Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım negatif benim regl olduğumda yeni batı bildiricem

30 günde bir oluyorum adet bitimi başlamadım ama adet bitti 2.gün başlafım yapmaya ve adet sonrası 3 gün değerlendidik zaten
bu ay geç mi yumurtlicaksın acaba
yada testi doğru saatler demi yapıyorsun sıvı alımını ne zaman kesiyorsun.

Bendede oldu dün bugun agrıyo sonra geciyor karnımda sürekli sanki bisiler dolasıyor vs ama geciyo agrı bel agrım hala ayakta durdukca agrıyor bide ev tasicam imdat diye bagirasim var yeni ev yeni umut olsun diye bekliyorum
Aynen bende de öyle oluyo hafiften bişeyler kıpırdıyor gibi göz seğirmesi gibi abla... inşallah kuzum yeni evin sana şans getirsin

Benim bat 31 Ocak yine de buraya yazmak istedim 8ocakta rahim filmi çektirdim temiz çıktı adetim iki gün gecikti idrar testim negatif ama hâlâ adet olamadim normalde çok düzenli rahim filmi gecikmeye sebep olabiliyormuş bende benkliyorum adet olmayı malesf

Yumurtlama döneminde macunu kullanmayı bırakmalısınız bende kullaniyorum bizim. Hiç sorunumZ yok ama denemek istedim geçmiş olsun

Nasımdayanıyorsın
Ben bugün dayanamadım2 adet yaptım
Yaptım2 dk içinde hemen belirginleşti testim
Testlerimi ekliyoeum.
İğnenin etkisi midir ya

Eki Görüntüle 2774004
bende merak edip 10. Gun yapt seninki gibi cikti ama o kadar korkuyorum ki beklemek istedim. 12. Gunde etkisi bitiyor demis bi arkadas yukarida bana yazmisti ama hazir 2 gun kalmis beklicem gecen seferlerde yaptim hep negatif gordum. Normalde bat 7 subat ama igneden dolayi sanirim 15 de deneyin diyorlar.
Seninkiler var gorunuyor ama 2-3 sonra bence yine yap sonra da kan verirsin.yuksek ihtimalle regli olucam zaten ben cok agriyo bugun kaenim kasiklarim boyle ayakta durmakta zorlaniyorum.

Son düzenleme:
Kızlar bunu yeni yazdım ama icimden gecti birde akıntı gordum yapayım dedim ovulasyonda cift cizgiyi gordum. Allah nasip etti gercekten cok istiyordum bu ay yumurtam olmadi diye dunde uzulmustum duami etmistim bugun nasip oldu☺ Sira geldi degerlendirmelere Nasil mutlu oldum anlatamam..

bu ay geç mi yumurtlicaksın acaba
yada testi doğru saatler demi yapıyorsun sıvı alımını ne zaman kesiyorsun.
Kahvaltıdan sonra kesiyorum 13 13.30 arası yapıyorum 3 gün aynı renk çıkıp sonra kuruyunca rengin silikleşmesi şaşırttı beni piki kaçırmaktan korktum

maşallaaaahh ayın ilk gününden bi dünya hamişimiz oldu güzel haberi alan herkesi tebrik ederim, darısı bekleyen bizlerin başına inşallahhh. beslenmenize vitamin değerlerinize lütfen dikkat edin arkadaşlar, özellikle çoğunluğumuzun evde kaldığı bugünlerde d vitamini takviyesi çok önemli. kisti olan arkadaşlar tatlıdan lütfen uzak durun. bunları diyetisyen olarak söylüyorum. eşleriniz için çinko ve selenyum çok önemli sağlıklı sperm üretimi için. çok yazamasam da heyecanla takip ediyorum hamilelik haberlerinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…