Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• 250559B9-475D-4F04-A021-2907A15465EB.png
    343,6 KB · Görüntüleme: 41
  • 3A896936-CA6C-4B0B-80D7-83C4AF7BBFD4.png
    348,6 KB · Görüntüleme: 50
  • 656BC5E7-E6BB-4B84-B551-ED7FB994DEE4.png
    307,7 KB · Görüntüleme: 41
Mannheim taraflarını bilmiyorum canım ama doktorlar akşam üstüne kadar çalışmıyor mu?
Yok kuzum ya isterse gece bile çalışsın aşırı yoğunlar randevu bulunmuyor ben dersten çıkıp gittim.bana bir ilaç verdi onu duydun mu yada bana tam olarak için olduğunu yazabilirmisin çeviriler tam olmadığı için işimi görmedi chlormadinon içeri neymiş anlamadım

Googelda Mannheim'ın bütün doktorları çıkar. Aralarından Türk isimli olanlarına gidebilir.
Bu gittiğim kadını öyle buldum ama kimisi Google iş birliği yapmıyor mesela Tr deyken benim iş yerim Google iş birliği yapıyordu arkadaşın ki yapmadığı için orada adı yoktu onun gibi ben Google sakilere baktım bu kadında çok zor yer bulmuştum aramaya devam ediyorum diğerlerini de ama hani belki bu tarafı biliyorsan diye aklımıza geldi

Kızlar bugün ki Ovulasyon testim iki tane yaptım aynı anda

Eklentiler

• 47517A06-A54E-4943-886F-428A345ED6EA.jpeg
    105,8 KB · Görüntüleme: 44
Kanamanin gebelikle ya da tikaniklikla ilgisi oldugunu dusunmuyorum. Tuplerim acikti fakat benim de kanamam oldu. Kanama cihazla ve doktorun girisimiyle ilgilidir muhtemelen. Isinin ehliyse, cihaz iyiyse ya da rahmin sekli duzgunse kanama daha az olabilir ya da hic olmayabilir.

Ben 15 gun sonra bile iliskiye giremedim. Hassasiyet vardi. Masallah, saglikla kucaginiza alin

Canim bu konu hakkinda pek bir bilgim yok ama denk gelirsem yazarim tabiki. Hersey yolunda diyip sonrada böyle konusmasi sacma gercekten o zaman kendini yalanliyor. Sen uzulme lutfen cagresiz degil cocuk yapma konusu tip cok fazla ileride bu konuda sukur.

Alakası yok, kanama spekulumun dokuya zarar vermesinden oluşuyor. Gebe kalıp kalmamanın kanamayla alakası yok.

Kızlar bugün ki Ovulasyon testim iki tane yaptım aynı anda
Canim yumurtlamiyor olsan cikmaz bunlar diye dusunuyorum doktor nasil oyle konustu aklim almiyor hala. Olmadi sen her ihtimale karsi degerlendir bu günleri yinede. Daha önce kimyasal mi yasamistin? Yani oyle bir durum olsa hic olmazdi

Tıp çok ilerde ama Almanya sağlıkta kesinlikle geride adamlar kan alıp bakmıyor düşün kadın doktoru ben bakamam endokrin bakacak diyor Tr de çok kolaydı herşey şimdi burada acaip zorlanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…