Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Fiziksel olarak bu ay göğüslerim çok doldu ara ara kaşıklarım batıyor ara ara başım dönüyor gibi geliyor ben bu ay kendimdeki belirtileri takip attm yumurtladimi falan hep akıntıyla takip ettim bi şancı girdi ordada çatladı galiba diyerek degerlendirdim 14. Günüydü şimdi bakalım bekliyorm normalde 10 gün kala belim çok ağrıgrirdi kasiklarim agrieidi ama bu ay yok ıns hastalanmam

Hmm
Sende kaçıncı gün yapmıştın bebeğim ?
Benim bugün 12.gün iğnenin...
benim adet çarşamba günü canım

adet olduğuna emin misiniz? yerleşme kanaması olabilir mi? daha önce başıma geldi çünkü. az az ve bordomsu renkteydi
Kuzum bildigin bordo akintiyla geliyo pede dolu dolu degil bi tatli kasigi seklinde düşün ama adetime 10/15gun vardi daha bas donmesi var bugun midem arada kalkiyo halsizim ates basiyo bid.. ben polip vardi gebelige engeldi ocak 7 si aldirdim ve bu islem sonrasi 30/40 arasi adet olunuyo benim suan 22 gun sonra olmus oluyo cok haksizim adet olmamam lazimdi fikri olan varmi arkadaslar

Hamile olabilir misin acaba kuzum mide bulantısı baş dönmesi ateş basması belirtiler benziyo

Cok erken olmussunuz. Daha once boyle bir durum basiniza geliyor muydu? Belki yerlesme kanamasi dedikleridir?
Kuzum bilmiyorum olmadi hic boyle benim adet duzensizdi polip yuzunden oldugu cikdi gebeligede engeldi ocak 7si aldirdim subat 25 adet olmam lazimdi dontorum oyle demisti ama dun beyaz akintim acik pembe bisey geldi sonra pas renginde yogunnkahve camur geldi koyu pembe oarm akinti oldu sabahda ilk kanama goruldu bas donmesi var midem arada kalkiyo durumum bu ve ovulasyon yaptim iki cizgi cikti ?? Cumartesi ayin 30zunda yumrtlama olmustum anlamadim ben bundan bisey

Eklentiler

• EB628B10-EE87-4359-8296-6DECE397B19A.jpeg
    38,1 KB · Görüntüleme: 35
  • 752CF843-1A6E-429C-8F77-CAEF87D16F26.jpeg
    49,2 KB · Görüntüleme: 37
  • 734B5143-B524-454C-AD08-FD56F7DB63B3.jpeg
    94,9 KB · Görüntüleme: 31
Hamile olabilir misin acaba kuzum mide bulantısı baş dönmesi ateş basması belirtiler benziyo
Anlayamiyorum erken gebelik testi var ama bu halde cikarmi bilmiyorum goruntu adet gibi ama iki gun once yumrtlama oldu beklenen adetten 10gun once oldu .. doktorum ameliyat sonrasi ilk ay duzensiz olabilr diyede bisey dedi ama kafa donmesi neden olur rengim bembeyaz sol yumurtaligimda sanci batma agri oluyo ama peceteye de rengi tuhaf kanama oluyo adet gibi su gibi damla damla oluyo idrar sonrasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…