Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat ne zamandı cnm

Pendikte canım bu bölge tanınan doktor cüneyt uzun
Ben özel bir hastaneye gitmstim hiç bir şey yok deyip geri yollamışlardı 4 ay bekledim en son onun yanına gittim şükür ilk ay hemen oldu alttan muane fln yapmıyor karindan bakıp görüyo

Canım benimde agrım çöktü halada var adetle birebir aynı bir tek göğsüm ağrımıyor

Kizlar siz yumurtlama donemi hergun mu giriyosunuz iliskiye gun asirimi

canım ekledim ama diğer sorularda cevaplayabilir miisniz tabloyu eksiksiz doldurayım.

EKLEDİM CANIM HOŞGELDİN :)
Bat 31 Ocak yaş 28 ovulasyon testi bir gebenin günlüğü iki yıllık evliyim 8 ocakta rahim filmi çektirdim sonuçlarım temiz ilaç kullanmadım ama adetim gecikti idrar testinde negatif çıktı hâlâ bekliyorum beni de ekler misiniz

Simdi doktoru aradim yumurtlamanin 7.günü kan vermistim hamile degilmisim artik adetimi beklicemm belimde cok agriyo erken olucam muhtemelen kizlar hepinize teseklür ederim tek tek cevaplayamadimm cok saolun

Ya kızlar biz daha bir haftadır korunmuyoruz. Burada takılmaya başladım ama cahilliğime verin BAT dediğiniz ne oluyor?

Tebrik ederim cnm hayırlı olsun :)

Simdi doktoru aradim yumurtlamanin 7.günü kan vermistim hamile degilmisim artik adetimi beklicemm belimde cok agriyo erken olucam muhtemelen kizlar hepinize teseklür ederim tek tek cevaplayamadimm cok saolun
Yumurtalamadan sonra 7. gün kan verenlerde hamilelik çıkıyor muymuş?

Yumurtalamadan sonra 7. gün kan verenlerde hamilelik çıkıyor muymuş?
Bilmiyorumki valla cikanda var cikmayanda simdi okuyodum bende ciddi mide bulantim var ama sanirim havalardan demekki doktor kontrolüm vardi kan almisti hamileligede bakmis simdi aradimda hamile degilsiniz dedi asilama icin bu ayin 15 inde randevum var ona gerek kalmasin istiyorum insallah bi mucize olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…