Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah siz de güzel haberler alırsınız. evet benim de regl ağrısı gibi değil. Regl ağrısı rahmin orta kısmından vajina tarafına doğru oluyor, belimin alt kısmında da oluyor.. ama bu ağrı biraz daha sağ ve sol tüplere doğru rahmin yan taraflarında, bel agrım da biraz yukarıda... Eşim de anlamadı, neler oluyor diye soruyor bilmiyorum bekleyeceğiz diyorum.
son 3 gündür meditasyona da başladım, olmasa da çok etkilenmeyim diye :)

Az önce yaptığım ovu testi pik yapmış bu sabahı degerlendirdim akşamı da değerlendirmeyi düşünüyorum herhalde 24 saat içinde catlar yumurta
Bende şimdi yaptım aynı şekilde benimde bu gün ve önümüzde ki üç günü degerlendirecem

Eklentiler

• IMG_20210201_132527.jpg
    94,7 KB · Görüntüleme: 32
Benim bu ay da olmadı malesef ovülasyon testi ile takip ettim değerlendirdik ama olmadı bu ay da ovülasyon testi kullanacağım hamiş olanlar sağlıcakla kucaklarına alırlar inşallah darısı da bizlerin başına yeni Bat 29 şubat

Abla bende adet olacakmışım hissi var niyeyse sanki olacakmışım gibi hani Kasık ağrısı vs

Kesinlikle cok guzel tarif ettiniz, benim de bu sekilde oluyor.

BAT'iniz nedir?

doğru diyosun enfeksiyon belirtisi gibi de aslında ama inşallah gebelik belirtsidir beklicem ayın 5ini artık. çok teşekkür ederim

Bata 10 gün kaldı ve yumurtam gelismedi sanırım bu ay Sıfır belirti. Elimde bir kac tane ovulasyon testi kalmıstı 14. 16. Günler hatta dünde denedim ama yok. Yumurtlamıs olsam simdiye kadar olurdu. Hic umudum kalmadı. Çokta dua ettim Nasip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…