Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah güzel haberleri alırsınız.

Benim de kasık ağrısı var (sol tarafımda özellikle) ama regl ağrısı gibi değil; sol tarafıma ayağa kalkınca minik minik sancı giriyor, çok ilginç gerçekten:)
İnşallah siz de güzel haberler alırsınız. :KK16: evet benim de regl ağrısı gibi değil. Regl ağrısı rahmin orta kısmından vajina tarafına doğru oluyor, belimin alt kısmında da oluyor.. ama bu ağrı biraz daha sağ ve sol tüplere doğru rahmin yan taraflarında, bel agrım da biraz yukarıda... Eşim de anlamadı, neler oluyor diye soruyor bilmiyorum bekleyeceğiz diyorum.
son 3 gündür meditasyona da başladım, olmasa da çok etkilenmeyim diye :)

Az önce yaptığım ovu testi pik yapmış bu sabahı degerlendirdim akşamı da değerlendirmeyi düşünüyorum herhalde 24 saat içinde catlar yumurta 🙏
Bende şimdi yaptım aynı şekilde benimde bu gün ve önümüzde ki üç günü degerlendirecem ❤️🙏

Eklentiler

• IMG_20210201_132527.jpg
    IMG_20210201_132527.jpg
    94,7 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar hepinize merhaba,

Ben tabloyu maalesef güncelleyemiyorum neden olduğunu bende anlamadım ama "düzenle" seçeneği çıkmıyor. Bize ulaşın kısından iletiişime geçmeye çalıştım fakat hala yazan eden yok :KK43: :KK43: :olamaz:
Bu arada gebeliği olan arkadaşlar hepinizi tekrardan tebirk ediyorum. Birde bugün BAT günü olan arkadaşlar sizlerde durumlar nasıl :)
Tabloyu düzenleyebilirsem inşallah bilgilerinizi güncelleyeceğim.

KullanıcıB.A.T.YaşKullanılan İlaçOvulasyon testiNe zamandır deniyor?Sağlık Sorunu?Sonuç

@Duhanin annesi

01.02.202131Klomen-7 AY-

@toffie33

01.02.202130Coraspin-3 AYKan Pıhtılaşması

@LorenaEce

01.02.202128--5 AY-

S Sapsirella

01.02.202123FolikasitLaboquick2 AY-

@defnee16

01.02.2021FolidoceYENİ BAŞLIYOR

@aysunkkc

01.02.202125Glifor
İnofolic Combi
Laboquick6 AY1 Kimyasal Gebelik

@honeyyball

01.02.202129FolikasitLaboquick4 AY

@Random33

01.02.202135--7 AY

@kbr473593

01.02.202126--PKO

Smjj Smjj

01.02.202128regenesit max-10 AY-

@White070

01.02.202133-Laboquick4 AY-

@Gelecek nesil

01.02.202130Promotil women-8 YILKan pıhtılaşması

@Mkkcly

01.02.202125Folbiol-7 AY-
Benim bu ay da olmadı malesef ovülasyon testi ile takip ettim değerlendirdik ama olmadı bu ay da ovülasyon testi kullanacağım hamiş olanlar sağlıcakla kucaklarına alırlar inşallah darısı da bizlerin başına 🙈😍 yeni Bat 29 şubat ✔️

Dur dur bak bende duruyorum :) İyiyim bende işte yarın bat gunum bekliyoruz bakalım ne olacak perşembeyi bekliyorum bende bir hafta geçtikten sonra öğrenmiştim ben oglumu beklicem bakalım hayırlısı :) diğer türlü düsünürsen hormonlar degisiyormus o yuzden salalım gitsin
Abla bende adet olacakmışım hissi var niyeyse sanki olacakmışım gibi hani Kasık ağrısı vs

İnşallah siz de güzel haberler alırsınız. :KK16: evet benim de regl ağrısı gibi değil. Regl ağrısı rahmin orta kısmından vajina tarafına doğru oluyor, belimin alt kısmında da oluyor.. ama bu ağrı biraz daha sağ ve sol tüplere doğru rahmin yan taraflarında, bel agrım da biraz yukarıda... Eşim de anlamadı, neler oluyor diye soruyor bilmiyorum bekleyeceğiz diyorum.
son 3 gündür meditasyona da başladım, olmasa da çok etkilenmeyim diye :)

Kesinlikle cok guzel tarif ettiniz, benim de bu sekilde oluyor.

BAT'iniz nedir?

Canım erken gebelik testlerine güvenme bazen yanlış sonuç veriyor 👌 birde bu tarz ağrıların varsa idrar yolu enfeksiyonu da olabiliyor geçen ay benim böyle oldu korunmayı her bıraktığım da başıma geliyor ve bunları belirti sanıyorum regl olursan ki inşallah sağlıklı bir şeklide hamilesindir 🙏 bir Dr görün bence
doğru diyosun enfeksiyon belirtisi gibi de aslında🤷🏻‍♀️ ama inşallah gebelik belirtsidir😇 beklicem ayın 5ini artık. çok teşekkür ederim😊

Bata 10 gün kaldı ve yumurtam gelismedi sanırım bu ay😔 Sıfır belirti. Elimde bir kac tane ovulasyon testi kalmıstı 14. 16. Günler hatta dünde denedim ama yok. Yumurtlamıs olsam simdiye kadar olurdu. Hic umudum kalmadı. Çokta dua ettim 😔 Nasip🤲🏻

X