Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım doktoru aradım nerdeyse 1 günde 2 katına çıkmış çok güzel dedi biz 2 günde 1 2 kat bekleriz sağlıklı gebelik dedi
Masallah minnosuma cok guzel haber Heyecani meraki stresi hic bitmiyor hamilelik boyunca ama sonra insan dönüp kendimi bosuna uzmusum daha rahat gecirebilirmisim o günleri diyor. Dengesiz yapiyorlar insani bu bebisler. Ben zaten cok duygusalim bu kez birde erkenden aglama seanslarim basladi. Yarin köyde karnaval var, bu gün de okulda yaptilar oglum dinozor kostümü giydi. Okula biraktim dönüste o halini dusunup agliyorum halbuki asiri sevimli, komik oldu. insan buna aglar mi

Duygu olarak hissediyoruz zaten ua inanmıyorlar

İşte duygusallık canım sen bir kere yaşamışsın bu duyguyu bu hamileliğini daha rahat geçirirsin inşalllahhh tecrübenle bizleride aydınlatırsın. Ben daha yeni evliyim hadi bu ay deneyelim dedik hemen oldu hepsinin şoku üst üste kendime gelemedim hala çocuğu kucağıma alana kadar inanamayacağım gibi daha dün ben çocuktum garip duygular içersindeyim anlayacağın

Her hamilelikte ayni duygulari, heyecani, stresi yasiyormus insan. Insallah hepimizin ki rahat gecsin Sanirim kusma olmadigi surece birazda bebegi görme meraki disinda rahat geciririz diye dusunuyorum. Merak ettigin birsey olursa istedigin zaman sorabilirsin canim. Bebegin hareketlerini hissettigin zaman inanmaya baslarsin cok normal garip hissetmen, ben bile hala ogluma bakip arada ben mi dogurdum bu cocugu diyorum ne guzel cocugunla birlikte büyüyeceksin.

Annesi bu sefer değil gibi korkma baya kırmızı hcg demekki baya yüksek

Kıyamam sana yaaaa benim ben bu evde kısır yiyemicekmiyim diye ağlayıp sabah kahvaltıda salça nerde diye bağırmak bulup kısır yapıp en en en sonunda turşuyla yiyorum oh işte canıma değsin diyip hüngür hüngür ağlamam gibi olmuş gerçekten aşırı komik oluyor aklın yerinde olmuyor kimyasalda oldum öyle ama güzel kafası varya bir srhoş olunca birde gebe oluncaya aklıma bayıldım

Sen oldun muu 4 martta kan verecektin ? Evde tekrar test yaptın mı
Yaptım bir şey çıkmadı canımda sıkıldı birazdan gidip yine yapsam yine çıkmayacak öyle bekliyorum bakalım kan verince sorun ne kaynaklı anlarız ama geç yumurtladım o nedenle regli gecikti ben pco kıyım sanırım yumurtalar uyarılıyor biraz büyüyor böyle oluncada regli gecikiyor bakalım Dr ne diyecek ama belli olmaz pco larda son dk regli günü bile yumurtlama olduğu oluyor enteresan yani ama yumurtlama gerçekleşince 15 gün sonra regli geliyor

Kızlar bu sabah ilk defa erken gebelik testi yaptım zar zor gözüken silik bir çizgi çıktı fotoğraftakinden daha belirgin yakından. Bat 1 Mart. Bu ay ovülasyon testi yaptım 16.günümde yumurtlamam pikti 17. Günümde yumurtam çatladı. Belirti olarak regli olacakmışım gibi karın ağrısı yaşıyorum 3 gündür fakat normalde ben regli olacağım gün yaşıyordum o sancıyı. Bir de her regli öncesi olduğu gibi göğüslerimde sızlama var. Sizce gebelik olabilir mi?

Eklentiler

• 35B11C85-FEF1-4877-BDCC-28401498D110.jpeg
    109,8 KB · Görüntüleme: 88
  • 5CFAF4CD-CF3E-4CF8-8C27-9258C25C7B0A.jpeg
    81,9 KB · Görüntüleme: 87
İnşallah
İnşallah canım sizinle paylaştığımı kimseyle paylaşamıyorum insanın içi rahatlayıyor kendisiyle aynı duyguları yaşayanları görünce

Bebek yerlesirken benimde bir hafta oncesinden regl agrisi gibi ağrım olmuştu. Ayni sen gibi sadece regl gunu agrim olurdu normalde. Bu erken baslayinca suphelenmistim. Zaten daha cok var bikac gun sonra tekrar yaparsin ben gölge gordum insallah hamilesindir

İnşallah canım Umarım güzel haberler veririmçok teşekkür ederim cevapladığın için

Benim regl bittiği an yumurtlama olmuş canım bizim farklı işliyor biliyorsundur bende pcoyum biraz bekle bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…