Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese iyi aksamlar bastan sona yazıları okudum hamile olanları tebrik ediyorum öncelikle sağlıkla yavrularınıza kavuşun inşallah :) biz bekleyenlerin de kucakları boş kalmasın inşallah :)
anne olmayı çok istememe rağmen başımızdan sıkıntılar is güç borç harç telaşı hic eksik olmadı. Sonra niyet ettik ilk denememizde sandık ki bebek hemen geliyor tabiki gecikme dahi olmadı ikinci ay yine hüsran üçüncü ay yine... Sonra doktora gittim şiddetli enfeksiyon dedi hormon tahlillerimde hic bir sorun yok ilaçlar falan derken 1 ayi boş geçtik yoğun bir tedavi gördüm ilaçların bitimi yani bu ay tekrar denedik doktor iki güne bir ilişki dedi takvim test hepsini bırak dedi ama ben yine ovulasyon testi yaptim tabi değerlendirdik sonrasında 10 gündür inanilmaz bir ağrı yumurtaliklarimda bicak saplanır gibi son üç dört gündür göğüs şişliği var bel ve kasik ağrısı belki psikolojik ama mide bulantısı bas dönmesi oluyor ara ara çevremdeki herkes hamile çok etkileniyorum yarin bat günüm bi yandan olmamıştır diyorum bir yandan içinde tuhaf bir heyecan hic hissetmediğim
Varsa test yapın belli olur artık

Benim de bat 1 subat geçen carsamba kan verdim negatif çıktı dr erken falan cikmayabilir dedi ama bn de biyologum az çok biliyorum olsa çıkardı:KK43: bu ay da olmadı hamile arkadaşları tebrik ederim saglikla kucağınıza almak nasip olsun en kısa zamanda hayirlisiyla bizlere de nasip olsun inş yorulduğumu hissediyorum :KK43:
O kadar iyi anlıyorum ki bu beklemek çaresizlik 😢 ne zamandır deniyorsun inşallah en kısa zamanda allah nasip eder

Varsa test yapın belli olur artık
Üç gün önce rüyamda testim çift çizgi çıkıyordu öyle gördüm psikolojim öyle bozuldu ki artik 😀 hemen kalkınca evdeki son testi yaptım silik çizgi bile yoktu bat a iki üç gün kala varsa çıkar diye okudum ben de açıkçası hic umudum yok bi yandan da var yarin adet olmazsam inşallah pazartesi yapacağım

Hayırlı olsun kuzum sağlıkla al kucağına inşallah bebek istediğinizden kaç ay sonra oldu
2 3 ay sonra bu ay bir gebenin gunlugu var Instagram'da ordan yumurtlama testi aldım 14 ocakta c ve t aynı renk gibiydi ama çok belirgin değildi değerlendirdik iki gün 17 gün sonra hamilelik pozitif

Bat 31 ocaktı şimdi oldum şubata aşılamaya gidicez

2 3 ay sonra bu ay bir gebenin gunlugu var Instagram'da ordan yumurtlama testi aldım 14 ocakta c ve t aynı renk gibiydi ama çok belirgin değildi değerlendirdik iki gün 17 gün sonra hamilelik pozitif
Benimde bugun boyle cikti kuzum degerlendiricez insallah adetim subat 26

Eklentiler

• 3095DAF0-4044-4EFC-973A-F09DAB3CA282.jpeg
    3095DAF0-4044-4EFC-973A-F09DAB3CA282.jpeg
    41,8 KB · Görüntüleme: 52
  • E6AB60CB-0EE0-4287-BA5D-87F1E3B06B83.jpeg
    E6AB60CB-0EE0-4287-BA5D-87F1E3B06B83.jpeg
    94,9 KB · Görüntüleme: 52
Sogan kurünu nezamandandir yapıyorsunuz birde ne kadar devam etiniz bu arada sağlıkla kucağınıza alin inşallah 🥰
Amin canım, soğan kürünü adetimin 2 günü yapmaya başladım ben ama hergün yapamadım 2 günde bir, 12 gün yaptım, netten araştırın detaylı bilgi vardır bu konuyla ilgili, soğan kürü yapınca çok akıntım oldu büyük ihtimal enfeksiyon söktü attı, denemekte bence fayda var

Amin canım, soğan kürünü adetimin 2 günü yapmaya başladım ben ama hergün yapamadım 2 günde bir, 12 gün yaptım, netten araştırın detaylı bilgi vardır bu konuyla ilgili, soğan kürü yapınca çok akıntım oldu büyük ihtimal enfeksiyon söktü attı, denemekte bence fayda var
Bende denedim bu ay dediginiz gibi yaptım bende ongun denedim diyim böyle bende de akıntı var afedersinizyani şu an bile var aslında az az adetime dokuz on gün var bana da dua edin inşallah olur 🤗🤗🤗

Bende denedim bu ay dediginiz gibi yaptım bende ongun denedim diyim böyle bende de akıntı var afedersinizyani şu an bile var aslında az az adetime dokuz on gün var bana da dua edin inşallah olur 🤗🤗🤗
İnşallah, 10 gün sonra sizde hamileyim diye yazarsınız dua edicem 🙏 Allah bekleyen herkese nasip etsin tez vakitte, birde stres yapmamaya çalışın kendinizi oyalayacak işler bulun, benim taşınma işerim vardı hep onlarla uğraştığım için çok aklıma gelmedi. Stres yapmadım.

Yok artık bugün bu kacinci hamis haberimiiz kiiizzlaarrr kosuuunn SUBAT topiginin bereketine kosuuunnnnn 🤩🤩🤩 ben demiştim ben şifa ile aciyorum bu topikleri kasımda da ayni böyle olmuştu. Insallah devamı gelir inanıyorum gelecekte. Canim tebrik ederim sende pazartesi git bi kan ver bakalım sonucun çıkınca durumunu da güncelleriz 😍😊😊
O zaman bir haber de ben vereyim maşallah kızlar inşallah hepimiz görürüz çift çizgiyi pazartesi akşamı kan vercem iş çıkışı bekliyorum inşallah vardır :dua:

Eklentiler

• IMG_20210129_150822_0.jpg
    IMG_20210129_150822_0.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20210129_150450_3.jpg
    IMG_20210129_150450_3.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 49
Saol canım cevapladigin için benimde 4 yaşında bi oğlum var ALLAH nasip ederse bizde 2. Ayımız bu ay inş ALLAH hayırlısı ile isteyen herkese versin mevlam

Kızlar ben ümidi kestim sanırım idrar yolu enfeksiyonu oldum mide bulantısı, sık idrar, kasık ve bel ağrısı. Gebelik belirtisi olamaz daha dün çatladı yumurta. Bu ay da elendim galiba 😔

X