şubat anneleri hani bizim göbüşler:):)

arkadaşlar resim ekleme sitesi hangisiydi tekrar linki gönderirmisiniz bende göbüşümü eklicem de:)

cimcime göbiş süpeeeeer
allah nazarlardan korusun
hiç de öyle abarttığın kadar yok bu arada

Cimcimecim kız senin Allah iyiliğini versin inşallah emi:))))))) Tatlım göbüşün çok güzel minik öle abartılcak bişiyi yok ama işte ben de arada sırada böle senin gibi oluyorum hemen geçiyor bunalımım hormonlarr üstümüze üstümüze gelyor valla:)))

öyle sekerim hep su hormonlarin sucu kaydirigubbakcemile3 :1hug:

cimcime kızz maşallah çok tatlı olmuş göbişin:)) bak böyle tişörtle daha çok çıkmış walla öyle hırkalarla örtme güzel göbişi gere gere dolaş:))

arkadaşlar kusura bakmayın akşam gönderemedim link ben çıktıktan sonra gelmiş sabah gördüm resimler annemlerin bilgisayarında kaldığı için iş yerindeki bilgisayardan gönderemicem akşam albüme ekleyeyim dedim aslında orada da hep hata oluştu eklemedi acaba kb yüksek oldduğu içinmi yüklemediki sizin resimleriniz kaç megapiksel ben bitürlü ekleyemedimalbüme de

nisancim bu tarife görede fotograf yükleyebilirsin tatlim

http://www.abload.de/
yukardaki sayfaya gir tatlim
resimin cok büyük yada kücük cikmamasi icin
bilder nicht skalieren yazan yerden ölcüleri ayarla ben devamli 800x600 olani kullaniyorum
sonra durchsuchen yazan yere basip resmini sec
sonrada asagida abload yazan yere bas fotografin yüklenmesini bekle
kutucuklar var linkler yaziyor icinde yukaridan 6. kutucuktaki linki kopyala ( Direktlink für Foren yazan yeri )kopyaladiktan sonra aynen buraya cevap yazdigin yere yapistir resmin eklenmis olur :)))

Son düzenleyen: Moderatör:

sağol canım bu akşam annemlere gidebilirsen eklicem resmimi

bide albümede resim ekleyemiyorum önceki eklediklerimi telefonla çektiğim resimlerdi onlar eklendi ama fotoğraf makinesiyle çektiğim resimleri ekleyemiyorum

okuldaki bilgisayarımda yüklü olan resmimi deneyeyim dedim bakalım becerebilcekmiyim diye
hamile resimlerim evdeki bilgisayarda onlarıda eve gidince eklicem :)

Son düzenleme:
nisan fazla kilo almamışsın anlaşılan,haftalarımız aynı ama ben daha iriyim senden be yaaawww

neyse yakında gönderirim, hatta belki birazdan çeker gönderirim

eşimin arkadaşları geldi de bir yandan onlara hizmet ediyorum bir yandan size laf yetiştiriyorum, bakalım zamanım olursa çekip gönderirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…