Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlaaarrr tabloya eklemek için düzenleme seçeneği çıkmıyor maalesef ekleyemiyorum dün akşamdan beri eklememi bekleyen arkadaşlara bilgi vermek istedim. Düzelince ekleyeceğim..

Bana gebelik testinin arkasına bak diyenler oldu 6 gun kala yapınca belki siliklik var diye. Fotoları atsam bir bakar mısınız arkasını açtım bende.Ama ortadaki çizgi katlanma çizgisi ok ile gösterilen yerde var bir siliklik. O sayilir mi acabaEki Görüntüle 2773307 Eki Görüntüle 2773309 Eki Görüntüle 2773303
Canım normal gösterge çizgisi ince ya, gebeliği gösteren de aynısı olması lazım. Yani testinin gösterge çizgisi kalınsa gebeliği gösteren de kalın, inceyse (sende olduğu gibi) yine aynısı olması lazım. Evet bir çizgi var ama hem tuhaf bir kalınlıkta hem de arkasıyla ne alakası oluyor ki? 🤔 Meraktan soruyorum, ben de bileyim 😁

ayyy ben onu attım tek çizgiyi görünce. tüh :KK43: merak ettim ben de şimdi 🙈 olabilir mi kii

20210131_163027.jpg

Merhaba bol bebişli ay olsun inşallah 💓🐣
Bat: 10 şubat
Kullandığım takviye ilaç: folikasit
Ovülasyon markası: Laboquick
5 aydır
Çok şükür sağlık sorunum yok.
newmoon10 newmoon10 😊

İnşAllah herkesin sağlıklı hayırlı evlatları olur uzun süredir burdaki tecrübeleri okuyorum yalnız değiliz çok sıkıntılar çekip aydınlığı göreceğiz Allahın izniyle benimde bir sorum olucak bu durumu yaşayan var mı
Ben bu ay ilk kez beş gün günde 2 kez klomen kullandım yumurtam 22 ml olmuştu gün aşırı 3 kere ilişki oldu 28 ocak regli günümdü hala olamadım 26 ocakta evde öğleden sonra idrar testi yaptım negatifti bu konuda danışmak istiyorum klomen geçiktirir mi normal de 27 gün en kötü 28.gün olurum ilk kez belirtilerim azaldı bir göğüsüm çok şiş arada sol kasıkta hafif bi his yüzümde 2 sivilce en son reglim 3 ocalta başladı:KK43: bi bilgisi olan var mı
Cnm ben de seninle aynı durumdayım, clomen ve çatlatma kullandım, adet gecikir mi acaba bilen varsa yazsın :)))

Benim de bat 1 subat geçen carsamba kan verdim negatif çıktı dr erken falan cikmayabilir dedi ama bn de biyologum az çok biliyorum olsa çıkardı:KK43: bu ay da olmadı hamile arkadaşları tebrik ederim saglikla kucağınıza almak nasip olsun en kısa zamanda hayirlisiyla bizlere de nasip olsun inş yorulduğumu hissediyorum :KK43:
Canım emin misin, doktor bekle demiş, bir umut da olsa bekle bence.

Adet gecikmesini. 2. Gününden beri ovulasyon testinde t çizgi çıkıyor 4. Gün t c kadar koyu bugün ise 5. Gün t daha koyu çıktı göğüs ağrım da var birkaç gündür iki gündür de kasıklarım ağrıyordu bı yapayım nasıl olsa çıkmayacak dedim şoktayım şimdi pozitif dimi ikinci çocuğum olacak çok garip sanki ilk kez çift çizgi görmüş gibi endiseliyim
çok iyimiş, tebrik ederim, kan vermeye gitmelisin bence :)))

Bak benimkide böyle olmuş neyse attıysam dert etme yaparsın yine ikimizinde belirtileri var çünkü
evet inşallah pozitiftir ama ben galiba gecikmeyi beklicem. çünkü çıkmayabiliyomuş ya boşuna sürekli test yapıp strese girmemek daha doğru olacak sanki 🤷🏻‍♀️

Canım emin misin, doktor bekle demiş, bir umut da olsa bekle bence.
Ya bnde cok gri yoktur siyah ya da beyaz adete 5 gün kala varsa kesin çıkardı kanda nasip hayırlısı diye dua ediyoruz hep. Bu ay hayatimda ilk defa yumurtlamadan beri kasık ağrısı yaşadım ona dayanarak umutla kan verdim ancak sonu hüsran. Bu arada başka birine sormussun da klomen ovitrelleyi bn de iki aydır kullaniyorum bu ayi bilmiyom ama gecen ay yine günümde oldum geciktirmiyor yani

Canım normal gösterge çizgisi ince ya, gebeliği gösteren de aynısı olması lazım. Yani testinin gösterge çizgisi kalınsa gebeliği gösteren de kalın, inceyse (sende olduğu gibi) yine aynısı olması lazım. Evet bir çizgi var ama hem tuhaf bir kalınlıkta hem de arkasıyla ne alakası oluyor ki? 🤔 Meraktan soruyorum, ben de bileyim 😁
Canım sen tekrar test yaptın mi

X