şubat anneleri hani bizim göbüşler:):)

ssaslan maşallah :nazar:yattığın yerden bile süper göbişin
özlem sende hala manken gibisin yawrum nasıl hamişlik bu böyle kıskanıom ama:nazar::nazar:

Teşekür ederim hayatım da manken yanımızdan geçmez ahhh nerdeee o senin güzelliğin şiştim iyice 70 oldum maşallah:))))))))))))))

teşekkürler kızlar

özlemim cidden çok zayıftın herhalde öncesinde
sadece bebiş var gibi göbiş deme bence sen buna :))
maaaşallaaahhh

kızlaar
yattık yerden eşime çektirdim fotoyu
dr dönüşü
tabi yatakta iyice yayılmış durumdayım ama

Ssaslan 41 kere maşallah ben senin kadar yatsaydım şimdiye kadar ooooo acaip olmuştum canım tekrar maşallah hiç yayılmış falan değilsin :nazar::nazar:kaydirigubbakcemile5

Teşekür ederim hayatım da manken yanımızdan geçmez ahhh nerdeee o senin güzelliğin şiştim iyice 70 oldum maşallah:))))))))))))))

Sana gıcık oldum neren oldu 70 ben 64 ün senin iki katın gibi duruyorum ne o resim kaldır çabuk :kızgın: maşallah valla ne kadar dar görünüyorsun yaa ben kalınlaştım resmen :a015:

bence de özlem hiç 70 gibi durmuorsun, fotoğraf makinende inceltici cam mı var yoksa, seda sayan öyle yapıyordu ya bir ara programında:)))

Ay anacım vallah 70 im tam 13 kg aldım ayrıca çok zayıfta değilim şekerim basenlerim de toplanmış olmasın o bütün kilolar :))))) fotoyu alalacele telefonumla çektim kız ofisin banyosunda aynada göbüşü çekcem diye telimide düşürdüm zatennnn :KK43:(

göbüslerinize masallah kizlar :))

bakin bende bunu dün cektirdim büyümüsüz dimi teyzeleri :)))

Son düzenleyen: Moderatör:
kıızz cimcime hani bebekk sen kimi kandırıon bakiimkaydirigubbakcemile
maşşallah güzelim sendemi kilo almayanlardansın yahu:nazar:,yoksa bu hırkadanmı öyle görünüyor

dur daha cimcimecim
şöyle 2 hafta sonra sen büyümeyi gör
:))
çok kibar görünüşlü bir hamile olmuşsun

sahi kızlar yaa
bu haftaya kadar göbişim öne doğru büyüyodu
bu hafta sağda ve solda kalınlaşmalar başladı gibi

saolun kizlar
bende 51 le hamile kaldim 62,7 oldum baya bi kilo aldim ama genelde kilolar kalcaya gitti
sanirim birazda hirkadan öyle görünüyor ben size sonra bide tisörtlü fotograf cekerim :))

Kızlar alın size manken işte maşallah cimcimecim çok güzel görünüyorsun yalnız bu hanımlardan birinin nazarı fena şekilde değiyor dün yattığım yerden kalkamadım :))))

Kızlar alın size manken işte maşallah cimcimecim çok güzel görünüyorsun yalnız bu hanımlardan birinin nazarı fena şekilde değiyor dün yattığım yerden kalkamadım :))))

:nazar::nazar:
geçmiş olsun canım ya ne oldun ki
en korktuğum şey nazar benim de
allah korusun:nazar::nazar::nazar:

Sorma tatlım (yıldızım gerçekten çok düşük) işin şakası....
Dün çok ağrım vardı rahimde yattım mı kalkamıyorum valla yerimden korkuyorum yatmaya:))))))

geçmiş olsun canım
bu yıldız düşüklüğü bende de var
drum da farkına mı vardı ne son gidişime kadar her seferinde hani senin nazar boncuğun diye kontrol yapıyordu işin komiği her seferinde ambulans telaşından unutup gidiyordum
son gittiğimde koluma yakama nazar boncukları taktım
bu sefer de sormayacağı tuttu :)))

gecenlerde hirkali fotograf koymustum o fotografta göbegim pek anlasilmadi sizin icin bugün tekrar cekip koydum kizlar göbüsümüü :)))))

Cimcime cim cok guzelsin , neden okadar kilonu kafaya taktin anlam veremedim dogrusu.Ben toplamda 9 kilo almisim ama sonucta 64 kilo ile hamile kaldim ve suan 73 um, yani kac kiloyla hamile kaldiginda önemli degilmi ama?

X