Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa üzülme desek bile üzülüyor insan biliyorum o hissi ama nasip diyip bir sonraki aya hazırlanmamız lazıım. İğnede ilk tedavin mi. Ben 2. Kez klomen ve çatlatma iğnesinde gebe kaldım. Rabbim zamanını biliyor içini ferah tut. Biz tedavimizi olalım duamızı edelim gerisini Allaha bırakalım 🙏🏻🙏🏻
Bu ikinci denememdi olmadı doktor klomen sana yaramıyor dedi kist yapmıştı geçen ayda bu ay ne oldu bilmiyorum zamanı var demek ki 🥺

Tamam o zaman ilk gebeligim de panik oluyorum. Senin de her sey yolundaymis. Cok sevindim cnm
Çok şükür evet teşekkürler endişelenme rahat ol abartmadan normal yaşamına devam et dedi doktorum öncekinde çok endişeliydim bende 2 aylıkken kaybettik allah korusun

Bu ikinci denememdi olmadı doktor klomen sana yaramıyor dedi kist yapmıştı geçen ayda bu ay ne oldu bilmiyorum zamanı var demek ki 🥺
Bikac soğan kürü yap canim bende de hem pko var hem de kist vardi buyuk iki ay sogan kürü yapmistim ilk defa ilacsiz adet olmustum hemde ilk defa ovulasyonda pik gormustum. Adetim o sekilde duzenlenince tam uc kere klomen ictim hicbirinde kist olmadi hep catladi üçüncü de tutturduk ama bebişi 🥰

Öyle tabii zamanı vaar. İnşallah Rabbim yormadan yorulmadan sağlıkla gebelik nasip etsin herkese. Bu çok başka bir şey Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🙏🏻

Normalmiş canım banada çok gibi geldi hızlı gelişiyor sanırım bebişim 😂😂🙏🏼 Aile hekimi normal olduğunu söyledi atayım bir bak
Masallah bebisinee🥰🧿 hayatinda bir kere kan aldirmis uzayli olaraktan ne kadar artar nasil olur pek bilmiyorum canim. degerler 5 haftalik duruyor doktor 4+2 demis o zaman belki ilerleyen dönemde ultrason yeni olcumu daha buyuk cikarabilir😍😍😍 ilk randevumda normal gidiyordu satla uyumlu 12 haftalikken gittigimiz de ise 13 haftalik demisti doktor ona dikkat edin 12 en son 13. haftada 2 li tarama var ya surpriz yapabilir bebis

Masallah bebisinee🥰🧿 hayatinda bir kere kan aldirmis uzayli olaraktan ne kadar artar nasil olur pek bilmiyorum canim. degerler 5 haftalik duruyor doktor 4+2 demis o zaman belki ilerleyen dönemde ultrason yeni olcumu daha buyuk cikarabilir😍😍😍 ilk randevumda normal gidiyordu satla uyumlu 12 haftalikken gittigimiz de ise 13 haftalik demisti doktor ona dikkat edin 12 en son 13. haftada 2 li tarama var ya surpriz yapabilir bebis
Ayy hadi bakalım keseden anlaşılırmı bilemiyorum ama 51 mm çıkmış hamile kalmadan önceki hafta regldim zaten ben en büyük bu kadar olabilir sanırım 😂😂

Yok daha gitmedim canim kimyasal gecirdigim icin daha once bu sefer hemen gitmek istemiyorm
Sanırım beta ile bağlantılı canım 1500-2000 civarında gidebilirsin kesin olsun diyorsun 2000-3000 arası bende kalp atışı için bir hafta geç gidicem öncekinde kalp atımı duyamayıp çok üzülmüştüm erken gidince

Ayy hadi bakalım keseden anlaşılırmı bilemiyorum ama 51 mm çıkmış hamile kalmadan önceki hafta regldim zaten ben en büyük bu kadar olabilir sanırım 😂😂
Keseden doktor bile anlayamaz canim zaten onlarda ultrason ölcümüne göre belirliyor yani ultrason söyler son sözü :) en en son sözüde tabiki dogmaya karar verdigi gün minnos söyleyecek 😅

Bikac soğan kürü yap canim bende de hem pko var hem de kist vardi buyuk iki ay sogan kürü yapmistim ilk defa ilacsiz adet olmustum hemde ilk defa ovulasyonda pik gormustum. Adetim o sekilde duzenlenince tam uc kere klomen ictim hicbirinde kist olmadi hep catladi üçüncü de tutturduk ama bebişi 🥰
Yaaaaaaaa gerçekten mi yapayım adetinn kaçıncı günü başlayayım bilmiyorum artık tedavi görmesem daha mı iyi derinin kistlerle uğraşmaktan yoruldum

Bikac soğan kürü yap canim bende de hem pko var hem de kist vardi buyuk iki ay sogan kürü yapmistim ilk defa ilacsiz adet olmustum hemde ilk defa ovulasyonda pik gormustum. Adetim o sekilde duzenlenince tam uc kere klomen ictim hicbirinde kist olmadi hep catladi üçün
Bu arada gözün Aydın Allah hepimize nasip etsin😍😍

Sogan kurlerini ne zaman yaptiniz acaba?

X