Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
C
Canım var gibi ya inşallah başka test alıp yarın sabah denesene çıkarsa test ver ben artı med ile denedim böyle belirsi kalınca biri laboquick mavi olan artı med farka bak
Canim isin garibi ayni marka test sabah yapiyorum hic bisey cikmiyo kuruma cizgisi bile oglende yapiyorum boyle cikiyo 2 gundur garip valla adet agrım da var suan

C

Canim isin garibi ayni marka test sabah yapiyorum hic bisey cikmiyo kuruma cizgisi bile oglende yapiyorum boyle cikiyo 2 gundur garip valla adet agrım da var suan
Testler bozuk olabiliyor canım iki aynı marka dene bence oda çıkarsa kan ver

Ben hafif olan şeyleri kaldırdım kız normal hareketli olmak kapsamında kalanları mesela ağır bir şey eşim normaldede kaldırtmaz ayağımla bile ağır geleni iteklemedim sadece haraketler olabilecek kadar demek istedim ama demek istediğim şu ben adet olacağımda mesela yürüyüş yapınca bu reglime yarar ve reglin gelir şimdi ağır olmasada in çık vs hep hareket ettim ya gelir diye düşündüm ama gelmedi bakalım bugün ne olacak gelmesini hiç istemiyorum tabiki bir kaç güne gelmezse Dr bulmaya çalışacağım kan için

Kızlar merhaba sizce 11. Gün yumurtlama olmuş mu ? 12. Gün epey silik çıktı kafam çok karıştı

Eklentiler

• FEA5408C-6E29-4C5F-9987-F4E24C03128B.jpeg
    326,3 KB · Görüntüleme: 50
  • 6563804B-765C-4B8B-BDD5-DC4DC2BA15A2.jpeg
    137 KB · Görüntüleme: 47
İyi günler ben yeni evli sayılırım bı yüzden bu konulara biraz yabancıyım bat nedir acaba bende bu ay hamile kalmak istiyorum

Valla benim durumum biraz garip sanırım güzel bi doktor bulup bütün hepsini anlatmam lazım devletteki doktor hiç ilgilenmiyo
Canim cidden tuhaf arkadasin dedigi gibi yarin baska bir marka ile dene bakalim ne cikacak ona göre de ya kan vermeye gidersin yada doktora

Bat 3 gün geçti bu gün 4. Gün henüz adet olmadım ağrımda yok hafif sizi girip cikiyo 1 gün geçince kaset test negatifti bu gün 4. Gün erken gebelik testi aldım ama bi iki gün daha yapmayı düşünmüyorum çok üzülüyorum sonra

canım bende geçen ay senin sürecini yaşadım test konusunda çok uzmanım batımı 5 gün geçti neredeyse hergün test yaptım negatifti hatta gidip kan de verdim yine negatif. Eğer erken gebelik testi aldıysan kesin çıkar şuan bile yapsan. Güzel haberlerini bekliyoru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…