Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım , 2 yıllık beklemem son bulur umarım , doktor reglin 21. Günü progestan ve kan sulandırıcı igne başla dedi , bugün onlara başladım bende , inşallah işe yararlar
Insallah canim Allah daha fazla bekletmesin Hayirlisiyla gelsin tutunsun, güzel haberlerini bekliyorum

Sevgili tecrübeli anneler benim durumu biliyormusunuz ben regli olmadım baya baya geçti olmadım dr gittim burada kan testi yapmıyorlar hormon bakmıyorlar idrar verdim negatif dedi 4mm dedi rahim bu şekilde tutmaz zaten dedi ve tüp bebek bile tavsiye etmem şuanda dedi.geçen ay Ovulasyon takibi yapmamıştım ama herzamanki belirtilere göre değerlendirmiştim.yalnız doktor gebelik yol dediği gibi olmazda dedi hatta hiç folekül yok dedi ( ben amh hep iyi çıkardı ) şimdi yumurtalarım yoksa ben menapoza giriyorum demekki bana bir ilaç verdi chlormadinon 2 mg sanırım adet söktürücü bilmiyorum My_Moonlight06 bilen arkadaşlar yazarsa ilaç hakkındada ve bu genel görüş hakkında sevinirim ilaveten bugün sıvı alımına dikkat ederek 2 test yaptım birisi lh diğeri hcg ikisinide atıyorum buraya folekül yoksa lh neden yüksek bu kadar kafam çok karıştı bilen varsa daha önce yaşayan yazsın belki duydunuz belki bir yakınızda oldu bilmiyorum işte.. ben başka bir doktor daha araştıracağım bundan randevu alabilmem aylarımı aldı ama şansımı deneyeceğim sizlerden yorum bekliyorum

Eklentiler

• F9D5FE62-9040-476F-9D11-F91E5C69AB3D.jpeg
    35,8 KB · Görüntüleme: 45
  • 43C9CE79-C2EA-43C7-990A-2E21B4208344.jpeg
    30,7 KB · Görüntüleme: 49
  • 35A9053E-4947-424C-8881-0D9CD817F4F3.jpeg
    39,1 KB · Görüntüleme: 49
  • 7DE07AB8-71A0-495B-9851-3D0050AF1F86.jpeg
    34,3 KB · Görüntüleme: 48
  • 1F18E94A-9F72-4832-BAAB-CEA900972F7E.jpeg
    34,2 KB · Görüntüleme: 49
  • E3BEC644-2C99-4D76-8277-A9C95E3FCCC9.jpeg
    32,2 KB · Görüntüleme: 52
Kuzummmm bu resmen pik.. ve diğerindede yani HCG dede resmen gölge varya... Nasıl olur anlamadım.. bu ilacı bence alma ben bilmiyorum ilacı ama yinede alma bence önce başka doktora görün.. yalan uydur bsieyler şöyle ağrım var de yada bişeyler şöyle . Sen Almanya'nın neresindeydin...birde bu doktorun türkmuydu?

Canim lh pik olmus digerinde de gölge var cok ilginc bir durum cidden. Canim bu aydan önce adetlerin duzenlimiydi? Ki zaten menapoz olayinda bile adet olmak oyle birden kesilmiyor. Daha once hic kontrole gitmismiydin? Eger gidebiliyorsan bir tr ye git kontrole. Buradaki doktorlar insani delirtir gercekten ne sacma bir konusma bu

Doktor Türk ama çok iyi bir Türkçesi yok ben mannheimdayım . Kursum 13:00 da bitiyor o saate denk gelecek bir dr bulmaya çalışacağım ama bulamıyorum yanıma eşimin girmesinde müsade etmiyorlar illa Türk bulmak gerekiyor bir de benim için

Kursum olduğu için gidemiyorum devamsızlık yapmamam gerekiyor.daha önce bu kadın muayene etti beni ve herşey normaldi.bende gerçekten çok üzüldüm sağlanmaktan helak oldum düşünsene falekül yok tüp bile yapamıyorum rahimim 4mm kadar incelmiş bir ayda ne oldu bana kan tahlili yok delirtti beni resmen inşallah başka dr bulurum ama yorumladığın için saol Eğer ki bir şey duyar yada okursan buna benzer bana mutlaka yaz olur mu

Şey açsan bir yeni topik açsan sorsan burda Almanya'dan katılan çok vardır... Mannheimda varmi türk iyi doktor diye...

P pe-si-mist canım sen belki duymuşsundur bir tanıdık filan varsa oralarda

Şey açsan bir yeni topik açsan sorsan burda Almanya'dan katılan çok vardır... Mannheimda varmi türk iyi doktor diye...

P pe-si-mist canım sen belki duymuşsundur bir tanıdık filan varsa oralarda
Ya ben topik falan açmayıda bilmiyorumki belki anime görür yorumuma onura eklemek istedim onu beceremedim görürse belki mesajımı okur oda bakar testlere bir akıl verir bakalım

Ya ben topik falan açmayıda bilmiyorumki belki anime görür yorumuma onura eklemek istedim onu beceremedim görürse belki mesajımı okur oda bakar testlere bir akıl verir bakalım
Ben açayım kuzum senin için ozaman... Alıntı yapayım senin yazıyı olurmu ? Olur dersen açayım hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…