Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haftaya git mutlaka kuzum bat tarihin gecince..
Aynen canim testim yrn cok koyu cikarsa belki dayanamam pazar gunu de gidebilirim😊
Sanırım beta ile bağlantılı canım 1500-2000 civarında gidebilirsin kesin olsun diyorsun 2000-3000 arası bende kalp atışı için bir hafta geç gidicem öncekinde kalp atımı duyamayıp çok üzülmüştüm erken gidince
Evet canim ben de gec gideyim uzulmeyeyim modundayim ama insan da sabirsiz oluyor bu sureclerde maalesef

Bende internetten bakmistim adet bittikten sonra baslamistim 7inci veya 8inci gun ilk ay 15 gun yaptim sonraki ay 10 gun internette videolari var sabah aksam yaptim ben faydasını gördüm vallahi insallah sizede işe yarar 🥰 sabotta sabotta Namastai Namastai

😅😅😅 hormonlar ne diyelim.. ben yemek icin aglamadim hic ama canim kisir cekse aglarim sanirim cunku hayatimda yapmadim annemede hadiyince gidemem😅 kisira bayilirim yarisini ben yarisini evin kalani yer. Neyseki pazartesi anneme gidiyorum canin birsey istiyor mu yapayim diye sormustu hicbirsey istemiyordu ama su an istiyor😅😅
Kız bende öyle aşırı sevmem olsada olur olmasada işte garip olan burada başlıyor öncesinde acıklı her filme ağladım her konuya fln ama ayılmadım dedim ki sulugözüm ondandır.amaaaa iş bu radde gelince güle güleeee anlatıyorum şimdi acaip komik

Bende internetten bakmistim adet bittikten sonra baslamistim 7inci veya 8inci gun ilk ay 15 gun yaptim sonraki ay 10 gun internette videolari var sabah aksam yaptim ben faydasını gördüm vallahi insallah sizede işe yarar 🥰 sabotta sabotta Namastai Namastai
Çok teşekkür ederim🙏 Klomenle birlikte mi yaptın soğan kürünü ben bu ay artık doktora gitmemeyi düşünüyorum biraz dinlenecem yorulmuş gibi hissediyorum eşimin ileri hızı biraz düşük o tedavi olacak napacaz bilmiyorum

Çok teşekkür ederim🙏 Klomenle birlikte mi yaptın soğan kürünü ben bu ay artık doktora gitmemeyi düşünüyorum biraz dinlenecem yorulmuş gibi hissediyorum eşimin ileri hızı biraz düşük o tedavi olacak napacaz bilmiyorum
Yok hic birlikte yapmadim canim. İki ay sogan yaptim sonraki ay klomene basladim. Soğanla da yumurtladim ama 20li günlerde görmüştüm gec yumurtlatti beni taşınıyoduk degerlendirememistik. yumurtlamadan tam 14 gun sonra regl olmuştum cok iyi geldi yani. Bende hormon bozuklugu falan yoktu olanlarda pek işe yaramamış ama insallah size de iyi gelir

Hamile olan arkadaşlar size bir sorum olacaktı cevap verirseniz çok sevinirim hamile kaldığınız ay sivilcelenme olmuşmuydu yüzünüzde

Arkadaşlar ben şubattan marta transfer olanlardanım ama size danışmak istedim. Bu yumurtlamamın 2. Günü. Yumurtlama gününden 1 gün önce(çarşamba ) ve yumurtlamanın 2. Gününü (bugün ) değerlendirdik. Yarın çatlama olursa değerlendireyim mi yoksa bir sonraki gün mü değerlendirmek daha iyi olur ?

Eklentiler

• 79AB4E5C-3C77-452A-9DDD-AEBF8DB5F334.jpeg
    79AB4E5C-3C77-452A-9DDD-AEBF8DB5F334.jpeg
    48,1 KB · Görüntüleme: 40
Hamile olan arkadaşlar size bir sorum olacaktı cevap verirseniz çok sevinirim hamile kaldığınız ay sivilcelenme olmuşmuydu yüzünüzde
Kişiye göre değişir o benim adet belirtim sivilcedir. Bu ay gebeliği öğrendim sivilce çıkmadı.

Gittim kızlarr kese gözüktü 4+2 günlükmüşüzz hemen gözüktü çok şükürr 🥰🥰 progeston ecopirin verdi decavit ve folbiol e devam edelim dedi 2 hafta sonra çağırdı kalp atışı için ❤️❤️ Hepimiz böyle mutlu mutlu dönelim her seferinden inşallahh
Sende bendensin bebişler sandığımızdan küçük 😍 ultrason fotoğrafın var mı

Üzme kendini bende çok yaşadım kahverengi açık pembe akıntı neyse ki çok şükür artık olmuyorum öyle sanırım benim biraz stresten kaynaklandı elbet bir gün olacak bebişimiz bende 2. Aşılamamı oldum sonucu ayın 28 de alcam bakalım nasip
Çok teşekkür ederim naif empathik duyarlı yönün için.
Bu yollar ne kadar yorucu, yıpratıcıymış.
İnş az kalmış güzel haberlerini bekliyorum 🤲

üzülme kuzum önümüzdeki ay yine denersin burda bizler destekçiniz. ❤️ sen bi doktora gitsene iki kez hasta olmak ne biliyim belki başka bir şey vardır ? ya bide şöyle bir şey var mesela annem en küçük kardeşime hamileliğinde adet olmuştu. Acaba ikinci adetinde böyle bir şey mi ki
Ne güzel kalbin var güzel arkadaşım ❤️bu ay kür ve östrojen içerikli beslenmiştim sanırım dengeyi bozdum erken geldi adetim. İnş düzeni bozulmaz bundan sonra

X