Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim ilk yaptiginda kac dakika icinde cikti cizgi? Ilk cektigin fotoda bile bariz belli ve sonra dan kurusa ancak kuruma cizgisi gri olur yani 10-15 dk sonra dahada pembelesmez gariplik
Ya sabah yaptigimda hiç bisey yoktu şimdi tekrar yaptım yine hafif pembelik var benim hormonumda mi sıkıntı var acaba resmen adet agrim var suan gebelik dışında yükselir mi bu hormon

Eklentiler

• 20220221_134928.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 94
  • 20220221_134908.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 88
Canim ilk yaptiginda kac dakika icinde cikti cizgi? Ilk cektigin fotoda bile bariz belli ve sonra dan kurusa ancak kuruma cizgisi gri olur yani 10-15 dk sonra dahada pembelesmez gariplik var bu iste
Ve yine gittikce pembelesiyo kafayi yicem

Eklentiler

• 20220221_140209.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 94
Yaaaa gerçekten mi duymuştum böyle hamile kalanları demek ki doğruymuş nasıl bir şırınga aldınız peki

Canım kan versen net olsun ben heyecan yaptım burda senden güzel haberler bekliyoruz
Bakar mısın gittikçe pembelesiyo ya ben merkeze uzağım eşim de emin olmadan gitmek istemiyo daha çok uzuluyosun diyo

Eklentiler

• 20220221_141951.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 89
Ya sabah yaptigimda hiç bisey yoktu şimdi tekrar yaptım yine hafif pembelik var benim hormonumda mi sıkıntı var acaba resmen adet agrim var suan gebelik dışında yükselir mi bu hormon
Ve yine gittikce pembelesiyo kafayi yicem
Canim bunun su an cikmasi imkansiz yani ve pembelesmesi tabi. Hadi dunki test bozuktu desek, bu da mi bozuk. Eger hormonlarinda doktorun onayladigi herhangi bir yukseklik birsey yoksa ki oyle pozitif goren oluyor mu hic duymadim.
Bak asagidaki test sekinki gibi hafif pembeydi acikta kalip iyice kurudugu icin griye döndü. Diger yaptiklarimda baya yok olmaya yakin olmus kuruyunca. Bir iki test daha yapicam önümüzdeki günlerde daha kirmiziyi gorup icimi rahatlatmak icin birde belirgin olsun hatira kalsin cekerim.

Eklentiler

• 7C193583-A80F-46EB-A823-951AB038582B.jpeg
    24,8 KB · Görüntüleme: 95
İnşallah vardır canım benim umudunu kırmak istemem ama bende her ay düzenli oluyordum geçen ay gecikti ilk regl tarihimden sonra 59.gün oldum hiç belli olmuyor yani kafaya takmamaya çalış psikolojikte gecikebiliyor

Valla benim durumum biraz garip sanırım güzel bi doktor bulup bütün hepsini anlatmam lazım devletteki doktor hiç ilgilenmiyo

5 10 dakikada gözükmeye başlıyo ama sonra gittikçe daha belirginlesiyo
Canım var gibi ya inşallah başka test alıp yarın sabah denesene çıkarsa test ver ben artı med ile denedim böyle belirsi kalınca biri laboquick mavi olan artı med farka bak

Eklentiler

• F9F5D8BA-F881-4180-9654-F50E01BDD5D0.jpeg
    48,3 KB · Görüntüleme: 81
  • 4EBB389B-F6D3-4B17-BEC1-FE680CD4C1A3.jpeg
    123 KB · Görüntüleme: 85
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…