Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim tahminim doğru çıktı erken regl oluyorum bu ay da gitti malesef inşallah senden güzel haberler alırız canımm takipteyim
Hayırlısı olsun. Her adet yeni bir başlngıc demek aslında Allah hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatlar versin sana bana ve isteyen herkese bende pek ümitli değilim adet olacak gibiyim yani belirti falan yok hala bende adet öncesi de olmaz önümüzdeki aya güzel haberler alırız bizde inşaAllah

Korkuyorum biraz
Korkmanız çok normal tabi ama hiç korkmayın Allahın izniyle güzel haberler alırsınız. Ben o kadar olumsuz düşünüyordum ki eşime söylerken bile daha belli değil herşey olabilir tabi ama falan demiştim adam bişey anlamamıştı sonradan anladı bir de değeri erken öğrenmek takip açısından iyi oluyor 2 günde bir takip ederiz güzel güzel yükselir

Evet öncekinde erken öğrenmiştim 10 haftalıkken kalp durdu çok üzülmüştüm ayy bu inşallah sağlıklı olur Allaha şükürr

İnşallah canım Rabbim dileyen isteyen bekleyen herkese nasip etsin hayırlı sağlıklı evlatlar inşallah

Over rezervi düşük, alttan muayenede görülen yumurta sayısı mı?
Gooodday impyrl ile aynı görevi mi yapıyor ikiside takviye ya?
Senin amh, Fsh kaçtı? Benim düşük.
Benim 5 yıl once amh 0.68 di canım, ozaman hiçbir takviye kullanmadım sadece folikasit. klomen catlatma ignesiyle hamile kalmıstım.
bu sene kasımdan itibaren bebek düşünmeye basladık, amh ölçtürmedim ama daha düşmüştür, doktorum bakmak istemedi. amh ve yastan dolayı bana öneriyor bu takviyeleri, 38 yasındayım.
fsh kasım aralıkta 10 un üzerindeydi trisequens isimli bir ilac kullandım ocakta 10 un altına düştü, yine klomen catlatma ignesi denedik ama tutmadı maalesef. dün hsg cektirdim, önümüzdeki aydan itibaren tedaviye devam edecegiz.
senin nasıl degerlerin, ne kadar zamandır istiyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…