Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar herkese merhaba .Benim de 14 aylık bir kızım var .İkinci bebeği planlıyoruz inşallah ..Kızıma da Şubat ayında hamile kalmıştım .Benim de bat 20 Şubat ..İlk gebelik gibi heyecan oluyormuş ..İnşallah hayırlısı ile sağlıklı bebekler nasip etsin Allah hepimize.Hamilelik haberi verenleri de tek tek tebrik ediyorum ..Sağlıkla kucağınıza alin inşallah .

İnsaAllah bütün topikle beraber Ekim ayı anneleri oluyoruz galiba dimi

Kesinlikle ilk gebelik gibi şaşkınım belki üstünden 4 sene geçti onunda etkisi varidr

1-Beklenen Adet Tarihiniz? 1 şubat
2-Kaç yaşındasınız? 29
3-Kullandığınız herhangi bir ilaç/takviye var mı gebeliği destekleyici? folidoce
4-Varsa Kullandığınız ovulasyon testi markası? Laboquick
5-Ne kadar süredir çocuk istediğiniz? 5 ay
6-Herhangi bir sağlık sorununuz var mı? Enfeksiyon

İyi akşamlar kzlar bende katılmak istiyorum bat 5 Şubat bol hamişli günler olsun bu topikte İlaç ocean mommy kullanıyorum 1 buçuk seneyi geçti bu süreçte çatlatma iğnesinden tutun herşeyi denedim sadece hsg çekinmedim onun dışında kürler vs herşeyi denedim.. hayır olsun inş bu ay da umudum var her zaman ki gibi :) uzun zamandr yazmıyordum uzak kalırsam unutursam diye yeniden geldim..

Bat'a 8 gün var. Adetlerim o kadar düzenli ki bırakın gecikmeyi tam gününü bile hiç kaçırmıyor mübarek.
Benim 1-2gün kayar en fazla ay heyecan bastı sabaha yapacagımnormal test. kızımı 8 gün varken normal testle ogrenmiştim erken gebelik testi ile bile degil .

Beklenen adet tarihi : 20 Şubat
Kaç yasindasiniz : 30
Kullandığınız ilaç ya da takviye var mı?: Folidays
Ne kadar süredir çocuk istiyorsunuz? 1 ay
Herhangi bir sağlık sorununuz var mı?Yok

Sevgili hamiş arkadaşlarım dualarınızda bize de yer verin. Ham işlerin duası kabul olurmuş. Ben de beş vakit namazımda dua ederken hepinizin adını tek tek bilmesem de dua ediyorum. Allahım katından sağlıklı, Salihli, hayırlı nesiller versin bize, annelik duygusunu herkese tattırsın en tez zamanda en hayırlı vakitte, kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah.

Benim 1-2gün kayar en fazla ay heyecan bastı sabaha yapacagımnormal test. kızımı 8 gün varken normal testle ogrenmiştim erken gebelik testi ile bile degil .
Evet böyle öncesinde öğrenen çok oluyormuş. Demek bir kızınız var Allah bağışlasın, Allah bir kere tattırmış bir daha nasip eder inşallah. Böyle söyledikçe umut oluyorsunuz bana. Ama işte göze alamıyorum çok üzülürüm diye. Aynı belirtileri geçen ay da yaşamıştım fos çıkmıştı da. Geçen ay soğan kürü yapmıştım. Başka topiklerde yazanlar da oldu, yaptıkları ay değil de sonraki ay hamile kalmışlar. Belki bi umut diyeceğim ama bilemedim şimdi ya.

Herkese iyi aksamlar bastan sona yazıları okudum hamile olanları tebrik ediyorum öncelikle sağlıkla yavrularınıza kavuşun inşallah :) biz bekleyenlerin de kucakları boş kalmasın inşallah :)
anne olmayı çok istememe rağmen başımızdan sıkıntılar is güç borç harç telaşı hic eksik olmadı. Sonra niyet ettik ilk denememizde sandık ki bebek hemen geliyor tabiki gecikme dahi olmadı ikinci ay yine hüsran üçüncü ay yine... Sonra doktora gittim şiddetli enfeksiyon dedi hormon tahlillerimde hic bir sorun yok ilaçlar falan derken 1 ayi boş geçtik yoğun bir tedavi gördüm ilaçların bitimi yani bu ay tekrar denedik doktor iki güne bir ilişki dedi takvim test hepsini bırak dedi ama ben yine ovulasyon testi yaptim tabi değerlendirdik sonrasında 10 gündür inanilmaz bir ağrı yumurtaliklarimda bicak saplanır gibi son üç dört gündür göğüs şişliği var bel ve kasik ağrısı belki psikolojik ama mide bulantısı bas dönmesi oluyor ara ara çevremdeki herkes hamile çok etkileniyorum yarin bat günüm bi yandan olmamıştır diyorum bir yandan içinde tuhaf bir heyecan hic hissetmediğim

Cok sukur tattım Rabbim bakabılecek olan herkese versin emanetini.üzülmenizi istemem beklemek isterseniz biraz daha bekleyin .ben yarın bi deneyecegim karnım agrıyo cok kasıklarım da şişlik de var bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…