Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim yumurtlamiyor olsan cikmaz bunlar diye dusunuyorum doktor nasil oyle konustu aklim almiyor hala. Olmadi sen her ihtimale karsi degerlendir bu günleri yinede. Daha önce kimyasal mi yasamistin? Yani oyle bir durum olsa hic olmazdi
Tabi ben geçen nisan Mayıs arası kimyasalım birde temmuzda kimyasalım var varya artık kafayı yedim yani ama bulacak bakalım çıkacak neyse ortaya

Kanamanin gebelikle ya da tikaniklikla ilgisi oldugunu dusunmuyorum. Tuplerim acikti fakat benim de kanamam oldu. Kanama cihazla ve doktorun girisimiyle ilgilidir muhtemelen. Isinin ehliyse, cihaz iyiyse ya da rahmin sekli duzgunse kanama daha az olabilir ya da hic olmayabilir.
Hafif tikanikliklar radyoopak madde ile aciliyor. Kanama oyuzden oluyor.

Hafif tikanikliklar radyoopak madde ile aciliyor. Kanama oyuzden oluyor.
Oyle olsa dr. tikaniklik veya yapisiklik vardi, kanama o yuzden oluyor, actim, artik sorun yok der. Islemden once arastirmistim. Rahmi acmak icin klips gibi biseyler takiyor ve sonucta iceriye bir mudahale var. Rahim duvari ya da agzidir kanayan. Tup kanayan birsey degil. Incecik bir kanal zaten o kadar kanama nasil yapsin.

Oyle olsa dr. tikanikmis o yuzden gebelik olusmamis, simdi ben actim der. Iyiki bakmisiz der, sorun yok demez. Yani soylediginiz seyin dogru oldugunu dusunmuyorum.
Canlar. Benim tikaliydi doktor o an söyledi acı hissedeceksin nolur dayan acicam şimdi onları dedi sonra dayanılmaz bir ağrı oldu çok acı çektim ama açıldı şükür ve haftasına yumurtlama oldu hamile kaldım rabbime şükürler olsun

Merhaba
28yaşındayım sekiz aylık evliyim adet düzensizliği nedeniyle doktora gittim polistikover olduğumu öğrendim bebek için sıkıntı olacağını ve hemen tedaviye başlamam gerektiğini söyledi. Aynı durumu yaşayan var mı nasıl bi tedavi uygulanır yardımcı olurmusunuz

Merhaba
28yaşındayım sekiz aylık evliyim adet düzensizliği nedeniyle doktora gittim polistikover olduğumu öğrendim bebek için sıkıntı olacağını ve hemen tedaviye başlamam gerektiğini söyledi. Aynı durumu yaşayan var mı nasıl bi tedavi uygulanır yardımcı olurmusunuz

