Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anlayamiyorum erken gebelik testi var ama bu halde cikarmi bilmiyorum goruntu adet gibi ama iki gun once yumrtlama oldu beklenen adetten 10gun once oldu .. doktorum ameliyat sonrasi ilk ay duzensiz olabilr diyede bisey dedi ama kafa donmesi neden olur rengim bembeyaz sol yumurtaligimda sanci batma agri oluyo ama peceteye de rengi tuhaf kanama oluyo adet gibi su gibi damla damla oluyo idrar sonrasi
Allah Allah düzensiz olsa da bu kadar etkiler mi yüzüm bembeyaz diyosun

Merhaba beni de yazar misiniz bat 21 subat 29 yasindayim 6 aydir deniyoruz d vitamini folbiol ve omega 3 kullaniyorum. Ayrica adetimin bitiminin 2. Gunu yani bugun sabah aksam sogan suyu icecegim 15 gun insallah 😂

Kızlar dün kan vermiştim bugün sonucum çıktı 164 çıktı 3 4 tane daha idrar testi alicam 2 3 günde bir yapıp koyuluga göre tekrar kan vermeyi düşünüyorum bu da az önceki yaptığım testim koyasma yavaş yavas baslamis

Eklentiler

• IMG_20210201_164009.jpg
    IMG_20210201_164009.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 40
Kalp attığı sürece umut var ☺️ düşükten sonra negatif görünce üzülmicem demiştim çünkü hamile kalıp da kaybetmek daha ağır. Kısmet tatlım bebişler doğru zamanı bekliyor. Sağlıkla gelsinler inşallah hepimize 🙏
Aynenn canım zamanında sağlıkla gelsin inşallahh

Kızlar bunu yeni yazdım ama icimden gecti birde akıntı gordum yapayım dedim ovulasyonda cift cizgiyi gordum. Allah nasip etti gercekten cok istiyordum bu ay yumurtam olmadi diye dunde uzulmustum duami etmistim bugun nasip oldu☺ Sira geldi degerlendirmelere🤭 Nasil mutlu oldum anlatamam..
Eki Görüntüle 2774031
çok tebrik ederim😊 sağlıkla gelsin inşallah 😇

Kuzum bildigin bordo akintiyla geliyo pede dolu dolu degil bi tatli kasigi seklinde düşün ama adetime 10/15gun vardi daha bas donmesi var bugun midem arada kalkiyo halsizim ates basiyo bid.. ben polip vardi gebelige engeldi ocak 7 si aldirdim ve bu islem sonrasi 30/40 arasi adet olunuyo benim suan 22 gun sonra olmus oluyo cok haksizim adet olmamam lazimdi fikri olan varmi arkadaslar :KK43:
test mi yapsan canım o zaman? ben de adet kanaması sanmıştım gebelik ihtimali aklıma bile gelmemişti bahsettiğin tarzda bi kanama yaşadığımda. ama hamile olduğumu öğrenmiştim sonra

Canımm tebriklerr betana göre hamilesin zaten testlerde de öle sağlıkla gelsin inşallah 😍
2gün sonra tekrar kan ver beta ikiye katlarsa saha emin olmuş olursun🌸

Yumurtalıklarımı sanki balonla şişirmişler gibi acayip dolgunluk hissi var. Namaz kılarken zorlanıyorum, oturarak kılıyorum mecbur. Allahım sen nasip et, çok gaza geldim ilk defa battan önce test yapacağım ama kaç gün kala yapmalıyım? 23 Ocak yumurtlama günümdü, 21-23-25 Ocak değerlendirmiştik. Ne dersiniz hanımlar? 🤗

X