Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayynen öyle evde test olmadığı zaman da rahat edemiyorum ama öyle bi saçma haldeyim regle 6-7 gün kala birini yaparım 3-4 gün kala birini yaparım ben muhtemelen belirti melirti yok bende ya geçen ay vardı adet belirtisiymiş bu ay kasık ağrım bel ağrım var sadece göğüs hassasiyeti ağrısı sızısı hiiiç bir şey yok

Valla kuzu araştırmalarıma göre ikinci kez yumurtlama çok çok istisnai bir durum çok nadir hamile olmayasın. İnşallah

Sana yazacaktım ya benim de eşimin de hem varikosel hemde sperm sıkıntısı vardı biz düzelttik yardım edeyim diye sordum
Nasıl düzelttiniz bizd sadece sperm düşüklüğü var ultrason da birşey cıkması varikosel vs

Valla kuzu araştırmalarıma göre ikinci kez yumurtlama çok çok istisnai bir durum çok nadir hamile olmayasın. İnşallah
Ciddi mi kız? Kuşum ovülasyonla takip ettim ben bu ay yumurtlama oldu 2 gün, sonraki gün t koyuluğu azaldı silikleşiyo dedi kızlar sonrali baktım c ile aynı koyulukta şaşırdık hatta ama ovülasyon testim bittiği için şu anki durumu bilmiyorum İlk yumurtlamanın üzerinden 6-7 gün geçti daha canım hamile olsam bile çıkmaz henüz (ki ikinci yumurtlamada da 3-4 gün geçmişti hiiiç çıkmazdı) ay inşallah ya inşallah

Valla canım nerdeyse jinekoloji kitabı yazacaam ikinci yumurtlama çok çok nadir yani ki döngün çok uzun değil bilemedim canım ama olabilir de inşallah yüzün güler yuzumuz güler

Testin markası ne kuzum 6 gün önce çıkarır diyorlar valla ben kullanmadım erken gebelik bu ay kimyasal gebeligimde 4 gün önceden kaset testte hayalet çizgiyi görmüştüm ama kaset testte, geçen yılki hamileligimde battan iki gün önce negatifti mesela hic belli olmuyor ki

İnşallah şubat hepimize güzel haberler getirir

Tabi ekliyorum
10 şubat canım aranıza katılabilir miyim herkes için hayırlısı olsun inşallah

Valla canım nerdeyse jinekoloji kitabı yazacaam ikinci yumurtlama çok çok nadir yani ki döngün çok uzun değil bilemedim canım ama olabilir de inşallah yüzün güler yuzumuz güler
Ay içimi nasıl ferahlattın yaa inşallah hepimizin kuzum inşallahhh

Kuzum predictor early var days comfort var erken gebelik olanlar. Bide artımed ve labnem mi labmen mi ne var kaset test. Anacım ben kimyasal da geçirmedim hiç benim testler heep negatifti bi ovülasyonda çift çizgi gördüm yumurtlamaya göre bakmak lazım sanırım bata göre değil de

Sana yazacaktım ya benim de eşimin de hem varikosel hemde sperm sıkıntısı vardı biz düzelttik yardım edeyim diye sordum
Neler yaptığınızı öğrenebilir miyim? Benimde eşimde varikosel var ama sınırın bi tık üstünde çıkmıştı sperm hareketliliğide ilk testinde %25 morfolojide %1 çıkmıştı. İkinci kez 3 ay sonra yaptırdığında da ileri hız %55 morfoloji 6 çıkmıştı takviye vitamin kullanmıştı çünkü sonra değerler düzelince doktor vitamini bırakabilirsin dedi. 6 ay sonra Kasım ayında aşılama yaptırırken değerlerinin tekrardan düştüğünü gördük ileri hız %10 morfoloji %1 çıktı ilkinden daha da kötü olmuştu niye böyle oldu anlamadık. Şimdi tekrardan takviyelere başladık siz neler kullanmıştınız?

6 aylık yumurtlama testleriyle takipten bir sonuc cıkmadıktan sonra tekrar yumurtlama testi almaya karar verdim

Az sabret bu ay olacak gibi hissediyorum seninkini inşallah olur
Ay inşallahh inşallah ya ağzından bal damlıyoo bu ay olursa adağım var zaten unutursam hatırlatın bi çocuk sevindircem inşallah allahım vesile olur beklenen haber görende beni 10 yıldır istiyorum olmuyo sanır daha geçen ay istemeye başladım bu ay planlı programlı gittim allah aratmasın isteyen herkesi

Kızlar bu arada benim midem mi karnım mı ikisinin ortası gibi sol tarafta anlayamadığım şekilde batmalar var kasığa doğru iniyo neden olur bilen var mı? Daha önce hiç bu tarz bi regl belirtisi yaşamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…