Kullanıcı AdıBATSONUÇ
@kuzaca18 Ocak🔴
@Ecey34027 Ocak🔴
@majamuge29 Ocak🔴
@oddo065829 Ocak🔴
@Nisan9530 Ocak🔴
@sweetdreams198531 Ocak🔴
@Ayseeglr31 Ocak🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Napicagimi Bilmiyorum1 Şubat🔴
@oslem_1 Şubat🔴
@loveprayeat1 Şubat🔴
@Emek011 Şubat🔴
@ozge24081 Şubat🔴
@Efsaar1 Şubat🔴
@Dnbn1 Şubat🔴
@BaharDarcan481 Şubat🔴
@seklla2 Şubat🔴
B Bonibon48 2 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@niloveege2 Şubat🔴
@sabibo2 Şubat🔴
@Hannah14532 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Hemsiree2e3 Şubat🔴
@mauve3 Şubat🔴
@A R Y A3 Şubat🔴
@secret073 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Hayalmeyal33 Şubat🔴
@Xww3 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Cansinn103 Şubat🔴
@Simge34213 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Hlm284 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Maviyiseven4 Şubat🔴
@Dualarlabaykss4 Şubat🔴
@lor-kurabiyesi4 Şubat🔴
@Ebruli_34634 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@2bocek1melekannesi4 Şubat🔴
@minezmn415 Şubat🔴
@Semsem215 Şubat🔴
-Arwen- -Arwen- 6 Şubat🔴
@undomielk6 Şubat🔴
@Ruyaperisi6 Şubat🔴
@E L B A6 Şubat🔴
@ysmnbs6 Şubat🔴
@marshmallow6 Şubat🔴
@NazMinor7 Şubat🔴
@Sunrseee7 Şubat🔴
@Zeyzepp7 Şubat🔴
@duyguuu77 Şubat🔴
@sonsuzaskk8 Şubat🔴
@pembelikedis8 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Bade58 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Ches288 Şubat🔴
@Newsherry7778 Şubat🔴
@Annesiyim1238 Şubat🔴
@Unstoppable8 Şubat🔴
@Polyannaaaa8 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@HEYECANLIYIM8 Şubat🔴
@zeynepmuratselo8 Şubat🔴
@Mucize13579 Şubat🔴
@mellness879 Şubat🔴
@Minikoecem9 Şubat🔴
@Eflatun1Kelebek10 Şubat🔴
@Sifonella10 Şubat🔴
@MERVE GUNACTI10 Şubat🔴
@sen9210 Şubat🔴
@Mrcap1110 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@tugce211010 Şubat🔴
@manolya450910 Şubat🔴
@Hello Kity10 Şubat🔴
@fi_lisss10 Şubat🔴
@kardelennncicegi10 Şubat🔴
@Arianaa11 Şubat🔴
@Teach_11 Şubat🔴
@mmmeyra11 Şubat🔴
@Hmdsarot11 Şubat🔴
@Balim2511 Şubat🔴
@gulya9611 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@sedacamasal11 Şubat🔴
@ZumraNil11 Şubat🔴
@esil283711 Şubat🔴
@Papatyamelo11 Şubat🔴
@Efsanemine12 Şubat🔴
@Sevdalikelebek12 Şubat🔴
@Mer12345812 Şubat🔴
@Random3312 Şubat🔴
@mrshnoz12 Şubat🔴
@Celikkf12 Şubat🔴
@menengec12 Şubat🔴
@Amiinee12 Şubat🔴
@rabiassss12 Şubat🔴
@Kaptanyin13 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@1 prenses annesi5813 Şubat🔴
@dua644113 Şubat🔴
@Svgidrmzz13 Şubat🔴
@ozlemem13 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Hali13 Şubat🔴
@Merco755513 Şubat🔴
@Hayat su13 Şubat🔴
@hummy14 Şubat🔴
@Eliftugceyilnaz13314 Şubat🔴
@Birbuketcicek14 Şubat🔴
@Nasipolsunn14 Şubat🔴
@empatidelisi14 Şubat🔴
@bulutum0814 Şubat🔴
@Hamarathatun14 Şubat🔴
@gulbos14 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Kediperver14 Şubat🔴
@Ruogasci14 Şubat🔴
@kgm14 Şubat🔴
Ginnys Ginnys 15 Şubat
@heraa2015 Şubat🔴
@papatyamveben15 Şubat🔴
@Kimseduymaz15 Şubat🔴
@dceke15 Şubat🔴
@Pandolfini15 Şubat🔴
@Esya1215 Şubat🔴
@Devakus15 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Feslegeen16 Şubat🔴
@Hyrnssrcn16 Şubat🔴
@Genckading16 Şubat🔴
@Kendikendine16 Şubat🔴
@sadiue16 Şubat🔴
@Veziir16 Şubat🔴
@Nil166717 Şubat🔴
@bugdaycorci17 Şubat🔴
@Mrs Electrical Engineer17 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@yanbaz17 Şubat🔴
hope2022 hope2022 17 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Ssssssb17 Şubat🔴
@jadeysm17 Şubat🔴
@Evremmm9317 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@anurkoc17 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@BurcuYener18 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Brckrks18 Şubat🔴
@Ayrk18 Şubat🔴
@Renaaa18 Şubat🔴
@Cloudrose18 Şubat🔴
@ezmagila18 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Kayaa19 Şubat🔴
@nedesemkipek19 Şubat🔴
@navicula19 Şubat🔴
@HafizHafsa19 Şubat🔴
@Emine199019 Şubat🔴
@Sevgicik19 Şubat🔴
@angel000319 Şubat🔴
@Melek066119 Şubat🔴
@Zehra928319 Şubat🔴
@Bir_Mumine20 Şubat🔴
@merve_tm20 Şubat🔴
@Herseyemaydanozzz20 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@mordunyam20 Şubat🔴
@ikizlerkadini9620 Şubat🔴
@ssedays20 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Sonbahardan3521 Şubat🔴
@Nurse_8821 Şubat🔴
@Bedybedy21 Şubat🔴
@pank21 Şubat🔴
@gamzelim141422 Şubat🔴
@Eriser23 Şubat🔴
@Sina763623 Şubat🔴
@amannbee23 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@Yusra3023 Şubat🔴
@akgnss24 Şubat🔴
@maviben24 Şubat🔴
@zumrutlubirkiz24 Şubat🔴
@ftkz24 Şubat🔴
@crab_mother24 Şubat🔴
@Gulela gul24 Şubat🔴
@Szrsz24 Şubat🔴
@Edalar24 Şubat🔴
@Feyzaakncc25 Şubat🔴
@kahvetayt25 Şubat🔴
@tgba9825 Şubat🔴
@sevgsssss25 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
M masallp3risi89 25 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@80dido0825 Şubat🔴
@Aden842226 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
@oznurvarol26 Şubat🔴
@Venev26 Şubat🔴
@Happymom126 Şubat🔴
@kertenkelebekim27 Şubat🔴
@Hiresa28 Şubat
@Dilaraab28 Şubat🔴
@Deesis28 Şubat
@Sude063328 Şubat🤰🏻:emir_bebek:🧸
29 şubat.

