şubat anneleri hani bizim göbüşler:):)

diyorum ya bi tuhaf diye benimki:CüvCüv: bide en komiği göbeğimin çıkıntısını hesaplayamıyorum yürürken falan sürekli bi yerlere dokunduruyom..
aybuke bu arada sanada maşallah.ya kızlar sizin göbeklerde tüylenme oldumu hiç? bende daha ilk aylarda göbüşte tüylenme oldu sonra geçer diyolar ama hiç hoş değil:uhm:

Kızlar maşallah göbüşlere vidi en farklı olan da seninki tatlım ama hoş görünüyo :)))))

hakikaten cimcime senin göbek buradan bakınca kız göbeğine benziyor, süpriz yapmasın sana

çatlak var kızlar ama az, yan tarafımda var yan belime doğru 3 er cm lik 3 adet çatlağım var

inşallah daha fazla uzamaz boyları, ama yine de şanslıyım sanırım korktuğum gibi çatır çatır çatlamadım

hepinizin göbekleri çok güzel duruyor, cimcime senin göbek bizimkilerin yanında küçük göründü bana sanki

en ilginci vidinin ki yaaa,

ben kendimi artık tosun gibi hissediyorum hiiiçç bir yere sığamıyorum sanki, Allahtan göbek büyük olunca kalçam küçük görünüyor

ben göbek tüylenmesi yaşamadım, kız anneleri tüylenir derler hep ama, bende aksi tüy azalması oldu.

zaten benim kızın herşeyi ters, kız anneleri ekşi sever derler, ben ekşiden nefret ediyorum, tatlı yiyip duruyorum, tatlı krizi yaşıyorum sürekli, kilo alacağım diye de yiyemiyorum, kuru üzüm, kuru incirle idare ediyorum, ya da nar, elma portakal gibi tatlı meyvelerden idare ediyorum

Son düzenleme:

kaydirigubbakcemile3 iki farkli doktora gittik ikiside erkek dedi kiz cikarsa sairisim gercekten aman saglikli uzun ömürlü olsunlarda valla kiz erkek fark etmiyor
isin ilginci bende ogluma cok eksi yemistim simdide devamli tatli yiyorum özellikle mandalin vs. ,canim hic eksi istemiyor cokacimcoook

vidinin göbüsü cok tatli valla masallah gercekten top yutmus gibi ,cok hos görünüyor
sen sanslisin sanirim cnm ben cok kalcadan kilo aldim senağlama tüm kilolar dagildi resmen bacaklarimda bile sisme oldu .....:CüvCüv:

kaydirigubbakcemile3 ayyy kızlar valla bende durup durup bakıom sizin göbişlere,hakikaten çok farklı gelio benimki,durmadan öne öne gidio nereye kadar bilmiom artık:CüvCüv:
neyse sağlıklı çıksınlarda öne,yana farketmez nereye sivrildiği..:))

Özlemim maşallah,senin göbişin şekli hiç değişmedi farkındamısın sadece büyüyor ama hep şekli aynı yada banamı öyle geldi:uhm: çok hoş..

Teşekkür ederim şekerler ewet vidi ya benim şekilde hiç deişiklik yok hep aynı hep aynı :)))))))))

sunseet canım diğer göbişler içinden en çok senin göbiş benimkine benziyor yalnız değilmişimkaydirigubbakcemile2 çatlakta yok süper:lepi:

teşekkür ederim kızlar evet vidicim benziyo göbüşler sivri çatlağımda olmadı şükür bi bacağımda var iki tane çok kötü duruyolar

ÇOK TATLI GÖRÜNÜYORSUNUZ KIZLAR!İşallah sağlıklı çocuklar doğurursunuz ve allah çocuğunuzu analı babalı büyütsün işallah!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…