Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bn de söylemiştim bata 6 gün varken kan verdim çıkmadı tabi aile hekimine bati iki gün geçti dedim ona rağmen erken olmazsan tekrar gel kan ver dedi bugün bat bekliyorum adet belirtilerim var ama nasip ins olmam diye dua ederken buluyorum kendimi sürekli. Rabbim isteyen herkese hayirlisiyla nasip eylesin. Gebe arkadaslara da saglikla kucaklarina almayı nasip etsin inş

Merhaba kızlar bende yumurta geliştirici hap olarak letu kullandım bugün de kontrole gittim sağda 2 tane yumurta 19 mm olusmus dedi sol da yok dedi çatlatma iğnesi ni bugüne verdi vurdum kendim göbekten .. ve şimdi bekleme sürecim başlıyor.. inşallah bu ay tutar ya..

İnşallah canım çok korkuyorum negatif görmekten
Benimde bat yarın ama perşembe yapıcam testi cünkü benimde geç dölleniyor ilk hamileliğimdede bir hafta sonra öğrenmiştim kisiden kisiye değişiyor bence bekle sabret biraz daha ama yinede sen bilirsin

Seni çok iyi anlıyorum canım Bak Allah bana hiç beklemediğim bir ay pozitif görmeyi nasip etti, inşallah darısı başına, isteyen herkesin başına Merakla bekliyorum senin testini
Ağzın bal yesin kuzum inşallah

Benimde bat yarın ama perşembe yapıcam testi cünkü benimde geç dölleniyor ilk hamileliğimdede bir hafta sonra öğrenmiştim kisiden kisiye değişiyor bence bekle sabret biraz daha ama yinede sen bilirsin
Bugüne kadar nasıl dayandığıma hayret ediyorum ben sağlık olsun tatlım negatif olur da gecikme devam ederse yine yaparım, sonuç güzel olsun da beklemeye değer

Çatlama iğnesini kendimiz mi vuruyoruz? Zor olmuyor mu? Ben daha yumurtalarıma baktirmaya gitmedim bu ay da olmazsa gidicem şimdi okuyunca biraz korkuttu

Ağzın bal yesin kuzum inşallah

Bugüne kadar nasıl dayandığıma hayret ediyorum ben sağlık olsun tatlım negatif olur da gecikme devam ederse yine yaparım, sonuç güzel olsun da beklemeye değer
Ben cuma gunu 4 gun önce gitttim buraya bakarak hani belki dedim ama 1.20 çıktı doktor dediki olabilirde olmayabilirde adet tarihinin geçmesini beklemek her zaman daha iyidir testler icinde dedi kan testi icinde , o yuzden bende umudumu kaybetmedim dun bugun adet sancısı gibi oldu sonra geçti canım tatli isterdi yaklasırken adet tarihim yemiyorum tatlidan nefret ettim neden bilmiyorum , o zaman cok cikolata isterdi canım suan yok , dun aksamida degerlendirdik :) dunde 2 gun once bugunde akıntım geldi kosuyorum acaba adetmi değil sanırım geç döllenicem bakalım

Iyim şimdilik ama duramıyorum meraktan inşallah nasip olmuştur bu ay hepimize sen nasılsın
Dur dur bak bende duruyorum :) İyiyim bende işte yarın bat gunum bekliyoruz bakalım ne olacak perşembeyi bekliyorum bende bir hafta geçtikten sonra öğrenmiştim ben oglumu beklicem bakalım hayırlısı :) diğer türlü düsünürsen hormonlar degisiyormus o yuzden salalım gitsin

kızlar merhaba, test yaptım, sizleri üzmek istemem ama malesef negatif. Bugün bat dan sonra 3. günüm regl halen olmadım, ilişkiden de 17 gün geçti. Moralimi bozmak istemiyorum. Ne yapacağım şaşırdım :)
En iyisi bu hafta beklemek, regl olmasam kan vermeye gitmek, dualarınızı esirgemeyin lütfen

Eklentiler

• IMG_20210201_085616.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 62
Benimde bugün 3. Günüm.. bir haftadır adet olacakmışım gibi tüm sancıları yaşadım. Ama daha adet olmadım. Hergün idrar testi yapıyorum ve negatif. Ovulasyon testini de ben bi kere pozitif çıkınca bıraktım.. meğer insanlar 3-4 gün o testi pozitif görebiliyorlarmış.. yani ovulasyon tarihimden de emin değilim. Kan testi yaptırmayı düşünüyor musun? Ay inş İkimizde hamileyizdir sağlıklaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…