Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende dayanamadım yaptım şuna bakar mısınız silik çizgi mi var bana mı öyle geliyor
canım öncelikle tebrik ederim ama sen bizimle hiç bilgilerini paylaşmamısın o yüzden senide tabloya dahil edeyim ilk sayfadaki soruları cevaplarsan :)
Arkadaslar benimde bugun yumrtlama oldu bat 25subat insallah adet olmam allahin izni ile
kizlarrr beni de eklermisinizz 12 subat benimm
Sizden de ilk sayfadaki soruları cevaplamanızı bekliyorum canım. :)
Canım allahtan ümit kesilmez sen gene kırmızıları görmeden ben seni listeden çıkarmayayım. Haber ver mutlaka. :)
Ocak ayından sonra yine buraya geldim. Yeni bat 28 şubat.
Canım sizde ilk sayfadaki soruları cevaplar mısınız :)

KIZLAr selam
Bende şubatta gebelik planlıyorum.
Tahmimi bat 5-6 şuvat
Ama ben geçen ay çatlama iğnesi vuruldum
12.gündeyim şuan.
Bu gün de test yaptım. Çok silik çıktı. Sizce iğnenim etkisi midir ?
Kaç gün sürer etki acaba

Abla bende adet olacakmışım hissi var niyeyse sanki olacakmışım gibi hani Kasık ağrısı vs
Bendede oldu dün bugun agrıyo sonra geciyor karnımda sürekli sanki bisiler dolasıyor vs ama geciyo agrı bel agrım hala ayakta durdukca agrıyor bide ev tasicam imdat diye bagirasim var yeni ev yeni umut olsun diye bekliyorum

Ya birsürü hamile arkadaş var çok sevindim :)) hikayelerini bizimle paylaşabilirler mi acaba?

Perşembe gunu yapicam test yarın batım perşembe gunune kadar yükselir bence benim dedigim gibi adetten sonra hep degerlerim yükseliyor sanirim piki o zaman yasacagım Allahın izniyle erken gittim burdan bakıp belki diye sonra vazgectim 0,5 çıkarsa hic yokmus 1,20 çıktı kan olabilme ihtimali biraz var dedi doktor cünkü hic olmazsa az cıkıyormus 1,20 olupta sonra yükselen çok olmuş ilerleyen gunlerde nasip bakalım

Her ay yapacakmısız gibi kendinizi sartlamayın adınıza üzüldüm ama bebekler genellikle rahat oldukca daha iyi tutuyor ne kadar düsünüp pesinde koşarsak olmuyor cünkü hormonlarımız cok hassas ilişki yasadıgınız zaman bile bence cocuk istiyoruz diye dusunerek yapmayın yumurtlama tarihlerini takip et yap serbest bırak rahat olsun kafan o zaman daha iyi oluyor herşey

Kızlar merhaba Ocak 20 de adet oldum 25 inde klomen kullandım 5 gün sabah akşam bu gün kontrole gittim 3 tane yunurtam olmuş 22 mm yarın sabah 8 buçuk da çatlatma iğnesi vurulacagim iğneden önce önerebileceginiz birşey varmı aç yada tok gitmenin bir önemi varmı bu 3. Denemem ayrıca rahim filmi çekildim oda temiz bide bu gün yunurtalarımın kalitesi için kan verdim oda çok iyi çıktı.

Çok feci alt karın ağrısı yaşıyorum bende neden üşütüyorum bilmiyorum ki Bat a daha 13 gün var ama ben bu aydan da kestim ümidi malesef
Bendede oldu o 2 hafta once başladı karın agrisi yarın bat gunum olacakmısım gibi agrilar oldu sonra geçti simdi agrim yok bel agrisi sadece var , üzülmeyin biraz sabredin.. Ve düsünmeyin hic serbest bırakın sürekli düsünmekte iyi değil.. Hormonlarımız cok hassas bi arkadasim sürekli kafaya taktı cocuk diye 9 sene olmadi ilk cocugundan sonra tam 9 sene istedi olmadi ne zaman bıraktı takmayı kafaya o zaman peşpeşe bir sene arayla evlat sahibi oldu birazda beynimizi bos bırakmamız gerekir tabiki , herşey Allahtan birde hayırlısı olsun hakkınızda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…