Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün bat günüm.. sabah sabah test yaptım ne pozitif 😭 4-5 gün önce silik bir test yüklemiş ama ben baya bi rengiyle oynamıştım o yüzden inanmıyordum, hiç umudum yoktu. Şimdi de inşallah kimyasal değildir stresine girdim, daha önce kimyasal yaşamış olanlar beni anlar 😢 dualarınızı eksik etmeyin kızlar ❤️ Ben de hepinize dua ediyorum Allah hepimize sağlıklı gebelikler nasip etsin ❤️ Merak eden olursa belirtileri ve nasıl beklemediğim bir anda hamile kaldığımı yazarım 🌸
Hayırlı olsun Saglıkla kavusunBende yasamıstım 2yıl oldu hatırlayamadım sizin nasıldı bende kimyasalmı diye korkuyorumda

Hayırlı olsun Saglıkla kavusunBende yasamıstım 2yıl oldu hatırlayamadım sizin nasıldı bende kimyasalmı diye korkuyorumda
Canım ben normal pozitifi görmüştüm yine böyle, hemen randevu almıştım doktordan, ama gidemeden kanama olmuştu. Hatta düşen keseyi görmüştüm, nohut kadar kırmızı bir parça içinde de mercimek kadar beyaz bir embriyo... sonra da çok ağrılı adet olmuştum.

Kızlar benim bat 10 Şubat ama benim son on gündür çok fazla bel agrısı kasıkda kramp oluyor. 2 gündür bel agrım azalmıştı ama bugün yine var daha bat a 10 gün var ama neden oluyor anlamadım benim gibi olan varmı arkadaşlar?
Benimde bat 10 şubat benimde sol kasığımdan bacağıma vuran ağrım var birde çok şişim ya 🤦🏻‍♀️

Canım ben normal pozitifi görmüştüm yine böyle, hemen randevu almıştım doktordan, ama gidemeden kanama olmuştu. Hatta düşen keseyi görmüştüm, nohut kadar kırmızı bir parça içinde de mercimek kadar beyaz bir embriyo... sonra da çok ağrılı adet olmuştum.
Anladım.benim test pozitif olmustu kanama olmustu ama kac gün sonra bilmiyorum.kimyasal gebelikte belirti olmazmıs .adetinize ne kadar var bilmiyorum benim 9şubatta o zamana kadar aklımda soru işareti olacak hep 🙄

Cuma gunu test yaptim 1.20 çıktı kandaki değerim doktorum bana bekle dedi ilk hamileliğimdede ben adetten sonra öğrenmiştim yarın bat gunum bugunde hafif akıntım başladı dun aksamıda değerlendirdik 🤣 nolur nolmaz diye goguslerim biraz sisti bastırınca acıyor , sanırım ben adetten sonra ogrenecegim test yapmaktan bıktım yahu 🤣 burdada bir tane eczane var köy yeri gibi eczacı adam elindeki herşeyi bana verdi , ilk hamileliğimde dedigim gibi adetten sonra öğrenmiştim , sanırım gec dölleniyorum insallah öyledir 10 yasında oglum var bakalım ne olacak sizleri okudukca yapasım geliyo ama yapmıyorum:) cünü ne kadar kafaya takarsak o kadr hormanlar degisiyormuş hakkımızda hayırlısı
Yunurtlamam geç heralde .Benim de öyle oluyor .Adet tarihi ile tutmamisti ilkinde .Doktor geç döllenme demişti ..Geçen sefer adet tarigini 13 gün geçti .Öyle öğrenmiştim ..

Kızlar bugün bat günüm.. sabah sabah test yaptım ne pozitif 😭 4-5 gün önce silik bir test yüklemiş ama ben baya bi rengiyle oynamıştım o yüzden inanmıyordum, hiç umudum yoktu. Şimdi de inşallah kimyasal değildir stresine girdim, daha önce kimyasal yaşamış olanlar beni anlar 😢 dualarınızı eksik etmeyin kızlar ❤️ Ben de hepinize dua ediyorum Allah hepimize sağlıklı gebelikler nasip etsin ❤️ Merak eden olursa belirtileri ve nasıl beklemediğim bir anda hamile kaldığımı yazarım 🌸
Yazar mısın kuzum belirtilerini

Anladım.benim test pozitif olmustu kanama olmustu ama kac gün sonra bilmiyorum.kimyasal gebelikte belirti olmazmıs .adetinize ne kadar var bilmiyorum benim 9şubatta o zamana kadar aklımda soru işareti olacak hep 🙄
Benim bat tarihim bugün canım... aksine benim kimyasalda çok fazla göğüs ağrım olmuştu, çok şişmiş ve yanıyorlardı, hamile olduğum çok belliydi.. bence her gebelik farklı, pozitif düşünmeye çalışalım da pozitif olsun ❤️

Ne güzel haber hayırlı olsun 🐣 olumlu düşünün hayırlısı olsun hakkınızda inşallah 28 günde bir olan biri iseniz 4 5 gün önce çıkmaması normaldir. Keyfini çıkartın sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🌺

