şubat anneleri hani bizim göbüşler:):)

NİSAN ,VİDİ,AYBÜKE ay süper valla göbekleriniz harika bayıldım aybüke otururken daha büyük görünüyor

maşallah kızlar teker teker hepimizin göbüşüne benim göbüşüde beğinecekmisiniz bakalım biraz büyük ama:)

bütün annişler çok formda görünüyorlar
valla tebrikler kızlar süpersiniz
maşallah

NİSAN ,VİDİ,AYBÜKE ay süper valla göbekleriniz harika bayıldım aybüke otururken daha büyük görünüyor

sanırım otururken dik oturmadığım için göbeğim daha büyük görünüyor

umarım formda olan annelerin arasında beni de saymışsınızdır, çünkü formda kalabilmek için anam ağlıyor:roflol::roflol:

sunseet harika maşallah senin göbekte çok muntazam süper görünüyor
yaa kız anneleriyle erkek annelerini karşılaştırsak mı acaba benim ki bana yayvan geliyo böyleeee yayılmış kalmış gibi ama aynı zamanda şiş sizinkiler kibar mesela beninki değil sanki yoksa bunlar çelişkimi ?

Formdasın tabii ki neler yiyorsun ve neler yapıyorsun anlat bakalım sırlarını ben acaipleşmeye başladım galiba :jeyyar:

kızlar buda benim dünkü halim.çok kilo aldım kızlar şimdiden 12 kilo aldım.ve daha 29 haftamdayım.böle giderse yuvarlakk bişey olcam

Son düzenleme:

Kızlar bu benim koca göbüşümm bugün çektim 31 haftalık tam tamına 18 kg aldım ee bukadar kiloya hakkını verim göbüşün :)))))))))

Son düzenleme:
özlemcim senin önceki fotonda daha mı büyüktü ne göbüşün onda çok şaşırmıştım 7 aylık gibiydi bu da çok hoş ve çok tatlı ama öyle dediğin gibi kocaman gelmedi bana benimkine göre büyük tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…