Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
inşallah bebeğin seninlediir 😍 test için biraz daha bekliyim diyorsan da kendine dikkat et hareketlerine yemene içmene vs. Tabi çok geçmeden de inşallah hayırlı haberi alırsıın 🙏🏻🙏🏻
inşallah bebeğin seninlediir 😍 test için biraz daha bekliyim diyorsan da kendine dikkat et hareketlerine yemene içmene vs. Tabi çok geçmeden de inşallah hayırlı haberi alırsıın 🙏🏻🙏🏻
Yaaaa inş canım hayırlısı ile olsun bugün test yapacam artık olmazsa diğer aya ne kaybederim ki dimi😍😍

Gittim kızlarr kese gözüktü 4+2 günlükmüşüzz hemen gözüktü çok şükürr 🥰🥰 progeston ecopirin verdi decavit ve folbiol e devam edelim dedi 2 hafta sonra çağırdı kalp atışı için ❤️❤️ Hepimiz böyle mutlu mutlu dönelim her seferinden inşallahh
Gözün aydın güzelim maşallah diyelim🧡🧡🧡

Gittim kızlarr kese gözüktü 4+2 günlükmüşüzz hemen gözüktü çok şükürr 🥰🥰 progeston ecopirin verdi decavit ve folbiol e devam edelim dedi 2 hafta sonra çağırdı kalp atışı için ❤️❤️ Hepimiz böyle mutlu mutlu dönelim her seferinden inşallahh
Ayyyy çok sevindimm maşaallah kuzum :KK200:

Hayırlı olsuun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsiin inşallah 🙏🏻🙏🏻

Masallah minnosaa🥰🧿 o piti piti minnos dünyanin en güzel sesini duymaya cok az kalmis, cok sevindim senin icin. benim tahmin ettigim gibi randevuyu gec verdi 😓 7+4 olcak benim sat hesabina göre.

Kuzum bat günü bu gün o yüzden degerin iyi dusuk degil. biraz erken kan verince kafa karisikligi yaratmis olabilir ama gayet normal. Sonunda su bat günü de geldi gececek hayirlisiyla.
Canım doktoru aradım nerdeyse 1 günde 2 katına çıkmış çok güzel dedi biz 2 günde 1 2 kat bekleriz sağlıklı gebelik dedi 🙏🏻🥰🥰

Sende görürsün annesi meraklanma çabucak geçmiş zaman inşallah 🥰🥰
Aminnn canim 🤲🥰 iste insan merak ediyor iyi mi degil mi diye cünkü annelik😍 12. haftayi bir gecirelim hayirlisiyla ondan sonra seyirme gibi bile olsa yavastan kendini belli edecek minnoslar. Doktoruma 13. haftada hissediyorum bebegi dedigimde bagirsak hareketidir diye gulmustu ama hissediyordum cidden

X