Bende A milli takıma çıkacak kadar var canım, Ben planı yapıp golü Atalı çok oldu: D

Merhaba

Merhaba bende de var pco ilk olarak hsg cektirdi. Sonrada klomen diye bir hap verdi yumurta büyütüp olusturuyor. Kontrole çağırıyor yumurtanın durumuna göre iğne vuruluyorsun o iğne çatlamalarını sağlıyor. İğne vuruldugunda öncesinden filan ilişki olayını söylüyor. Doktorların geneli ilk etapta bu tedaviyi uyguluyor.

Merhaba bende de var pco ilk olarak hsg cektirdi. Sonrada klomen diye bir hap verdi yumurta büyütüp olusturuyor. Kontrole çağırıyor yumurtanın durumuna göre iğne vuruluyorsun o iğne çatlamalarını sağlıyor. İğne vuruldugunda öncesinden filan ilişki olayını söylüyor. Doktorların geneli ilk etapta bu tedaviyi uyguluyor.
Şuan için benimde adet olmam için ilaç verdi ayrıntılı bilgi için sonra konusalm dedi geç kalınmaması gerektiğini söylüyor açıkcası tüp bebeğe kadar gider tedavi korkuyorum 😔

Şuan için benimde adet olmam için ilaç verdi ayrıntılı bilgi için sonra konusalm dedi geç kalınmaması gerektiğini söylüyor açıkcası tüp bebeğe kadar gider tedavi korkuyorum 😔

Ümitsiz olmaa pco olupta gebe kalan çok insan var Rabbim başka dert vermesin. Ben 2. Klomen ve iğne tedavimde hamile kaldım. Bu ay olmasaydı gebelik mesela martta bana aşılama deneyecekti. Bence stres ve ümitsizlik bu işi çok geçiktiriyor. Ben bu ay sırf tedaviyi yarıda bırakmamak için kullandım ilacı hep aklımda aşılamanın verdiği güven vardı nedense. Ama bu ay hamile kaldıgımı öğrendim. Stres insanı çok etkiliyor. 15 aylık evliyim 15 ayın sonunda oldu benimki de

Bende A milli takıma çıkacak kadar var canım, Ben planı yapıp golü Atalı çok oldu: D
E bat beklenen adet günü demek olduğuna göre senin bat “29” şubatsa 1 hafta geçmiş reglin üstünden belli olmuştur maç sonucu💁🏻‍♀️

darısı bana olur inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin insan ister istemez stres yapıyo umarım tez zamanda şifasını bulabilrim

Oyle olsa dr. tikanikmis o yuzden gebelik olusmamis, simdi ben actim der. Iyiki bakmisiz der, sorun yok demez. Yani soylediginiz seyin dogru oldugunu dusunmuyorum.
Acildigini doktor bir işlem yapmadığı için goremiyor. Saniyelik is cunku dedigim. Islem sonrasinda madde tuplerden disari cikiyirsa acik deniliyor. Hsg sonrasi kanamasi olan kisilerde gebelik ihtimali bu yuzden yuksek

Tabi ben geçen nisan Mayıs arası kimyasalım birde temmuzda kimyasalım var varya artık kafayı yedim yani ama bulacak bakalım çıkacak neyse ortaya
Insallah insani yorumlar yapar birdahakine doktorun canim hayirlisi olsum hakkinda🤲

X