şubat anneleri hani bizim göbüşler:):)

Canım bilmem bana hep kocaman geliyo göbüşlerin şekli günden güne değişiyo valla başta benimki normalden büyüktü hep bana göre şimdiki normali sanırım Allah içindeki bebişimizi sağlıklı versin de kucaklara gerisi önemli değil vakit geçirmek:CüvCüv:

Teşekkür ederim vidicim seninkilerin yanında lafımı olur:))) biz anca kendi başımıza bukadar çekiyoz bacımmm napalım

özlem 18 kilo almış halin bu mu yaniiii!!!

bence sen doğum sonrası kilo verme, göbek gitsin tabii de, gerisi kalsın, azıcık ne olduğun belli olsun yaaa

18 kilo vermiş halini üşünmeiyorum, iskelet yığınımıydın yanii

Yok be tatlım benim basenlerim vardı sadece hamileliğimden beride üst tarafım kilo alıyo o yönden şanslıyım alt taraf almasında dediğin doğru üstüm belden aşağıya göre iskelet sayılabilirdi:)) göğüslerim bile 75 ti onlar kalsınlar valla onlardan kilo vermek istemem açıkçası(

kocaman maşallah göbişine
ne güzel olmuş o öyle
benimki ayakta nasıl görüncek acaba
yatınca pek yayılcan oluyo da :roflol::roflol:

yaa tembelleşmek değil de, bu topiği buraya kaydırdılar ya, artık giresim gelmiyor yaaa

buraya girmek aklıma bile gelmiyor, çok gıcık oldu bu şekilde eski hali ne güzeldi

neyse göbeğin çok güzel görünüyor, çatlak matlak yok maşallah

benim göbeğim gibi küçüküş seninki de, yalnızım sanıyordum sevindim

ay hayatım ne güzel olmuş göbüşün.:CüvCüv:
kız parlak olsun diye yağlayıp öylemi çektin fotoğrafı. sırnaşık şeymsırnaşık şey
kaymak gibi maşallah

buda benim göbüsüm kizlar daha bugün cekildik 34+4

o ya taraftaki bir iki catlak tuandan kalma kizlar

Son düzenleyen: Moderatör:
derinzlm,cimcime ikinizede maşşallah ya sizinkiler ne güzel duruyo öyle,benimki top yerleştirmiş gibi bi komik gelio benim gözüme:)) bende çekeyim üşenmezsem:)

vidicim masallahh
sanki top koymussun gibi görünüyor göbüsün cok hos nazar degmesin :))

vidi hakikaten top yutmuşsun gibi duruyor yaa, ne ilginç durun ben de göndereyim

yaaa geçmişteki göbek resimlerimize bakıyorum da, ne kadar küçükmüş göbüşler o zaman, oysa kocaman zannediyorduk, nasıl da heyecanlanıyorduk

ay hayatım ne güzel olmuş göbüşün.:CüvCüv:
kız parlak olsun diye yağlayıp öylemi çektin fotoğrafı. sırnaşık şeymsırnaşık şey
kaymak gibi maşallah
ah canım benim çok sağol yok kız ne yağlaması öyle pırıl pırıl parlarım ben kaydirigubbakcemile3flaştan parlamıştır canım
Kızlar göbekler süper valla hiç birimizde yok ki çatlak yada ben göremedim .Vidi gerçekten seninki ne kadar farklı erkek göbişi tam kız bıraz yayılıyor galiba Cimcime seninkide kız olmasın sakın kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…