hamilelik tesi yurtdisinda yasiyorum. ve ilk basta pempe 2 cizgi olusuyor sonra ise pempelik gidio ve hafif bir belirti kalio sasirdim valla

Eklentiler

• 5415CA0E-45E4-4221-BD59-09211907F8E6.jpeg
    5415CA0E-45E4-4221-BD59-09211907F8E6.jpeg
    91,3 KB · Görüntüleme: 92
Canım dr a gittin mi sorun var mı sen ya da eşinde çok stres yapiyosan o engel böyle diyorum ama elimizde değil kafayı boşalt sorun yoksa bnm de bat bugündü olmadim strese bağlı olabilir olursam spora falan gidicem evde tek başına dayanamiyorum artık gün saat geçmiyor
Kızlar siz ne denediniz bana akıl verin doğal yollarla ama bir şey suyu felan bahsedenler var ama ne nedir bilmiyorum deneyenler yazabilirmsnz

Kızlar merhaba hepinize hayırlı akşamlar bu ay yumurtlamamdan 9 gün sonra sadece peçeteye gelen pembe 1 2 damla lekelenmem oldu adete 6 gün varken. Normalde bugün adet olmam lazımdı gelmedi akşam eve gelince test yaptim 5 dakika sonra yanında hayalet çizgi belirdi sizce var mıdır 😑♥️🌼

Eklentiler

• IMG_20210201_192605.jpg
    IMG_20210201_192605.jpg
    132,3 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG_20210201_192326.jpg
    IMG_20210201_192326.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 90
Kızlar merhaba hepinize hayırlı akşamlar bu ay yumurtlamamdan 9 gün sonra sadece peçeteye gelen pembe 1 2 damla lekelenmem oldu adete 6 gün varken. Normalde bugün adet olmam lazımdı gelmedi akşam eve gelince test yaptim 5 dakika sonra yanında hayalet çizgi belirdi sizce var mıdır 😑♥️🌼

Var canım ben de görüyorum. Hayırlısı olsun inşallah☺️

Valla sizde de gorunuyor ne guzel☺️

Yumurtlamadan kaç gün sonra bu test canım? Var gibi hadi inşallah 💕

X