Yunurtlamam geç heralde .Benim de öyle oluyor .Adet tarihi ile tutmamisti ilkinde .Doktor geç döllenme demişti ..Geçen sefer adet tarigini 13 gün geçti .Öyle öğrenmiştim ..
Bende ilk oglumu adet tarihim gecti ondan sonra patos arabası geçerken öğrendim cipsi bir gördüm bi canım istedi acılı bide fena oldum gittim hemen aldım yedim kendime geldim :) , sonra gittim hamilelik testi aldım yaptım pozitif çıktı
sonra kan testi verdim oda yüksekti oyle öğrendim

Herkese selamlar=)

1-Beklenen Adet Tarihiniz? 7Şubat
2-Kaç yaşındasınız? 38
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici? Folik Asit
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası? Innovita
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz? 1 yıl
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı? Hayır
Bende sizlerle beklemek istiyorum=)
Merhaba Canım belirtin var mı hiç benimde 7 şubat

Benim bat tarihim bugün canım... aksine benim kimyasalda çok fazla göğüs ağrım olmuştu, çok şişmiş ve yanıyorlardı, hamile olduğum çok belliydi.. bence her gebelik farklı, pozitif düşünmeye çalışalım da pozitif olsun ❤️
Aa şaşırdım umarım saglıkla ilerler herkesin gebeliği zamana bırakmaktan baska birşey gelmez elimizden

Kızlar hepinize merhaba,

Ben tabloyu maalesef güncelleyemiyorum neden olduğunu bende anlamadım ama "düzenle" seçeneği çıkmıyor. Bize ulaşın kısından iletiişime geçmeye çalıştım fakat hala yazan eden yok :KK43: :KK43: :olamaz:
Bu arada gebeliği olan arkadaşlar hepinizi tekrardan tebirk ediyorum. Birde bugün BAT günü olan arkadaşlar sizlerde durumlar nasıl :)
Tabloyu düzenleyebilirsem inşallah bilgilerinizi güncelleyeceğim.

KullanıcıB.A.T.YaşKullanılan İlaçOvulasyon testiNe zamandır deniyor?Sağlık Sorunu?Sonuç

D Duhanin annesi

01.02.202131Klomen-7 AY-

toffie33 toffie33

01.02.202130Coraspin-3 AYKan Pıhtılaşması

E c e E c e

01.02.202128--5 AY-

S Sapsirella

01.02.202123FolikasitLaboquick2 AY-

D defnee16

01.02.2021FolidoceYENİ BAŞLIYOR

A aysunkkc

01.02.202125Glifor
İnofolic Combi
Laboquick6 AY1 Kimyasal Gebelik

honeyyball honeyyball

01.02.202129FolikasitLaboquick4 AY

R Random3

01.02.202135--7 AY

K kbr473593

01.02.202126--PKO

Smjj Smjj

01.02.202128regenesit max-10 AY-

W White070

01.02.202133-Laboquick4 AY-

G Gelecek nesil

01.02.202130Promotil women-8 YILKan pıhtılaşması

M Mkkcly

01.02.202125Folbiol-7 AY-

Kızlar hepinize merhaba,

Ben tabloyu maalesef güncelleyemiyorum neden olduğunu bende anlamadım ama "düzenle" seçeneği çıkmıyor. Bize ulaşın kısından iletiişime geçmeye çalıştım fakat hala yazan eden yok :KK43: :KK43: :olamaz:
Bu arada gebeliği olan arkadaşlar hepinizi tekrardan tebirk ediyorum. Birde bugün BAT günü olan arkadaşlar sizlerde durumlar nasıl :)
Tabloyu düzenleyebilirsem inşallah bilgilerinizi güncelleyeceğim.

KullanıcıB.A.T.YaşKullanılan İlaçOvulasyon testiNe zamandır deniyor?Sağlık Sorunu?Sonuç

D Duhanin annesi

01.02.202131Klomen-7 AY-

toffie33 toffie33

01.02.202130Coraspin-3 AYKan Pıhtılaşması

E c e E c e

01.02.202128--5 AY-

S Sapsirella

01.02.202123FolikasitLaboquick2 AY-

D defnee16

01.02.2021FolidoceYENİ BAŞLIYOR

A aysunkkc

01.02.202125Glifor
İnofolic Combi
Laboquick6 AY1 Kimyasal Gebelik

honeyyball honeyyball

01.02.202129FolikasitLaboquick4 AY

R Random3

01.02.202135--7 AY

K kbr473593

01.02.202126--PKO

Smjj Smjj

01.02.202128regenesit max-10 AY-

W White070

01.02.202133-Laboquick4 AY-

G Gelecek nesil

01.02.202130Promotil women-8 YILKan pıhtılaşması

M Mkkcly

01.02.202125Folbiol-7 AY-
Bugün benim bat kuzum ama testlerimi bekliyorum öğleden sonra gelir yaparım hemen

X