Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle vallahi yavrum ben geçen ay testlerde pozitif gördüm kaç tane yapsam çift çıktı 4 gün sonra adet oldum kimyasaldı sanırım bu ay o yüzden umutlanmak istemiyorum çok üzülüyo insan bakalm belki sabah yaparım belli olmaz gelir yine test perileri kafamın içine yap yap diye

bence şimdi yapmalısın çünkü pek bir şey farketmiyor. Ayrıca 3 gün geçmiş her türlü çıkar silik bile olsa çıkar

bence şimdi yapmalısın çünkü pek bir şey farketmiyor. Ayrıca 3 gün geçmiş her türlü çıkar silik bile olsa çıkar
Inanki şimdi yapmam çok inat ettim bu sefer sırf test yapmamak için annemlere geldim 2 gündür burda kalıyom ablam zorla test aldırdı hemen yap dedi dedim yok yapmicam

Inanki şimdi yapmam çok inat ettim bu sefer sırf test yapmamak için annemlere geldim 2 gündür burda kalıyom ablam zorla test aldırdı hemen yap dedi dedim yok yapmicam
abla sözü dinle bence valla bende burda çatlarım ay hadi gitte bizi akşam akşam sevindirin

Sağol canım ama doktor çok olumlu konuşmadı aile hekimi bekleyelim bir hafta dedi şu an 1 2 haftalık dedi

Canim senin daha bata 4 gün var degerin cok dusuk degil. Doktora takilma fazla daha erken oldugu icin bu kadar cikmasi normal. Eger erken döllenmeyse bak daha sonralari 1 hafta önden bile gidebilir bebek. Benim agrim var ayakta dursam olmuyor, otursam ayni. Belirtide yazmistim ya göbek deliginin 5 parmak alti sag taraf agriyor sanirim oraya yerlesti icimi desiyor resmen cocuk Birde alt karnim rahim kismi baya sancilaniyor arada. Ilk hamilelikte meme agrisi haric hic böyle seyler olmamisti agri falan.

Yaaa biz cok cok merak ediyoruz su an hayirli haber verirsin insallah
ALLAH razı olsun inşallah güzel haber verebilirim çok çok istiyorum kesinlikle yaparsam söylerim mutlaka yarın annemi hastaneye görür cem annem 3. Evre rahim kanserini yendi 2 yıldır onla ugrasiyordum yarında kontrolü var eğer benim sonuç negatif çıkarsa o moralle götürmek istemiyorum ondan yapmıyorum açıkçası ama yaparsam mutlaka yazicam size emin olun

Dikkat et kendine bu aralar inş sendende böyle netgüzel haber bekliyorum dua ediyorum maşallah belirtinde çok

Cok gecmis olsun Allah sifa versin canim sukur yenmis, birdaha tekrarlamasin insallah Biz bekleriz sen hic moralini bozma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…