Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah anneciğine şifa versin canım çok pardon özel sebebini bilemedim

Dikkat et kendine bu aralar inş sendende böyle netgüzel haber bekliyorum dua ediyorum maşallah belirtinde çok
Dikkat etmeye calisiyorum kuzum ama 5 yasina girecek bir bebem var birde cok hareketli enerji tavan surekli :) onu oyun alanina getirdik neyseki babasi dolaniyor pesine ama oturdugum halde batiyor karnim surekli. burda butun onlemler kalkti su an tek maskeli benim korkuyorumda. Ben yine gebelik testi ismarladim yarina gelecek onlari bir yapayim da az daha koyulassin once bi ev doktorumu arar durumu anlatirim birde kadin doktorunu aricam bakalim alacak mi beni buldum iyi bitane doguma da giriyor :) 7. haftayi beklerim en erken insallah bari ozaman alsin 1 hafta daha beklemeye tahammul edemem ben :) bunda yasamadigim belirti kalmadi valla hepsinide psikolojik sandim ustelik. O karnimdaki batma agri bana oraya yerlesti diye hissettiriyorda o giren sancilar cok kötü o niye oluyor bilmiyorum.

1 hafta sonra hayirlisiyla degerin bayagi yukselmis olacak kese görünebilir. sanki seninde erken döllenme testte bu kadar erken cikti ya. oy yerim onu yaaa 31 degerli portakaldaki vitamin

Canım çok dikkat et kendine testlerini at beraber bakalım gerçekten çok zor o kadar beklemek baksana ben hiç duramadım benim sancım falan yok ama budaki kızlafınn hep sancısı olmuş canım normal diyorlar korkma dikkatli ol yeter koyulaşır testlerin canım bende evde yapacağım 3 gün sonra falan bakalım kaldık ev testlerine

Ederim kuzum sende et artik iki kisisiniz netten oyle bir baktimda yerlesirken bebek normalmis böyle agrilar ama iste dinlenmek lazim onada firsat yok :) oglanin okulu 2 hafta tatile giriyor cuma ya annemlere giderim orda kalirim biraz, ikinci ikinci diyorlardi onlar ugrassin bende ucuz bi sayfa var ordan iki farkli test aldim birinde 2 digerinde 10 test var toplu satiyorlar sabah aksam tuvalete giderim artik adet gunumuz bir gecsin hayirlisiyla erken ogrenmekte stresliymis. Benimde ilk hamileligim asiri rahatti gercekten sanci bulanti falan hicbirsey olmadi. Bu gelen fena geliyor diye dusunuyorum

Hahaha annenler yardımcı olur oğluna bakarlar en azından Aynen canım erken öğrenmek ayrı stres ama hiç düşünme ne güzel bir oğlun var diğeride yolda inşallah hep pozitif düşünelim ki pozitif olsun folik asit kullanıyor musun bugün doktor bana verdide

Cok iyi bakiyorlar haklarini ödeyemem o konuda. Babam biraz her dedigini yapip yoldan cikariyor da olsun o kadar :) öyle bir dede ki oglan a dese hemen onumu yiyeceksin bunumu istiyorsun diyor
Cok pozitifizzz saglikli ve bizimle minnoslarimiz
Canim oglumda hamilelikten 3 ay once baslamistim folikasite. normalde olmasi gereken oyle 3 ay hamilelikten önce ve 3 ay sonrasinda kullanmak gerekiyor. bunda gec bile kaldim son adet bitince basladim. 3 aylik olana kadar folikasit kullanacagiz sonra doktor multivitamin veriyor ayrica haftada iki kez balik yiyemedigim icin, bir zor yiyordum canim istemiyordu balik yagi vermisti.

Torun sevgisi başkadır eminim maşalallah bende yeni başladım bugün yani bi sıkıntı olur mu acaba

Torun sevgisi başkadır eminim maşalallah bende yeni başladım bugün yani bi sıkıntı olur mu acabak
canım bata kaç gün var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…