Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tabii ki umut var kuzum, erken gitmişsin. Geçen hamileliğimde 5 gün önce benim de negatifti. 2 gün kala kanda 26 çıktı daha çok yeniydi yani. Hala umut var, bize de güzel haberi paylaşmayı nasip etsin Allah inşallah

ben şuan biraz korktum cnm, bu hafta bekleyip perşembe fln doktorumu arayacağım regl olmazsam. Çok ilginç hamilelik haberi alan kişiler okudum, ümidim var az da olsa, birazdan toparlanırım :)

Bat 31 ocakmış benim 1 Şubat diye kalmış aklımda.. Adet belirtisi yok.. Diafol içiyorum foliodoce içiyordum d vitamini var diye diafol önerdi dr 1 Ekim de düşük yaptım ilk denememiz inşallah devam eder aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum...

Çok feci alt karın ağrısı yaşıyorum bende neden üşütüyorum bilmiyorum ki Bat a daha 13 gün var ama ben bu aydan da kestim ümidi malesef

ben şuan biraz korktum cnm, bu hafta bekleyip perşembe fln doktorumu arayacağım regl olmazsam. Çok ilginç hamilelik haberi alan kişiler okudum, ümidim var az da olsa, birazdan toparlanırım :)
Sağlıkla gelsinler de hiç korkma üzülme de.. ben daha önce bir gebelik yaşadım ve gebeliğimi 4gün önce öğrenmiştim fakat 2. Ayın sonunda düşük yaptım. O çok daha kötü bir duygu emin ol. O yüzden sakın üzülme, inş sağlıklı gebelik yaşıyoruzdur ikimizde Ben her sabah test yapmaya devam edecem, zaten yarında olmazsam doktora giderim gibi. Çünkü normalde 1 -2 gün yaşadığım adet sancısını 1 haftadır yaşıyorum o da zorluyor artık beni..

Az önce yaptığım ovu testi pik yapmış bu sabahı degerlendirdim akşamı da değerlendirmeyi düşünüyorum herhalde 24 saat içinde catlar yumurta

Eklentiler

• IMG_20210201_124319.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 33
18 Şubat Bat tarihi 7.aydır istiyoruz Laboquick ovulasyon testi kullanıyorum bir ilaç takviyesi almıyorum kürler hariç ,eşimde ileri hareketlilik düşük biraz

benim son 10 gündür kasıklarım ve belim ağrıyor, o kadar yorgunum ki gün içinde de uyuyorum. Aynı belirtiler evet. Hakkımızda hayırlısı olsun

Nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz anlamadım. Ben regl olup da hamile olan arkadaşlar da biliyorum. neyin ne zaman olacağını bilemezsiniz ki.
Olağan birşeyi söyledim normal olanı yani yoksa istisnai durumlar elbette var.ayrica öyle bı iddamda olmadı.bu neyin tepkisi amlamadim

Bir sorum olacak size, kasık ağrınız sürekli devam ediyor mu yoksa yatınca/oturunca geçiyor mu?
yatınca uzanınca çok nadir yok gibi diyebilirim. göğüslerim de şişmişti şimdi normale geldi, iğneden mi şişlik vs yaşadım bilmiyorum. baş ağrım iğneden sonra oldu ve halen devam ediyor yorgunluk da öyle.

İnşallah güzel haberleri alırsınız.

Benim de kasık ağrısı var (sol tarafımda özellikle) ama regl ağrısı gibi değil; sol tarafıma ayağa kalkınca minik minik sancı giriyor, çok ilginç gerçekten:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…