Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gittim kızlarr kese gözüktü 4+2 günlükmüşüzz hemen gözüktü çok şükürr 🥰🥰 progeston ecopirin verdi decavit ve folbiol e devam edelim dedi 2 hafta sonra çağırdı kalp atışı için ❤️❤️ Hepimiz böyle mutlu mutlu dönelim her seferinden inşallahh
Hadi gözün aydin canim darisi bizlere

Ya kizlar size bi sorum olucak sag kasigimda hafif bi kramp var nasil desem sanki orda bisi gelisio gibi. Yumurtlama agrisina benziyor. Kasilmaya da benziyor. Sizde de oluyor mu normal mi?

Yaptım bir şey çıkmadı canımda sıkıldı birazdan gidip yine yapsam yine çıkmayacak öyle bekliyorum bakalım kan verince sorun ne kaynaklı anlarız ama geç yumurtladım o nedenle regli gecikti ben pco kıyım sanırım yumurtalar uyarılıyor biraz büyüyor böyle oluncada regli gecikiyor bakalım Dr ne diyecek ama belli olmaz pco larda son dk regli günü bile yumurtlama olduğu oluyor enteresan yani ama yumurtlama gerçekleşince 15 gün sonra regli geliyor
Evet bende de pco var ondan anlıyabiliyorum bu durumu. Beklemekten başka çare yok artık. Rabbim hayırlı sonuçlar çıkartsın inşallah 🙏🏻

Ya kizlar size bi sorum olucak sag kasigimda hafif bi kramp var nasil desem sanki orda bisi gelisio gibi. Yumurtlama agrisina benziyor. Kasilmaya da benziyor. Sizde de oluyor mu normal mi?
Benim yumurtlama dan sonra bir sağ bir sol kasığımda ağrı sızı oldu daha sonra da ara ara oldu

Regl oldım ben🥺🥺🥺🥺 geç oldu bu sefer napayım tedaviye ara verecem galiba
Yaa üzülme desek bile üzülüyor insan biliyorum o hissi ama nasip diyip bir sonraki aya hazırlanmamız lazıım. İğnede ilk tedavin mi. Ben 2. Kez klomen ve çatlatma iğnesinde gebe kaldım. Rabbim zamanını biliyor içini ferah tut. Biz tedavimizi olalım duamızı edelim gerisini Allaha bırakalım 🙏🏻🙏🏻

Kızlar bu sabah ilk defa erken gebelik testi yaptım zar zor gözüken silik bir çizgi çıktı fotoğraftakinden daha belirgin yakından. Bat 1 Mart. Bu ay ovülasyon testi yaptım 16.günümde yumurtlamam pikti 17. Günümde yumurtam çatladı. Belirti olarak regli olacakmışım gibi karın ağrısı yaşıyorum 3 gündür fakat normalde ben regli olacağım gün yaşıyordum o sancıyı. Bir de her regli öncesi olduğu gibi göğüslerimde sızlama var. Sizce gebelik olabilir mi?

Evett çok silik bir çizgi görüyorum. bence adete 1-2 gün kala tekrar dene. Bebişin seninledir inşallah

2274 beta çıktı kızlar sonundaaa 😂
Masallah🥰🥰 canim 4+2 de normal mi deger? Bilmedigimden soruyorum

Yazmistim tekrar sorumu duzenleyeyim boyle tuhaf oldu dusundugum gibi sorunca :) ortalamada bir deger mi bu acaba yoksa 4+2 ye cok mu yani ikiz falan ihtimali mi diye sordum ☺️

Son düzenleme:
Kıyamam sana yaaaa benim ben bu evde kısır yiyemicekmiyim diye ağlayıp sabah kahvaltıda salça nerde diye bağırmak bulup kısır yapıp en en en sonunda turşuyla yiyorum oh işte canıma değsin diyip hüngür hüngür ağlamam gibi olmuş gerçekten aşırı komik oluyor aklın yerinde olmuyor kimyasalda oldum öyle ama güzel kafası varya bir srhoş olunca birde gebe oluncaya aklıma bayıldım
😅😅😅 hormonlar ne diyelim.. ben yemek icin aglamadim hic ama canim kisir cekse aglarim sanirim cunku hayatimda yapmadim annemede hadiyince gidemem😅 kisira bayilirim yarisini ben yarisini evin kalani yer. Neyseki pazartesi anneme gidiyorum canin birsey istiyor mu yapayim diye sormustu hicbirsey istemiyordu ama su an istiyor😅😅

İnşallah İnşallah canım sizinle paylaştığımı kimseyle paylaşamıyorum insanın içi rahatlayıyor kendisiyle aynı duyguları yaşayanları görünce
Oglanda da buradaydim canim sonucta biribirimize surekli cocuk, belirti, yok oyle oldu falan diyoruz hepimizin ortak noktasi bu o yuzden bizi ne blzden baskasi ceker ne de anlar. Birlikte sevinip birlikte üzülüyoruz hic tanimasakta bu kadar kalabalik olmak bile güc veriyor insana.

Oglanda da buradaydim canim sonucta biribirimize surekli cocuk, belirti, yok oyle oldu falan diyoruz hepimizin ortak noktasi bu o yuzden bizi ne blzden baskasi ceker ne de anlar. Birlikte sevinip birlikte üzülüyoruz hic tanimasakta bu kadar kalabalik olmak bile güc veriyor insana.
Kesinlikle canım bende öyle düşünüyorum seninle aynı şeyleri isteyen yaşayan insalaro görmek çok güzel .

Evet canım ben hergün regl olacak gibiyim ani hareket edip yüksek sesle güldüğümde bıçak saplanıyor gibi oluyor 🤗

Masallah🥰🥰 canim 4+2 de normal mi deger? Bilmedigimden soruyorum

Yazmistim tekrar sorumu duzenleyeyim boyle tuhaf oldu dusundugum gibi sorunca :) ortalamada bir deger mi bu acaba yoksa 4+2 ye cok mu yani ikiz falan ihtimali mi diye sordum ☺️
Normalmiş canım banada çok gibi geldi hızlı gelişiyor sanırım bebişim 😂😂🙏🏼 Aile hekimi normal olduğunu söyledi atayım bir bak

Eklentiler

• 2AB1783A-8092-40C6-99FE-ED345CCCFA40.jpeg
    2AB1783A-8092-40C6-99FE-ED345CCCFA40.jpeg
    103,1 KB · Görüntüleme: 70
😅😅😅 hormonlar ne diyelim.. ben yemek icin aglamadim hic ama canim kisir cekse aglarim sanirim cunku hayatimda yapmadim annemede hadiyince gidemem😅 kisira bayilirim yarisini ben yarisini evin kalani yer. Neyseki pazartesi anneme gidiyorum canin birsey istiyor mu yapayim diye sormustu hicbirsey istemiyordu ama su an istiyor😅😅
Hemen gel bana çokta güzel yaparım ayy bahsetmeyin valla canı çekenler olabilir 😂😂😘😘

X